Dodaj do ulubionych

Katyń-2. Lech Kachinkogo technologii zabójstwa ros

17.04.10, 10:21
(przepraszam za tłumaczenie, wykonane przez Google, możliwe błędy!)

Czy samoloty są podzielone, które pływają pierwszą osobą w kraju? Niezwykle rzadko. W przypadku samolotu prezydenta Lecha Kaczyńskiego, także dlatego, że TU-154 - jeden z niezawodnych samolotów na świecie.

Niektóre z tysięcy "tusz" 40 lat lotu, rozbił się na co najmniej 6 proc. Dla porównania, 4 tysiące pływające typu Boeing rozbił się 7,5 proc samolotów.

Dodatkowym czynnikiem w wiarygodność polskich samolotów produkcji rosyjskiej, że prezydent jest zarząd niedawno przeszedł remont.

Gdyby błędu pilota w wyniku jego brak profesjonalizmu? Nie, ponieważ zarząd № 1 wybiera najlepszych pilotów w kraju.

Pilot może ignorować uporczywe ignorowanie zaleceń kontrolerów oczywiste niebezpieczeństwo, i uparcie nadal siedzieć? Jest mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę doświadczenie załogi i świadomości "ciężar" odpowiedzialności. I to nie samobójstwo jako dowódca samolotu na dłuższą metę nic.

Jeśli kontrolerzy ruchu lądowania zauważył jego wyjścia z kursu o 150 metrów. Dlaczego? Bo samolot był wadliwy system nawigacji. Często idzie w dół system nawigacji na TU-154? No, prawie nigdy, TU-154 jest bardzo solidny pojazd powietrze. W tym system nawigacji lotniczej jest duplikatem.

Czy mogę wyłączyć system nawigacji TU-154? Może. Łatwiej jest to zrobić w trakcie remontu.

I jeśli Polacy - remont klientów - odkryć? Nie odkryć aż do momentu będzie pisać z samolotu i on pójdzie do rozborku wykorzystania. Ponadto, umownie mówiąc, firmy lub zespół, który zorganizował technicznej możliwości sabotażu w samolocie prezydenta, ma długie, szerokie doświadczenie i nie popełnia błędów.

Kto na tym skorzysta od śmierci polskiego prezydenta Lecha Kaczyńskiego? Putin i Rosja Dlaczego? Bo Lech Kaczyński jest bardzo własny prezydent sąsiedniego kraju. Dlatego, że Rosja do dominacji nad światem. Z powodu Polska w oczach Rosji - zło, które muszą być karane.

Jaka jest opinia Rosji, mogą być obecne "zła Polska"? W szczególności w kontaktach z administracją miasta, pod przewodnictwem prezydenta Lecha Kaczyńskiego - zmiana nazwy jednej z największych placów w Warszawie w zakresie pierwszego prezydenta Czeczenii unconquerred Johar Dudajew.

Prezydenckich kampanii wyborczej Kaczyński został oparty na hasła odrodzenia narodowego i historyczną odpowiedzialność Rosji do Polska.

W 2006 r., Kaczyński zasugerował, że UE nałoży sankcji na Rosję, jeśli Moskwa odmawia zniesienia zakazu importu polskiego mięsa i innych produktów rolnych.

Polska zawetowała rozmów w sprawie współpracy między Unią Europejską a Rosją, które miały rozpocząć na szczycie UE-Rosja.

W czasie wojny w Osetii Południowej, Kaczyński powiedział, że w pełni popiera Gruzję.

Pod koniec wojny między Rosją a Gruzją, Polska uzgodniła z USA w sprawie tarczy antyrakietowej - rakiet przechwytujących.

Z inicjatywy Polska Kaczyński zamierza o wyzwolenie Europy od rosyjskiego gazu w zależności znaczny wzrost produkcji własnego gazu łupków.

W pierwszym supermocarstwa Rosja zaczęła aktywnie do ożywienia nadziei na powrót do pozycji potworów świata. Zaczęły się materializować nostalgiczny chęć ożywienia przeszłości imperialnej wielkości.

Po pierwsze, musi wrócić pod jego wpływem strefy buforowej, która polega na niepodległe państwa, narody i rządy kategorycznie nie chcą ponownie znaleźć się pod kuratelą Moskwy.

Polska - twardy orzech do zgryzienia. Siły specjalne cesarskiego Petersburga i Moskwy, gensekovskoy skupić Get dobrze i nadal koncentrować się większość tajnych operacji wysiłków w siedlisko Słowian, która dwa razy zbuntował się przeciwko imperium rosyjskiego w wieku przed i dwa razy - w stosunku do sowieckiego imperium w ostatnim stuleciu.

Prezydent Polski Lech Kaczyński, stali mocno na pozycji władzy swego państwa, nie odsyłając je w zakres wpływów Moskwy. W związku z tym rosyjskim tajnych służb było ważne zadanie, aby usunąć opornych polskim liderem w czasie, gdy rosyjskie tajne służby i zaciągnął się do czasów sowieckich agentów wpływu wśród polskich obywateli przygotowanie wystarczające do dojścia do władzy, jeśli nie bezpośrednio protegowany Moskwy, Polacy są znacznie bardziej lojalni wobec Rosji, niż w poprzednich prezydentów Polska.

Przed katastrofą, jak zauważył rosyjski, ich zarządców widzieliśmy na ekranach radarów samolotu odchylenia w początkowej fazie lądowania, zarówno w pionie i poziomie. Jednak, zanim na własne oczy pilot-dowódca urządzenia zawierające parametry zupełnie normalne zejście i lądowania.

Ostatnio płaszczyzny polski prezydent remont w warsztatach rosyjskiej fabryki samolotów. Może to mieć coś do zapobiegania specjalnych środków umieścić małe pudełko zapałek blochek do przekazywania informacji w kabinie? Ta mała rzecz - wynalazku tajnych laboratoriach FSB - może pracować z obecnej sieci w powietrzu, w ich moc nie jest potrzebna komórka.

Wykonana jest z łatwopalnych tworzyw sztucznych, a także elektroniczny chip-killer. W czasie pożaru, samolot jest urządzeniem oparzeń bez pozostawiania śladów. Zawarte na komendy radiowe z ziemi. Pilot widzi na monitorze prawidłowo wybrany kierunek opadania i lądowania. W rzeczywistości, w rzeczywistości wszystko to znaczne odchylenie zarówno w pionie i poziomie, co powinno prowadzić do katastrofy.

Jeśli ta wersja polska wypadku lotniczego jest prawdziwe, następne wybory prezydenckie do władzy w planach Polska do rosyjskich tajnych służb, przyszli do nowego prezydenta, wierny ambitnym Moskwy plany powrotu Evil Empire, która opiera się na krajach satelickich.

Bursov George, Ukraina
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka