Dodaj do ulubionych

sprzataczka tualety z lotniska NIE wyklucza wine.

11.05.10, 16:31
Babcia Dusia,sprzataczka tualety na lotnisku w Smolensku,w ekscluzywnym
wywiadzie dla wiodacego dzienika powiedziala ,ze nie wyklucza bledu
pilota.Biorac pod uwage to,ze sprzatala tualete po wielu znakomitych
pilotow,to robi z niej wybitnego znawca w tym tematie. Do tegota sprzataczkia
nie ywklucza zaangazowania trzeciej osoby w wypadku,a poniewaz zadnego
dodatkowego gowna na lotnisku nie bylo,to podtwierdza teze,ze ta osoba byla
na pokladzie TU-154M z delegacja (prywatna) na pokladzie.
Obserwuj wątek
    • jot9 koniecznie przesłuchać 11.05.10, 16:54
      W Twoim rozumowaniu jest jeden błąd.

To jest ruska sprzątaczka. Niewątpliwie ona może być zamieszana w spisek a nawet
      mogła brać udział w strzelaninie po zamachu.

Ja bym nie wierzył babci Dusi.

Należy ją przesłuchać.

Aż dziwne, że rząd Tuska nie zrobił tego do tej pory. To jest kolejny dowód na
      indolencję tego rządu. Każdy rozsądny Polak, który chce przesłuchania babci Dusi
      głosuje na Kaczyńskiego!

--
      Wstrząśnięty. Niezmieszany.
    • joanna_on-line Re: sprzataczka tualety z lotniska NIE wyklucza w 11.05.10, 17:37
      ja trochę off topic - wybaczcie, ale pasowało mi do tego wątku (sama nie wiem
      czemu...;)

Putin wezwał Wielką Dumę Narodową i mówi:

- Tak dalej k***a nie może być!!! Musimy zmienić strefy czasowe na ziemi.

- Dzwonie dziś do Pekinu złożyć życzenia urodzinowe, a on mi mówi, że to było
      wczoraj.

- Dzwonię dziś do Warszawy z kondolencjami, a oni mi k***a mówią, że jeszcze nie
      wylecieli....

--
      Oszołomy i szowiniści nie mają narodowości, oni mają fobie.by igor_uk

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
      idiotów.
      by Stanisław Lem
        • tojabogdan dobre! 11.05.10, 17:56
          I inspirujące do dalszych spekulacji.
          Pomyśleć, że takie szmatławce jak "fakt" zarabają w ten sposób dużą kasę. W
          dzisiajszych czasach można sprzedać (i na tym zarobić!) największą bzdurę. Wiele
          portali kusi zapowiedzią jakiejś informacji, sygnalizując ją, byleby kliknąć na
          nią. A forsa leci
      • madameblanka Re: sprzataczka tualety z lotniska NIE wyklucza w 11.05.10, 18:04
        mam nadzieje ze Igor nam wybaczy...:)

#Dlaczego było słychać dwie eksplozje przy katastrofie samolotu z prezydentem?
        -Bo druga była tak dla pewności.

#Co pomyślał Jarosław Kaczyński jak się dowiedział o katastrofie?
        -Czy uda się im wmówić, że to ja poleciałem?

# Dlaczego początkowo po wypadku pod Smoleńskiem podali, że zginęło 136 osób?
        - Bo kopali za głęboko...

--
      • jot-es49 To najprawdziwsza prawda, ale.... 11.05.10, 18:13
        Putin wezwał do siebie ministra sportu i pyta się go:
        - Co byśmy musieli zrobić, żeby być organizatorem EURO 2012?
        - Sprawa staje się zupełnie prosta - odpowiada minister - po ostatnich wyborach
        Ukraina jest praktycznie nasza...
        - No ale co z Polską ? - dopytuje się Putin.
        - A to już jest zupełnie proste - chcą zabrać śledztwo do Polski? Chcą! No to im
        wyślemy wszystko wraz z ochroną - dokumenty załadujemy na Jaka 40 i dodamy do
        ochrony ze 4 dywizje lotnictwa i możemy jeszcze podesłać kilka dywizji tanków.
        - Toż to będzie wojna? - mówi Putin
        - Jaka tam wojna - oni mają teraz wybory na głowie - zajmą się sprawdzaniem
        dokumentów katastrofy a przy ich znajomości rosyjskiego i naszym zapleczem
        technicznym ani się nie obejrzą jak to my zorganizujemy EURO - nawet tego nie
        zauważą!
        --
        GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM
        ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM. (K.I. Gałczyński - 1953)
    • nikita0166 Re: sprzataczka tualety z lotniska NIE wyklucza w 11.05.10, 18:25
      igor_uk napisał:

> Babcia Dusia,sprzataczka tualety na lotnisku w Smolensku,w ekscluzywnym
      > wywiadzie dla wiodacego dzienika powiedziala ,ze nie wyklucza bledu
      > pilota.Biorac pod uwage to,ze sprzatala tualete po wielu znakomitych
      > pilotow,to robi z niej wybitnego znawca w tym tematie. Do tegota sprzataczkia
      > nie ywklucza zaangazowania trzeciej osoby w wypadku,a poniewaz zadnego
      > dodatkowego gowna na lotnisku nie bylo,to podtwierdza teze,ze ta osoba byla
      > na pokladzie TU-154M z delegacja (prywatna) na pokladzie.

Nie rozważałeś przeniesienia się na forum humorum skoro jesteś taki dowcipny? Wkurzają mnie takie bzdety w miejscach, gdzie dyskutuje się o wydarzeniach tragicznych i dla niektórych cholernie bolesnych.
      • jot9 Gdzie jest forum humorum 11.05.10, 18:37
        nikita0166 napisała:

> Nie rozważałeś przeniesienia się na forum humorum skoro jesteś taki dowcipny? W
        > kurzają mnie takie bzdety w miejscach, gdzie dyskutuje się o wydarzeniach tragi
        > cznych i dla niektórych cholernie bolesnych.

Rzecz w tym, że tu absurd jest oczywisty. W wielu innych wątkach absurd też jest
        oczywisty, tyle że nie dla wszystkich. Wydaje się, że niektórzy traktują
        najzupełniej poważnie wyssane z palca bzdury. O ile media w stylu "fakt" mają
        jakąś motywację (bezpardonowe rżnięcie kasy na katastrofie) o tyle niektórzy
        próbują przekonywać, że to może być prawda. Skoro musi tu być forum humorum, to
        przynajmniej niech to będzie oczywiste dla wszystkich.

A tak poważnie, to chyba faktycznie zaczynam rozważać sens istnienia tego forum
        - zamiast sensu jest na nim coraz więcej braku sensu.

--
        • nikita0166 Re: Gdzie jest forum humorum 11.05.10, 18:52
          Nie musisz rozważać sensu istnienia takiego forum, bo ono już jest na gazecie.pl.I nie wmawiaj mi, że nie ma sensu poszukiwanie odpowiedzi na pytanie dlaczego nasze służby zostały odsunięte od śledztwa, aczkolwiek odpowiedzi raczej nie poznamy nigdy. Nie snuję żadnych teorii spiskowych, nie oczekuję wyjaśnień natychmiast, chcę tylko jawności śledztwa, a nawet nie tyle jawności, co udziału w nim "naszych" ludzi. Czy to tak wiele? Czy to świadczy o upośledzeniu umysłowym? Jaki inny kraj po stracie tylu polityków zgodziłby się, by przyczyny wyjaśniali obcy?
          • jot9 Wet za wet 11.05.10, 19:03
            A jaki kraj chętnie odda śledztwo w sprawie tragedii, która odbyła się na jego
            własnym terenie w ręce ludzi z obcego kraju, znanego z podejrzliwości i
            nienawiści? Dlaczego? Żeby zataili prawdę i oskarżyli kraj miejsca zdarzenia? A
            prawo międzynarodowe tego nie nakazuje.

Wet za wet.

A teraz schodząc do poziomu rozsądku - wydawało mi się, że nasi ludzie biorą
            udział w śledztwie.

Ops, przepraszam. Ludzie Tuska to "nie nasi". Ale Seremeta wybrał jednak
            Prezydent Kaczyński.

--
            • nikita0166 Re: Wet za wet 11.05.10, 19:09
              Ja nie twierdzę ,że powinni oddać , lecz dopuścić do śledztwa. Tak samo, jak nie uważam, że ludzie Tuska to nie nasi, tyle, że oni są tam na prawach "gości", jak powiedział jeden z nich( wybacz, że nie przytoczę nazwiska, ale gdzieś mi umknęło). Przestań wszystkich posądzać o jakieś uprzedzenia, bo ja np. staram się takowych wystrzegać.
            • zuzka111 Powołujesz się na prawo międzynarodowe... 11.05.10, 19:15
              Podaj proszę przepis prawny regulujący tę sprawę. Najlepiej ten, na
              który się powołujesz.

A i to nie jest zwykła katastrofa lotnicza.
              Jakoś wszystkim umyka w tych dowcipach i śmiesznostkach kto tam
              zginął.
              Więc przypomnę:
              Między innymi Prezydent z żoną i cały sztab armii polskiej.
              To nam, Polsce powinno zależeć na wyjaśnieniu przyczyn, bo możemy
              podejrzewać że ten obcy kraj na terenie którego doszło do tragedii,
              znany z zamachów i niewyjaśnionych morderstw politycznych, będzie coś
              ukrywał, by się wybielić.
      • vobo7 Re: sprzataczka tualety z lotniska NIE wyklucza w 11.05.10, 19:17
        nikita0166 napisała:

> Nie rozważałeś przeniesienia się na forum humorum skoro jesteś taki dowcipny? W
        > kurzają mnie takie bzdety w miejscach, gdzie dyskutuje się o wydarzeniach tragi
        > cznych i dla niektórych cholernie bolesnych.

Tragiczne wydarzenia, o których tu dość często dyskutujemy, to bynajmniej nie katastrofa, ale to, jak fakt jej zaistnienia jest przez niektórych polityków wykorzystywany dla realizowania partyjnego jak też prywatnego interesu. Jak również sposób, w jaki media przy użyciu istniejącego społecznego zainteresowania usiłują zbijać kasę rzucając nam na pożarcie jakiś kolejny sensacyjny ochłap. Obie te tendencje są żałosne. I, być może, na obie - właściwą reakcją jest jedynie śmiech.

Z pewnością zaś obroną dla żadnej z nich nie będzie jakakolwiek pozowana martyrologia. To forum nie służy rozpamiętywaniu i celebrowaniu tajemnicy śmierci. W tym celu człowiek się modli albo idzie do kościoła. Jeśli chcesz się oddawać zadumie nad tragizmem, sama powinnaś zmienić forum, bądź też - założyć własne, bo o forum zadumy nad tragedią jeszcze nie słyszałem.

Większość dyskusji na forum dotyczy przyczyn katastrofy oraz jej konsekwencji, w tym również - bieżących konsekwencji politycznych. Ani w jednym, ani w drugim nie ma inherentnego tragizmu. Jeśli ten fakt Ci się nie podoba, wnieś zastrzeżenia do moderatorów.
        • state.of.independence Re: sprzataczka tualety z lotniska NIE wyklucza w 11.05.10, 19:56
          vobo7 napisał:

> Z pewnością zaś obroną dla żadnej z nich nie będzie jakakolwiek pozowana martyr
          > ologia. To forum nie służy rozpamiętywaniu i celebrowaniu tajemnicy śmierci. W
          > tym celu człowiek się modli albo idzie do kościoła.

I tutaj o tyle się nie zgodzę... że nawet gdyby to forum służyło rozpamiętywaniu
          tajemnicy śmierci i zadumie to przecież osoby oburzone postem Igora i tak by się
          tej zadumie nie oddawały. Jakoś nie widzę tych osób na wątkach, w których
          próbuje się popatrzeć na katastrofę od strony refleksyjnej, duchowej, itp. Po
          prostu nie widzę aby te osoby były zdolne do jakiejkolwiek refleksji.

Natomiast wałkowanie w kółko tych samych bzdur, tworzenie teorii spiskowych bo
          ktoś coś powiedział/napisał/wywróżył z kart/zobaczył po pijaku i do tego
          opluwanie rozmówców, którzy mają inne zdanie - oto wszystko, czego pewna grupa
          osób na tym forum chce. I co najśmieszniejsze, te osoby albo wierzą, albo sobie
          wmawiają, że robią to ku czci ofiar a nie z własnej bezdennej głupoty.

To tak samo ku czci ofiar i w celu wyjaśnienia całej sprawy możemy żądać
          przesłuchania babci Dusi. Propozycja zupełnie na miejscu i na czasie,
          nieodbiegająca zresztą poziomem od wielu innych propozycji na tym forum :-)

--
          Zapraszam do moich galerii zdjęć :-)
          fotoforum.gazeta.pl/a/41137.html
          fotoforum.gazeta.pl/a/41313.html
    • beti1970 skoro dla wiodącego dziennika to chyba dla GW 11.05.10, 19:12
      igor_uk napisał:

> Babcia Dusia,sprzataczka tualety na lotnisku w Smolensku,w
      ekscluzywnym
      > wywiadzie dla wiodacego dzienika powiedziala ,ze nie wyklucza bledu
      > pilota.Biorac pod uwage to,ze sprzatala tualete po wielu
      znakomitych
      > pilotow,to robi z niej wybitnego znawca w tym tematie. Do tegota
      sprzataczkia
      > nie ywklucza zaangazowania trzeciej osoby w wypadku,a poniewaz
      zadnego
      > dodatkowego gowna na lotnisku nie bylo,to podtwierdza teze,ze ta
      osoba byla
      > na pokladzie TU-154M z delegacja (prywatna) na pokladzie.

to kiedy to będzie można przeczytac?
      bo zasadniczo taka wypowiedź idealnie by pasowała do publikacji w GW

==================================
      ja też lubię żartować
          • jot9 Czy w ND nie podali aby adresu "dotutaj"? 11.05.10, 20:59
            Tak się zastanawiam, czy w Naszym Dzienniku nie podali aby adresu do tego forum?
            Że niby tu na tym forum, ekh, tu ma dwa warianty:
            1. można rzeczowo porozmawiać
            2. zebrali się wrogowie narodu i trzeba im pomieszać szyki

Bo przecież normalny (eee, zwykły?) czytelnik ND by sam na forum Gazety
            Wyborczej nie zajrzał!

--
            • joanna_on-line Re: Czy w ND nie podali aby adresu "dotutaj"? 11.05.10, 21:03
              jot9 napisał:

> Tak się zastanawiam, czy w Naszym Dzienniku nie podali aby adresu do tego forum
              > ?
              > Że niby tu na tym forum, ekh, tu ma dwa warianty:
              > 1. można rzeczowo porozmawiać
              > 2. zebrali się wrogowie narodu i trzeba im pomieszać szyki
              >
              > Bo przecież normalny (eee, zwykły?) czytelnik ND by sam na forum Gazety
              > Wyborczej nie zajrzał!

>
              jasne!!! Ty masz hmmm...głowę ;) że tez od razu na to nie wpadliśmy

ale wariant nr 1 odpada, stanowczo :/

--
              Oszołomy i szowiniści nie mają narodowości, oni mają fobie.by igor_uk

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
              idiotów.
              by Stanisław Lem
    • tojabogdan z grubsza dzielą się forumowcy na takich 11.05.10, 21:19
      uczestnicy tego forum z grubsza dzielą się na takich, którzy już wiedzą i
      starają się też innych o tym przekonać, oraz na tych, którzy nie wiedzą i zdają
      się na wyniki mniej lub bardziej oficjalnego śledztwa (lub też śledztw. Obu
      stronom można coś zarzucić. Tym pierwszym, że opierają swoje teorie na znanych
      faktach oraz na uprzedzeniach, własnych kompleksach, domysłach, ale głównie jest
      to ich mniej lub bardziej osobista interpertacja. Gdy pojawią się oficjalne
      wyniki śledztwa, a nie będą po ich myśli, to je odrzucą i będą węszyć dalej spiski.
      Ci drudzy (ja do nich też należę) to są tchórze, boją się bowiem zaryzykować
      jakąś jednoznaczną tezę, bo uważają, że lepiej odczekać na wersję oficjalną. A
      tzw. międzyczasie zabawiają się kosztem tych pierwszych, bo ci dostarczają sporo
      do tego powodów.
    • aleksandra.kozel Re: sprzataczka tualety z lotniska NIE wyklucza w 11.05.10, 22:03
      igor_uk napisał:

> Babcia Dusia,sprzataczka tualety

Igor, jak Ty się dystyngowanie wypowiadasz...Pewien znajomy arystokrata spod
      Krakowa ( niestety z tych, co Polskę Ruskim w Targowicy przehandlowali, wiec w
      sumie do tego forum pasuje jak ulał) uważa, że powinno się właśnie mówić
      "tualeta", z francuska, a nie jakaś tam "toaleta"..))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka