Dodaj do ulubionych

Petelicki ujawnia tajemnice ? czy może wariat ?

02.05.11, 17:01
@ - maja w wydaniu wiadomości po godzinie 15-ej w TVPinfo wiadomość o zastzreleniu Osamy komentował sam generał Petelicki . W trakcie dyskusji jak maniak wracał do Smoleńska i robił wycieczki do Klicha . Zachwycał się nad mistrzowskimi przesunięciami w dowództwie amerykańskim po czym wspomniał zaraz o Klichu który w przeciwieństwie do amerykanów najlepszych polskich dowódców wysłał do nieba .
Te osobiste wycieczki do Klicha to zrozumiałe - mogli mieć jakieś zatargi . Ale co inego wprawiło mnie w osłupienie . Otóż gdy poruszył watek zamachów 11- września wyraźnie stwierdził że jeden z samolotów nie doleciał do Waszyngtonu bo ZOSTAŁ ZESTRZELONY.
Pytanie - czy generał nawet emerytowany może szerzyć plotki ?
- a może to "tajna prawda" którą generał poznał na tajnej odprawie w kwaterze NATO i teraz ujawnił ja szerszej publiczności ? - wszak oficjalna wersja głosi że to pasażerowie obezwładnili porywaczy i doprowadzili do katastrofy .
Czy wszyscy generałowie w Polsce są tacy rozmowni ? może tzreba ich po przejściu na emeryturę izolować ?
Obserwuj wątek
    • qwakacz Re: Petelicki ujawnia tajemnice ? czy może wariat 02.05.11, 23:14
     Może nawet nie tylko mógł ale i był zestzrelony . Ale publiczne głoszenie takich poglądów sprzecznych z oficjalnie głoszoną wersją nie przystoi generałowi jeszcze do niedawna działającemu w strukturach NATO honorowemu członkowi „zielonych beretów” armii Stanów Zjednoczonych.
     Takie zachowanie świadczy tylko o jednym - Polscy generałowie w Dowództwie NATO mogą pełnic jedynie rolę :przynieś - podaj - pozamiataj . Nie ma bowiem pewności że nie wypaplaja tajemnic lub dla zaistnienia na ekranie nie zaczną fantazjować !
      • qwakacz Re: A za co sądzili w Norymberdze ? 03.05.11, 00:57
       A mnie g.... obchodzi kto jest odpowiedzialny za zamach 11- września . Ważne że Osama przyjął na siebie odpowiedzialność za zamach ten i inne . I jakoś nie widziałem aby czynił to z kałasznikowem przyłożonym do głowy , kreskówka to także nie była.
       Co zaś tyczy beczki dowody na możliwość jej wykonania znalazły się na tym forum , oglądałeś je tak jak i ten post .
       Jeżeli zaś chodzi o bydło moralne ? Twoją ocenę mam w .... !
   • maccard Re: Petelicki ujawnia tajemnice ? czy może wariat 05.05.11, 10:11
    kzet69 napisał:

    > Biorąc pod uwagę że powiedział wysoki stopniem NATO-wski generał, jeśli się nie
    > przejęzyczył, to będziemy mieli aferę, przy której więzienia dla talibów to by
    > ła pestka...

    Zajmowanie wysokiego stanowiska w jakiejkolwiek strukturze nie uodparnia na zajoba. Dla mnie wojskowy noszący samodzielnie zaprojektowany mundur to bufon, który zrobi wiele (wszystko?) by zwrócić na siebie uwagę.
   • artjomka Re: to było 2 maja 05.05.11, 05:44
    Petelicki ujawnia tajemnice ? czy może wariat ?
    Autor: qwakacz 02.05.11, 17:01


    Hi quakacz,
    stawiasz w swym poscie w kontekscie pytanie, dlaczego general dopiero teraz ujawnil szerszej publicznosci „tajna prawde“ z Nato.
    Odpowiedz jest prosta jak banan!
    Jeneral biedactwo dopiero teraz skonczyl sleczenie nad slownikiem angielsko-polskim – i wreszcie zrozumial, co ta „tajna prawda“ znaczy.

    Przebaczamy mu za to – ale i o przebaczenia prosimy!

    Pazdrawljaju!
  • maccard Petelicki wciąż na tropie spisków 27.05.11, 09:09
   Ujawnił właśnie nieudany zamach na Baracka Obamę:

   Agenci Secret Service przez dłuższy czas miotali się po asfalcie, główkując nad tym, jak wybrnąć z sytuacji – i jak w ogóle mogło do takiej wpadki dojść.

   Odpowiedź na to drugie pytanie znalazł były dowódca GROM, generał Sławomir Petelicki. Jego zdaniem mogła to być zemsta ochraniających placówkę żołnierzy Korpusu Piechoty Morskiej. "To bohaterowie z Iraku, Afganistanu. Oni zasługują na szacunek. Jeżeli urzędnik potraktował ich źle, to wysunęli o pół stopnia ten próg przy drzwiach i samochód nie mógł wyjechać"


   No nie wiem... dla mnie jest oczywiste, że na tym progu jakiś Grisza rozsypał hel z plecaka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka