Dodaj do ulubionych

Podsłuch w salonce TU154 101

30.08.11, 20:23
www.fakt.pl/Byl-podsluch-w-salonce-Tu-154-,artykuly,113287,1.html
Czy nie takie właśnie urządzonka wymontowywano ze 102 gdy wracał z remontu...
Obserwuj wątek
      • zuzkazuzka111 Średniodokładnie. 31.08.11, 20:18
        Czy to sensacja, że samolot był podsłuchiwany? Nie sądzę. O ile Kaczyński o tym wiedział.
        Problemem by było, gdyby miał informację, że ta salonka jest pozbawiona podsłuchów, a by nie była.
        Więc może to powinno się wyjaśnić.
        Dziwne to trochę, że 102-ka była przemalowywana, bo ktoś przed zwrotem ją źle pomalował.
        Potem szukano pluskiew.

Cóż. Może opłata za remont tych samolotów była opłatą za...
          • zuzkazuzka111 Re: Podsłuch w salonce TU154 101 01.09.11, 15:20
            > A twoje kiblowe ciągoty mnie nie interesują..

Nie komentuj w takim razie moich wpisów.

A mówienie, że ktoś jest łapówkarzem wymaga dowodów. Masz takowe?
            Wątpię. Jesteś zwykłym półtuskiem i tak paplesz byleco jak reszta.
            • echte.russische.spion Re: Podsłuch w salonce TU154 101 01.09.11, 16:34
              zuzkazuzka111 napisała:

> > A twoje kiblowe ciągoty mnie nie interesują..
              >
              > Nie komentuj w takim razie moich wpisów.

A to potrafisz pisać tylko o pampersach, itp?

>
              > A mówienie, że ktoś jest łapówkarzem wymaga dowodów.
              Masz takowe?
              > Wątpię. Jesteś zwykłym półtuskiem i tak paplesz byleco jak reszta.

Rzeczywiście, każdy problem ponad pampersa jest dla ciebie zbyt trudny.
              Oczywiście, że ja nie mam dowodów skorumpowania Doroty Kani. Ma je prokuratura opolska.
              • zuzkazuzka111 Re: Podsłuch w salonce TU154 101 01.09.11, 18:35
                > Rzeczywiście, każdy problem ponad pampersa jest dla ciebie zbyt trudny.
                > Oczywiście, że ja nie mam dowodów skorumpowania Doroty Kani. Ma je prokuratura
                > opolska.

Masz w 100% rację. Ale podpisując się pod moim wątkiem, zniżasz się do mojego poziomu. Nie wypada. Prawdziwy ruski szpieg ma ważniejsze zajęcia...

Co do Pani Doroty Kani... Jakiś wyrok zapadł? Byłeś, widziałeś, pieniądze liczyłeś ?
                Jeśli nie, jeśli nie byłeś świadkiem w procesie i nie chcesz być, to nie strzęp języka po próżnicy.
    • qwakacz Gdzie jest prokuratura ? 03.09.11, 18:26
      www.fakt.pl/Byl-podsluch-w-salonce-Tu-154-,artykuly,113287,1.html
      "Osoby, z którymi rozmawiali dziennikarze GP twierdzą, że specjalistyczny sprzęt do podsłuchów zamontowany był w saloniku VIP-owskim, czyli tam, gdzie podczas lotu siedział prezydent Lech Kaczyński"

Z atykułu wynika że osoby z którymi rozmawiał dziennikarz GP posiadały wiedzę nt. zainstalowanych podsłuchów . Dziennikarz wyraźnie napisał TWIERDZĄ a nie np. snują przypuszczenia . Dzienikarz nie podaje nazwisk swoich informatorów chociaż wiedza o szpiegostwie nie jest objęta tajemnicą dziennikarską :
      pl.wikipedia.org/wiki/Tajemnica_dziennikarska
      Szczególną okoliczność stanowi sytuacja, gdy informacja, którą dziennikarz uzyskał dotyczy przestępstwa określonego w art. 254 Kodeksu karnego (ustawa nie została znowelizowana wraz ze zmianą Kodeksu karnego i dzisiejszy zapis odnosi się do wcześniejszego Kodeksu, obecnie kwestię tą reguluje art. 240 Kodeksu karnego). W tej sytuacji tajemnica nie obowiązuje. Przywołany przepis kodeksu karnego mówi o odpowiedzialności za niedoniesienie o przygotowaniach do najcięższych zbrodni (ludobójstwa, zamachu stanu, pozbawienia Rzeczpospolitej niepodległości, oderwania od Rzeczpospolitej części obszaru, zmiany przemocą konstytucyjnego ustroju, zamachu na konstytucyjne organy państwa, szpiegostwa, zamachu na życie głowy państwa, zamachu na jednostkę sił zbrojnych RP, zabójstwa, sprowadzenia niebezpieczeństwa zagrażającego życiu zdrowiu lub mieniu w wielkich rozmiarach, oraz aktów terrorystycznych - porwania statków powietrznych lub wodnych i wzięcia zakładników).

Wynika z tego, że w tych szczególnych przypadkach dziennikarz ma nie tylko prawo, ale i obowiązek powiadomić organa ścigania, a za brak takiego powiadomienia odpowiada karnie.

Oczekuję więc wykazania się patriotyzmem dziennikarza i wyjawienia nazwiska informatora który wiedział o zamontowanym podsłuchu a nie doniósł o tym do właściwych organów .

I chociaż wiem że ta informacja o podsłuchu jest wyssana z palca to uważam że prokuratura powinna się sprawą zając po to aby ukarać dziennikarza za prowadzenie dywersji.

Jeżeli chodzi o podsłuchy to moim zdaniem w samolocie była instalacja podsłuchowa i to niejedna. Nieh jest to jednak moja wiedza poparta dowodami a przypuszczenia potwierdzona historią szpiegostwa . Jestem święcie przekonany że Rosjanie dysponuja pełnym zapisem rozmowy braci Kaczyńskch ale jej treści nie poznamy przez najbliższe 50 lat .
      Przypuszczam że dla Rosjan jest cenniejsze zachowanie w tajemnicy informacji o tym kogo i jak podsłuchują niż to że jakaś grupa oszołomow będzie ich oskarżać o zamach.
      Polski kontrwywiad także nie przyzna że w samolocie był podsłuch chociaż może w tej chwili posiada już taką wiedzę - aie przyzan tego z powodu prostej rzeczy - to że nie wyktył podsłuchu byłoby jego wpadką .
      I ostatnia kwestia - mam nadzieję że samolot prezydencki był sprawdzany przez asów kontrwywiadu zweryfikowanych przez Antoniego M. Zastanawim się jak oni przeoczyli taki system na pokładzie samolotu?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka