Dodaj do ulubionych

Duuużo nagadał pan Dudek na temat Macierewicza...

14.04.18, 07:07
...żeby w końcu stwierdzić:

A hipoteza zamachu jest prawdopodobna?

Zdecydowanie mniej prawdopodobna niż hipoteza katastrofy lotniczej.
Natomiast ja jej całkowicie nie mogę wykluczyć, stwierdzić, że absolutnie nie mam cienia wątpliwości.

Takim mądrym każdy jest bo każdy ma wątpliwości,a skoro wątpliwości występują to pan Macierewicz i jego komisja musi sprawę drążyć.
Nie ma innego wyjścia.


Jedno jest pewne,że kto drąży to do prawdy w końcu dociera,bo gdyby inaczej być miało,to ten "gwałciciel",który niewinnie 18 lat w kiciu przesiedział siedziłby sobie tam nadal.
Obserwuj wątek
  • alistair-p Teraz napisz o co ci chodzi n/t 14.04.18, 08:16   --
   Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
   Mark Twain
  • zdradziecka.morda A próbowaleś podsumować ile to już teorii 14.04.18, 08:39
   spiskowych miała MAcierewicz vel NIeleczony?
   Bo ja już się pogubiłem, ale kilka pamiętam.
   Pierwszą była nie wątpliwie mgła helowa , którą rozpylili ruskie. Niestety jak naukowcy mu wyjaśnili, ze do tego trzeba by wystrzelić w powietrze kilkanascie składów pociągów towarowych, to Świr się wycofał.
   POtem coś bredził o jakiejś pancernej brzozie, którą pancerne skrzydło Tupolewa powinno skosić, a samolot nawet nie zn=mienić kierunku lotu.
   Z tego się też wucofał, bo stwierdził, że ta brzoza ne miałą żadnego znaczenia1
   Następną była teoria obezwładnienia samolotu locie.
   Potem chyba jakieś działo magnetyczne, bomby termobaryczne, wybuch, dwa wybuchy, cała seria wybucowej.
   Wiecej już nie pamiętam, ale tych szalonych rewelacji było chyba ze dwadzieścia i to jeszcze nie koniec, bo jeszcze katastrofę mogli spowodować Marsjanie.
   --
   Apogeum nienawiści:
   tiny.pl/gn35g
   • erte2 Re: Mnie zastanawiają takie fakty: brak krateru, 14.04.18, 12:49
    mazala1 napisał:
    Mnie zastanawiają takie fakty: brak krateru, rozrzut części i ich ilość...

    Śpieszę tłumaczyć:
    1. Brak krateru jest spowodowany tym że pod Smoleńskiem nie ma wulkanów.
    2. Rozrzut i ilość części wzięła się stąd że tuż przed katastrofą pasażerowie usiłowali uciec z samolotu zabierając ze sobą co się da.

    A poważnie: powyższe "wyjaśnienia" są równie prawdziwe i wiarygodne jak wszystkie macierewiczowe teorie o wybuchach, sztucznych mgłach i innych idiotyzmach którymi pisie od lat karmią Polaków, a różne mazale i inne erki kupują je bezmyślnie, bo, jak orzekł onegdaj jacek kur..ski "ciemny lud wszystko kupi".
   • absurdello Re: Pan Dudek - historyk uważa, że ma głośne nazw 23.05.18, 21:43
    Brak krateru wynika z tych samych zjawisk fizycznych co brak krateru pod czołgiem ważącym tyle co samolot - ciężar przez powierzchnia nacisku, jeżeli ten iloraz jest mały, to odkształcenie terenu jest niewielkie, a dodatkowo dochodzi jeszcze działanie maskujące błota jakie tam było.

    Rozdrobnienie zaś, to efekt oddziaływania połamanych części samolotu na siebie - metal o metal. Samolot upadł w wyjątkowo niekorzystnej pozycji, na najsłabszą część konstrukcji. Gdyby upadł w pozycji normalnej, to najprawdopodobniej połamał by podwozie i przełamał się ale nie było by tak, że sam jego ciężar działał destrukcyjnie na konstrukcję (większość ciężaru samolotu jest rozłożona od linii podłóg kabinowych w dół). Górna część samolotu jest najsłabsza, bo nie jest liczona na kontakt z podłożem czy z twardymi obiektami, a tylko na opór powietrza, różnicę ciśnień kabina-otoczenie i naprężenia robocze. Przy upadku odwrotnym ciężkie części konstrukcji samolotu powodowały gniecenie, darcie i rozdrabnianie tego co normalnie jest na górze.
   • adam111115 Re: Duuużo nagadał pan Dudek na temat Macierewicz 14.04.18, 10:20
    A co ci się nie zgadza? Błasik miał 0.6 promila choć podejrzewam że Rosjanie mogli ten wynik złagodzić a z kolei faktem jest że Protasiuk nie miał papierów na taki lot i taki samolot.
    Przy takiej mgle LK powinien był wydać polecenie odwrotu i lotu do np. Moskwy. Na to jest z kolei dowód na czarnej skrzynce - nie ma na razie decyzji co dalej.

    Fenomen sposobu myślenia takich sekciarzy jak ty będzie w przyszłości materiałem badawczym dla niejednego psychiatry i psychologa
    • erte2 Re: Duuużo nagadał pan Dudek na temat Macierewicz 14.04.18, 13:03
     adam111115 napisał:

     A co ci się nie zgadza? Błasik miał 0.6 promila choć podejrzewam że Rosjanie mogli ten wynik złagodzić a z kolei faktem jest że Protasiuk nie miał papierów na taki lot i taki samolot. Przy takiej mgle LK powinien był wydać polecenie odwrotu i lotu do np. Moskwy.
     Na to jest z kolei dowód na czarnej skrzynce - nie ma na razie decyzji co dalej


     Daj spokój, to nie ma sensu. Jeśli smoleńskiemu sekciarzowi do jego teorii nie pasują fakty to tym gorzej dla faktów. Zauważ że w tych tzw. "raportach" tej nieszczęsnej podkomisji nie ma słowa ani o pogodzie, ani o uprawnieniach załogi, ani o stanie technicznym lotniska, wycieczkach do kabiny pilotów, opóźnieniu wylotu, rozmowach z załoga Jaka; nie ma nic co mogłoby naruszyć smoleńskie kłamstwo o zamachu.
   • erte2 Re: Duuużo nagadał pan Dudek na temat Macierewicz 14.04.18, 12:53
    taniarada napisało:

    ....Kaczyński Lech sam się zabił.Przy pomocy pijanego Błasika i pilotów ,którzy byli niedostatecznie wyszkoleni.

    No to w końcu zrozumiało. Późno bo późno, ale lepiej późno niż wcale. Może jednak będą z niego ludzie; jeszcze gdyby nauczyło się pisać po polsku..
  • znak-wodny Re: Duuużo nagadał pan Dudek na temat Macierewicz 14.04.18, 11:59
   To, że Jarosław zorganizował zamach na brata i to przy aktywnym współudziale Macierewicza też nie można wykluczyć.
   Nikt tego wątku jeszcze nie badał.

   --
   Przez ponad 13 lat obecności w Unii Europejskiej Polska otrzymała z Brukseli 138 miliardów euro. Dzięki unijnym dotacjom wybudowano ponad 12 tysięcy kilometrów dróg i autostrad. Zbudowano lub zmodernizowano również ponad 1,5 tysiąca kilometrów linii kolejowych. Powstało prawie 410 tysięcy nowych miejsc pracy, a finansowe wsparcie otrzymało ponad 30 tysięcy firm.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka