Dodaj do ulubionych

Jaki procent Publisi wierzy w kłamstwa MAK ?

13.04.19, 07:50
Duzy,bardzo duzy- ludzie nie maja wiedzy technicznej i wierzą w Ciemnote wciśnięta im przez propgandę.
W ostatnim komunikacie Podkomisji jest bardzo wiele konkretów i bardzo rzeczowy plan badań,czynnosci,które pozwolą na podanie ostatecznych wniosków spartych ekspertyzami,wynikami badań etc.
Mam satysfakcję że wieleistotnych badan czynnosci,opinni Podkomisji jest identyczna z tym co postulowałem wiele lat temu.

1.Już w maju 2010 roku napisałem że przeciażenie 100g jest klamstwem ;nastepnie postulowałem ekshumacje w celu pokazania że szereg ciał(jak wynika z relacji rodzin) było w stanie które jednoznacznie pokaże ze przeciążenia działajaće na te osoby były o wiele niższe niż 100g.
Podkomisja uczestniczylka jako Obserwator w badaniach szczątków i ma już te wyniki.

2.Od razu napisałem tez że rozkawałkowanie samolotu w drobny MAK przy tych parmetrach zderzenia jest niemozliwe i postulowałem przeprowadzenie symulacjikomputerowych: sa one terazwykonywane przez amerykanski instytut; ich celem jest min pokazanie także jakie najwyższeprzeciażenia mogły wyniknąc ze zderzenia oparametrach jak w Smolensku.

3. Napiałem tez że MAK wciska Ciemnotę tworząc narrację nacisku na załoge i tego że ugięłasiępod presja i wskutek tego podjęła złe wybory;postulowałem by temu zdecydowanie zaprzeczyć ww oparciu o wiedzę z psychologii i dostepne fakty; w komunikacie Podkomisji jest obszerna opinia które jednoznacznie pokazuje że te wpisy w raporcie MAK to manipulacja insynuacja, są kompletnie nieuzasadnione.

4. Napisałem że brak bruzdy świaczy o innym przebiegu wypadków niz narracja MAK' Podkomisja zleciła do amerykańskiego Instytutu wykonanie symulacji komputerowej zderzenia samolotu z gleba dla okreslenia jakie slady w podłozu, jakiej wielkosci, głebokości powstałyby przy parametrach zderzenia jak w Smoleńsku.
So do tego odpowiednie,zweryfikowane w praktyce programy komputerowe.

--
"Fizyka" Publisi smoleńskiej, cytuję:
Airbus ma napęd turbośmigłowy w którym śmigło wytwarza siłę nośną aerodynamiczną i ma ona znikomą składową "do tyłu"
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka