Dodaj do ulubionych

Macierewicz utajnia prawdę przed prokuraturą

09.04.20, 10:41
oczywiście chodzi o jego własną "prawdę", inną prawdę do której przez lata dochodziła jego przedkomisja do podkomisji, bądź odwrotnie podkomisja do przed komisji, albo jeszcze inaczej, Jest to prawda dowiedziona za pomocą olbrzymiej kasy wydojonej z budżetu, kasy z której jakaś część poszła na niewątpliwie potrzebne doświadczenia naukowe polegające na wysadzaniu parówek, parówek różnych, drobiowych, wieprzowych, cielęcych, a nawet tych z szynki. I nie uwierzycie, ale komisja doszła do słusznego wniosku, że parówki wieprzowe są bardziej wybuchowe niż te drobiowe, a to ze względu na większą ilość tłuszczu.
Rzeczona komisja metodą prób doszła też do innego słusznego wniosku, że jeśli wysadzić blaszany barak, to wybucha on tak samo bez względu na to, czy ma namalowane na sobie farbą olejną okna samolotowe, czy też nie.

Myśłę, że w przyszłości powinni z tym raportem zamknąć kogoś w Tworkach by miał mozliwość napisać pracę doktorską w tym temacie...moze będzie kolejny nobel literacki w kategorii literatury SF?

tvn24.pl/polska/antoni-macierewicz-zapowiada-publikacje-raportu-z-katastrofy-smolenskiej-4549039
--
www.youtube.com/watch?v=s5TnSF04RCE&feature=youtu.be
Tak, to ja zapijaczony_ryj,. na FK od co najmiej piętnastu lat!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka