Dodaj do ulubionych

Kto wymyślił zamach?

10.05.20, 21:10
natemat.pl/307727,katastrofa-posmolenska-grzegorz-rzeczkowski-o-tym-kto-wymyslil-zamach-w-smolensku czyli sojusz harcerzy z Rosjanami?
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Kto wymyślił zamach? 10.05.20, 21:18
   Pierwsza to harcerze z ZHR związani z PiS. To z niej wywodzą się Michał Kuczmierowski, były szef mazowieckiej chorągwi ZHR, dziś prezes Agencji Rezerw Materiałowych i Piotr Trąbiński, obecnie polski przedstawiciel przy Międzynarodowym Funduszu Walutowym. Obaj w 2010 r. - pierwszy niedługo po katastrofie, a drugi dzień wcześniej – trafili do banku BZ WBK, którym kierował Mateusz Morawiecki.
  • taniarada Re: Kto wymyślił zamach? 10.05.20, 21:26
   Jak się okazało, został on zrealizowany na podstawie decyzji rosyjskich służb specjalnych, które wymusiły na przedstawicielach ówczesnej administracji w Polsce przyjęcie warunków, jakie zostały sformułowane właśnie przez rosyjskie służby specjalne, co mogło mieć daleko idące konsekwencje  - ujawnił Antoni Macierewicz w TV Trwam. Tusk z Kopacz będzie sìę w piekle smażył .
   Więcej: www.planeta.pl/Wiadomosci/Polska/Macierewicz-ujawnia-dowody-na-zamach-w-Smolensku.-Szokujacy-raport
   • stasi1 Re: Kto wymyślił zamach? 16.05.20, 09:03
    C oś jakoś temu Macierewiczowi nie wychodzi ten raport. Już ponad miesiąc temu był gotowy i nie może go opublikować bo przecież świra nie można pokazać na świat tuż przed wyborami
   • albwu Re: Kto wymyślił zamach? 30.07.20, 21:32
    "...przyjęcie rosyjskich warunków...". A jednym z tych warunków był nakaz lądowania nawet gdy wieża kontrolna mówiła "nie ma warunków do lądowania" i pomimo, że pilot nie miał uprawnień do lądowania we mgle poniżej 100m i pomimo, że system nawigacyjny krzyczał "Pull Up". Ale - cóż - pilot miał nakaz lądowania przez służby rosyjskie.
  • buldog2 Re: Kto wymyślił zamach? 10.05.20, 21:28
   O ile mi wiadomo, pierwszy usilnie forsował to kłamstwo niejaki Zychowicz w programie Radio Plus 23 kwietnia 2010. Mam maila, jakiego im wysłałem i krótką odpowiedź Pawła Wdówika, który audycję prowadził.
   Może się to komu do czegoś przyda.
  • pkt4a Re: Kto wymyślił zamach? 10.05.20, 21:47
   Prawdziwi harcerze to mogli tam najwyżej przynieść jeżeli już to krzyż zbity z patyków leśnych lub listeweczek z Castoramy a tam pojawił się kilkumetrowy krzyż wyfasowany profesjonalnie przez stolarza kosztujący ho ho .
   Ten krzyż od "harcerzy" od poczatku na kilometr zalatywał rosyjską prowkacją .

   natemat.pl/307727,katastrofa-posmolenska-grzegorz-rzeczkowski-o-tym-kto-wymyslil-zamach-w-smolensku
   • taniarada Rozumiem że harcerstwo 10.05.20, 21:55
    pkt4a napisała:

    > Prawdziwi harcerze to mogli tam najwyżej przynieść jeżeli już to krzyż zbity z
    > patyków leśnych lub listeweczek z Castoramy a tam pojawił się kilkumetrowy krzy
    > ż wyfasowany profesjonalnie przez stolarza kosztujący ho ho .
    > Ten krzyż od "harcerzy" od poczatku na kilometr zalatywał rosyjską prowkacją .
    >
    > natemat.pl/307727,katastrofa-posmolenska-grzegorz-rzeczkowski-o-tym-kto-wymyslil-zamach-w-smolensku
    Za młodych lat cię nie interesowało .Ba nawet w wojsku nie byłeś.Jako były kleryk wyrzucony z seminarium miałeś inne priorytety .I to piecze do dziś.Strasznie mi ciebie żal.
  • erte2 Re: Kto wymyślił zamach? 10.05.20, 22:19
   Zadziwiające w tym wszystkim jest coś innego - mianowicie fakt że w dalszym ciągu istnieje tylu Polaków (szacuje się że ok. 20%) którzy są święcie przekonani o zamachu, a także sporo tych którzy uważają że ta katastrofa nie została jednak wyjaśniona. I o ile bezpośrednio po niej było to jakoś tam zrozumiałe, szczególnie po naszych doświadczeniach z Rosją i w tym kontekście dość uzasadnioną rusofobią (a także z jakimś takim quasimistycyzmem związanym i z miejscem, i celem wizyty tego 10. kwietnia) - o tyle po tylu kompromitacjach, kłamstwach i niestworzonych bzdurach wypowiadanych przez macierewicza i jego "fachowców", po tym jak już prawie pięć lat owo gremium dysponujące całym aparatem państwa "bada" sprawę oraz po już tylu zapowiedziach opublikowania raportu mającego dowieść słuszności teorii o zamachu jeszcze taka grupa istnieje - to to już się w głowie nie mieści.

   Ten raport miał być już opublikowany w zeszłym roku, potem na początku tego; następny termin ('ale to już na pewno") tuż przed 10. rocznica tej tragedii...
   Ostatni termin to miało być zaraz po Wielkanocy, ale szczęśliwie objawił się wirus co dało pretekst do kolejnego odroczenia.
   Wszystko to dość jednoznacznie kojarzy mi się z tymi eskadrami śmigłowców bojowych co to wg zapowiedzi tego mitomana już od lat paru powinny śmigać po polskim niebie, ale jakoś ich ani nie widać, ani nie słychać, ani nawet nie czuć.
  • pkt4a Re: Kto wymyślił zamach? 10.05.20, 22:41
   Czekam teraz na wpis "j-k" .
   Przez zapomnienie używa czasami np zwrotu "tolko" zamiast "tylko".

   O putinowskim trollu "tanjuszy" wiele już tu forumowicze napisali więc trudno tu cokolwiek odkrywczego napisać

   -
   www.empik.com/katastrofa-posmolenska-kto-rozbil-polske-rzeczkowski-grzegorz,p1241002101,ksiazka-p

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka