Dodaj do ulubionych

Pokażcie mi kogoś, kto jeszcze wierzy nieleczonemu

12.08.20, 05:41
Nieleczony przedstawił kolejne "dowody" na zamach na tutkę, a w nich naprawdę zadziwiające rzeczy, jak np podczas remontu w Samarze rok wcześniej ruskie okleili samolot paskami detonacyjnymi, i tak sobie latała ta biedna maszyna przez rok, aż wreszcie kreatura wysłała safandułę do Smoleńska, zaczynała się kampania wyborcza, a gapcio miał poparcie tak samo wysokie jak ja, a Putin na to czekał, po katastrofie szybko zdjęli paski które nie wybuchły, a że z kokpitu się zdjąć nie dało, za silny butapren zastosowali, to zabrali cały kokpit, to ma sens.
A tak poważnie, to już nie jest śmieszne, to jest żałosne, jak cały pis, rząd, prezydent, cały ten pisi zoolog.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26200110,antoni-macierewicz-o-wersji-rosji-ws-katastrofy-smolenskiej.html#do_w=46&do_v=58&do_a=288&s=BoxNewsMT
Obserwuj wątek
      • niegracz Re: Pokażcie mi kogoś, kto jeszcze wierzy nielecz 12.08.20, 09:03
        dla porządku:
        1. Macierewicz pełni rolę analogiczna do Millera w Komisji Laska- jest urzędnikiem państwowym;
        niczego nie bada - tylko przekazuje wyniki prac ekspertów.
        2. Można sprawdzić: swe krytyczne opinie na temat kłamstw MAK sformułowałem w maju 2010 roku, dłuuugo długoo przzedtem niż komisja sejmowa Macierewicza; zresztą przez długoo czas nawet nie sledziłem
        ich działalnosci- analizowałem kłamstwa MAK/Laska w oparciu o ich raporty.
        • czandra3 Re: Pokażcie mi kogoś, kto jeszcze wierzy nielecz 12.08.20, 10:37
          1. Macierewicz pełni rolę analogiczna do Millera w Komisji Laska- jest ur
          > zędnikiem państwowym;
          > niczego nie bada - tylko przekazuje wyniki prac ekspertów.

Ekspertów, od czego, od pękających parówek? Od zgniatanych puszek po piwie? Od bomby barycznej? Od mgły helowej? Od obezwładniania samolotu na wysokości 15 metrów? Od pancernej brzozy?
          Czy od kasowania apanaży i to wysokich, pewnie zależnych od stopnia zidiocenia.
            • czandra3 Re: Pokażcie mi kogoś, kto jeszcze wierzy nielecz 12.08.20, 11:20
              To czym zajmuje się w Polsce unterkomisja pod wezwaniem nieleczonego, kasowaniem diet?
              A tu masz coś na temat nieleczonego i NIAR Wichita
              Antoni Macierewicz, animator manipulacji i fałszowania danych smoleńskich (zob. niedawny rozdz 64. bloga), potwierdził w rocznicę katastrofy moje przewidywania. Nie ujawnił faktu, że za pieniądze publiczne zamówił w krajach UE analizy danych z wypadku smoleńskiego, u osób zawodowo i przez wiele lat zajmujących się badaniem wypadków lotniczych. Ukrył fakt, że na przełomie roku złożyli oni swe opinie i że opinie te sprzeczne są z jego nienormalnymi rojeniami wybuchowo-zamachowymi. Zamiast upublicznić rzetelne analizy europejskich badaczy katastrof ogłosił, że prowadzone w instytucie NIAR (National Institute for Aviation Research) w Wichita, Kansas, teoretyczne i oderwane pod niektórymi względami od rzeczywistości modelowanie "potwierdziło", że katastrofa nie mogła się zdarzyć. To znaczy mogła, ale rzekomo tylko tak jak chce Macierewicz (przez wybuchy, zamach), a nie tak jak naprawdę przebiegła (CFIT). Wyjaśnię na czym polega ta hucpa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka