Dodaj do ulubionych

Czy to na pewno ostatnia wersja Macierewicza?

11.04.21, 21:38
Przypominam tylko co niektóre:
OTO CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE dzisiaj 00:17
SMOLEŃSKIEj : NA CZELE KOMISJI BADAJĄCEJ TĘ KATASTROFE STOI KOMPLETNY DYLETANT O PSYCHOPATYCZNEJ OSOBOWOŚCI UŻYWAJĄCEJ ARGUMENTÓW NA POZIOMIE WARIATA Z PSYCHIATRYKA :

– “Mogło być tak, że mamy do czynienia z mordowaniem tych, którzy przeżyli, ale równie dobrze mogło być tak, że to są strzały policji i wojska odpędzające rabusiów”

– “Przyczyną katastrofy był wyciek paliwa ” , “Przed wylotem samolotu Tu-154 10 IV wykryto wyciek ze środkowego silnika o którym nie powiadomiono pilotów, ten wyciek zlekceważono” (wypowiedzi po 3 miesiącach od katastrofy)

– “Jak może samolot zderzyć się z takim oto drzewem (tu gest rękoma pokazujący że owa brzoza jest cienka) i stracić skrzydło”, “Aby doszło do złamania skrzydła po kontakcie z brzozą musiałaby ona (brzoza) być ze stali”

– “Brzoza ta była już złamana 5 kwietnia, tyle stwierdzają naukowcy, ja mogę ze swojej strony dodać, że na pewno nie mogła być przyczyną katastrofy 10 kwietnia”, “Nie jest prawdą, że skrzydło zostało złamane o brzozę. To skrzydło uderzyło w brzozę po tym jak zostało oderwane na skutek eksplozji”

– “Tak proszę państwa, trzy osoby przeżyły tę katastrofę, są na to niezbite dowody”, “Po trzech latach badań można to powiedzieć, trzy osoby przeżyły katastrofę, są na to dowody”, “Relacje o tym, że trzy osoby przeżyły są wiarygodne, mamy te informacje z trzech różnych, niezależnych źródeł”

– “Chcę żeby ta sprawa była jasna. Do katastrofy nie doszło na wskutek uderzenia w ziemię. Do katastrofy doszło na wysokości 15, 17 metrów nad poziomem pasa. Katastrofa była bezpośrednio spowodowana wyłączeniem zasilania tego samolotu “. “Na wysokości 15 metrów wszystkie mechanizmy przestały działać na skutek ustania dopływu zasilania ”

– “Nagle wyszła mgła, nie wiemy skąd, nie było jej przecież w żadnej prognozie, nic jej nie zapowiadało, a nagle wszystko zostało zasłonięte”, “Może była bomba, może w inny sposób doprowadzono do tego, że samolot rozpadł się nad ziemią ” (2016r)

– “Proszę porozmawiać z premierem Jarosławem Kaczyńskim, bo on ocenia inaczej to co zobaczył i zresztą każdy z nas kto chciałby się przyjrzeć ciału prezydenta musi inaczej oceniać to z czym mamy tam do czynienia, poparzenia na ciele prezydenta są oczywiste, są bezdyskusyjne.”

– “Drugi wybuch, który przesądził o katastrofie nastąpił w środkowej części samolotu pod kabiną pasażerską”, “Dzisiaj wiadomo, że była eksplozja, która oderwała skrzydło a dwie następne doprowadziły do zniszczenia centropłatu. Były przynajmniej 3 eksplozje”. “Całkowite zniszczenie samolotu było wynikiem serii wybuchów z których pierwszy zniszczył skrzydło, a następnie kadłub samolotu. Główny wybuch miał miejsce w powietrzu wewnątrz kadłuba i nastąpił w przybliżeniu na 1 sekunde przed pierwszym zderzeniem z ziemią” (nie ma pomyłki, tak A.M. powiedział w 2015r.)

– “Samolot nie rozbił się dlatego, że uderzył w ziemię, ale uderzył w ziemię dlatego, że się rozbił”, “Można dyskutować, kto i w jaki sposób sposób doprowadził do tego, że wtedy kiedy się Marian (!) Protasiuk zorientował w tym, że jest w pułapce i zaczął odlatywać stamtąd, uciekać stamtąd, kto, dlaczego i jak doprowadził do eksplozji, które zniszczyły ten samolot”

– “Fala uderzeniowa była tak szybka, że zniszczyła samolot i skrzynki, zanim cokolwiek zdołało się nagrać”, “Polskie i rosyjskie parametry lotu odnotowują 2 silne wstrząsy” , “Znaleźliśmy w zapisie jednego z rejestratorów moment eksplozji, został on zidentyfikowany”

– W listopadzie 2011 roku : “Wiemy, że katastrofa rozpoczęła się 69 metrów za brzozą, na wysokości 26 metrów gdy doszło do dwóch wstrząsów, których przyczyn jeszcze nie znamy, ale one zapoczątkowały dramatyczne wydarzenie”. We wrześniu 2013 roku : “Wszystko zaczęło się 50 metrów przed brzozą. Prokuratura także dysponuje analizą pokazującą wybuch”.

– “Doszło do obezwładnienia maszyny 15 metrów nad ziemią. Badamy, jaka była bezpośrednia przyczyna obezwładnienia maszyny. Z badania komputera pokładowego wiadomo, że wtedy ustało zasilanie i wszystkie mechanizmy tego samolotu przestały działać”, “Samolot leciał na dużo większej wysokości, nie uderzył w brzozę, a skrzydło oderwało się na skutek ciągle jeszcze nieznanych okoliczności w innym miejscu”, “Katastrofa rozpoczęła się gdy samolot odchodził na drugi krąg i wzniósł się do wysokości ponad 30 metrów ”

“Ślady materiałów wybuchowych zostały znalezione na wewnętrznej stronie poszycia samolotu i to nie tylko trotyl ale i RDX, materiału , który był używany przez różnych lewackich i postkomunistycznych terrorystów”

“Wyniki badania komisji, która teraz działa i pokazała, że rzeczywistą przyczyną była eksplozja, wysadzenie w powietrze samolotu” (samolotu, który był w powietrzu !!!)

Jak można wierzyć ,że to co objawili jest prawdą skoro tyle razy kłamali?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka