Dodaj do ulubionych

Wspólna kompromitacja Polski przez PIS i GRU

26.04.21, 07:54
W dzisiejszym Poranku TOK FM Pani Dominiki Wielowieyskiej PISowski minister spraw zagranicznych bardzo niezdarnie powiela kłamstwa i oszczerstwa Macierewicza pod dyktando płk GRU Tatiany Karacuby i innych dezinformatorów z Rosji.

Trzy osoby przeżyły:W kokpicie usłyszano, przy użyciu prawidłowej częstotliwości próbkowania zapisu czarnych skrzynek rozpoznano głos Błasika, który zmuszał pilotów do lądowania. Ziobro usiłował ścigać dziennikarzy którzy ujawnili prawdę o nagraniu.

Kompromitacja Polski w UE, NATO i na świecie jest wspólnym dziełem Kaczyńskiego, Macierewicza, reszty PIS oraz ich rosyjskiego zaplecza.
Obserwuj wątek
  • buldog2 PISowski minister kłamie pod dyktando GRU 26.04.21, 08:17
   "Lasek powiedział, że ponieważ gwarantowane pasmo analogowego zapisu w czarnej skrzynce się do 3,5 kHz, wystarczyło użyć częstotliwości próbkowania 11 kHz. Twierdzenie Nyquista, na które milcząco powoływał się Lasek mówi, że w warunkach idealnych wystarczy podwójna częstotliwość próbkowania równomiernego dwa razy większa, niż maksymalna częstotliwość występująca w zapisie analogowym. Wymienione twierdzenie podaje oszacowanie, które stosuje się do sytuacji idealnej, niemożliwej do realizacji.

   Zafałszowanie sytuacji (oszustwo), jakiego dopuścił się Lasek, opiera się na dwóch nieprawdziwych założeniach:

   - maksymalna częstotliwość zapisu równa jest częstotliwości gwarantowanej przez producenta - najczęściej jest to kłamstwo, nawet jeśli użyto filtru ograniczającego pasmo przenoszenia,
   - w praktycznej realizacji wystarczy zastosować częstotliwość próbkowania dwukrotnie wyższą, niż maksymalna częstotliwość w zapisie analogowym.

   Nie ma żadnej rewelacji, a tylko skandaliczne i przestępcze użycie jednoznacznie złej, przestępczej, za niskiej częstotliwości próbkowania.
   Za takie postępowanie należy się wszczęcie sprawy przez prokuratora, oskarżenie i wyrok. Bo to sfałszowanie nagrań, przestępstwo, można tak powiedzieć bez cienia wątpliwości.

   W standardzie wysokiej jakości DVD audio przy odczycie stosuje się częstotliwość 192 kHz, ok. 10 razy większą, niż występująca w materiale muzycznym, obecnie stosuje się jeszcze wyższe częstotliwości próbkowania przy nagrywaniu. Jeśli, realistycznie, przyjąć, że przydatne przy odsłuchu częstotliwości w materiale źródłowym (na taśmie) mogą sięgać ok. 7 kHz (pasmo głosu się 5-6 kHz), za rekomendowaną należy przyjąć częstotliwość ok. 70 kHz, lub wyższą. Zastosowanie niższej jednoznacznie wskazuje na przestępstwo fałszowania odczytu.
   Ważna jest także ilość bitów w zapisie, obecnie przy odpowiedzialnych nagraniach stosuje się 30 bitów, albo więcej. Na ten temat brak chyba informacji."

   W końcu doczekaliśmy się:

   Eksperci używając wyższych częstotliwości odczytali dodatkowe 30% więcej informacji z rejestratora głosów z Tupolewa

   Ekspertyza ma charakter poufny i została opracowana na potrzebny Prokuratury Polskiej

   Dokument został ujawniony przez Radio TOK FM


   Prokuratura pod przewodnictwem Z.Ziobry wszczęła energiczne śledztwo w sprawie wycieku ekspertyzy ( rewizje nad ranem w domach ekspertów-biegłych).

   Generał Błasik do końca przebywał w kabinie pilotów i energicznie wydawał polecenia pilotom !!!!

   Szef Protokołu Lecha Kaczyńskiego wymuszał lądowanie w Smoleńsku.
    • x2468 Re: PISowski minister kłamie pod dyktando GRU 26.04.21, 09:25
     Na życzenie i w interesie Rosji, Macierewicz, Rydzyk i Kaczyński swoja durną propagandą ośmieszają Polskę przed światem a przede wszystkim w UE i NATO i o to chodzi. Dzięki propagandzie pis i tzw komisji Macierewicza polska uważana jest za śmieszny kraik i stąd biorą się "sukcesy" polskiej racji i dyplomacji na arenie międzynarodowej. Dzisiaj rzecznikiem Polskie są Czechy a w rozwiązywaniu problemów w Ukrainie zastąpili nas Litwini. Jednym słowem jesteśmy na marginesie cywilizowanego świata.
   • buldog2 Re: Wspólna kompromitacja Polski przez PIS i GRU 26.04.21, 11:43
    Pełna zgoda, my to wszystko wiemy i nam niekoniecznie trzeba powtarzać.
    Ale czytają to forum różni ludzie, także politycy demokratycznej opozycji. Oni powinni powtarzać to ludziom w kółko, dzień i noc. Także ze względu na to przypominam fakty, o których powinni mówić.
    • yoma Re: Wspólna kompromitacja Polski przez PIS i GRU 26.04.21, 12:17
     Pogięło? Żeby ludzie myśleli "opozycja spisiała do reszty"?

     Ludzie, ja rozumiem, lockdown szkodzi, każdemu. Ale zróbcie coś do licha ze sobą, białe łajno chwilowo nie leci z nieba, nie wiem, przelećcie się po lesie, użyjcie siłki na świeżym powietrzu...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka