Dodaj do ulubionych

wybielanie

28.02.11, 21:37
wybielanie, czyszczenie zębów. mail gazetowy
Obserwuj wątek
    • 222agusia83 Re: wybielanie 21.05.14, 19:33
      Witam,
      PureLite jest rewelacyjny. Przeczytałam twój post postanowiłam go spróbować i rzeczywiście już po pierwszych 3 dnia widać różnice, ba znaczną różnice:) Nawet moje koleżanki w pracy to zauważyły
      • tantien Re: wybielanie 23.05.14, 20:23
        Witam
        dokładnie!!!! zestaw do domowego wybielania zębów PureLite. Jest niesamowicie skuteczny:) Pierwsze efekty widać już po 3 dniach:)Polecam zerknięcie na strunę produktu www.purelite.pl tam dowiecie się więcej szczegółów!!!
        Polecam naprawdę działa
      • fastpc Re: wybielanie 18.09.14, 23:41
        Warto również wspomnieć o domowych sposobach wybielania zębów, na przykład poprzez pocieranie zębów skórką od banana czy truskawkami. Takie zabiegi są w pełni bezpieczne dla szkliwa. Więcej ciekawostek na temat wybielania zębów w domowych warunkach chociażby tutaj: www.be-health.pl/domowe-sposoby-na-wybielenie-zebow/
    • domel-330 Re: wybielanie 08.03.16, 12:37
      Ja osobiście przestrzegałem się pare dobrych lat wybielania, ale gdy już wymagało to interwencji dentysty bo zwykłe odkamienianie nie pomagało to poszedłem z polecenia do Dr Jaworskiej na Ursynowie i jestem bardzo zadowolony. Super wybieliło i na szczęście nie ma problemu z nadwrażliwością.
    • olcia300789 Re: wybielanie 14.12.16, 15:09
      Ja stosowałam juz wiele preparatów i nic nie działa, może dlatego że palę papierosy i osad ciężko z nich chodzi. Poszukuje sprawdzonego gabinetu w moich okolicach Poznania, gabinet wybielania Piękny Uśmiech wykonuje taką usługę, ale nie znam opinii na ich temat www.piekny-usmiech.pl/ Czy ktoś wykonywał u nich wybielanie zębów albo inne zabiegi dentystyczne? Chodzę zawsze co roku w okolicach stycznia, także musiałabym powoli zaklepać już sobie termin w jakimś gabinecie. Niestety z poprzedniego gabinetu włascicielka jest na macierzynskim i zostałam na lodzie. Poradzcie.
      • chrzanela Re: wybielanie 25.06.17, 11:13
        A zobacz u denttysty Experta 20.Ja kupuje za 200zł i wybielam na swoich szczękach,ktróe zostały mi po Opalasence,a z którego zrezygnowalisu z mężem bo oboje mieliismy nadwrażliwość.
    • Gość: endlessly87 Re: wybielanie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.05.17, 02:23
      Moim zdaniem warto uważać na podróbki pasków wybielających, bo można tylko uszkodzić sobie szkliwo.. Warto dopłacić kilka złotych i kupić oryginalne paski wybielające ze strony producenta, ja tak zrobiłam około 8 miesięcy temu i muszę przyznać, że efekt jest zadowalający, a co najważniejsze trwały, odpukać - na razie nie musiałam nic powtarzać ani dokupywać, a ząbki wyraźnie bielsze :) Link do strony producenta: ...p4j5eS

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka