Dodaj do ulubionych

Szukam nauczyciela gry na perkusji dla 5-latka

18.08.11, 14:24
...jak w temacie. Mieszkam w Markach i oczywiście jestem gotowa dowozić dziecko- ze względu na korki najlepiej nie do Warszawy (choć okolice Radzymińskiej mogą być). Uprzejmie proszę o informację na maila gazetowego. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • hurapesymista Re: Szukam nauczyciela gry na perkusji dla 5-lat 18.08.11, 15:47
      Granie na perkusji to duże obciążenie dla rąk, a w szczególności dłoni (drgania), nawet u dorosłego. Polecam też stronę akcji "Nie trać słuchu": www.polskieradio.pl/92
      • legionowo.tv Re: Szukam nauczyciela gry na perkusji dla 5-lat 18.08.11, 22:53
        Grałem na perkusji od małego - mniej więcej podobnie jak "tematowe" dziecko. Nie zauważam u siebie oznak obciążenia, bóli itp (a za moich czasów nie było zestawów dla dzieci), ale powiem Ci dlaczego. Jeśli ktoś gra na perkusji, to dobrze wie, że pałek, nie trzyma się "na sztywno". One wręcz latają w dłoniach i w zasadzie od tego należy zacząć naukę.

Coś na temat obciążeń "praktycznych"... Podczas grania, chyba najbardziej obciążony jest kręgosłup i pu..a, gdyż stopy nie dają pełnego podparcia z uwagi na fakt iż są w ciągłym ruchu, no i pu..a musi to wszystko utrzymać w stabilnej formie... :-)
    • mag_35 Re: Szukam nauczyciela gry na perkusji dla 5-lat 18.08.11, 22:45
      Odezwij się do mnie na mag_35@vp.pl to podam Ci kontakt.
    • Gość: Dominik Re: Szukam nauczyciela gry na perkusji dla 5-lat IP: *.205.81.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.11.11, 13:26
      Witam!
      Jestem zawodowym muzykiem-perkusistą, dyplomantem szkoły muzyki rozrywkowej i jazzu IIst. w Warszawie. Od niedawna mieszkam w Kobyłce i tu (oraz okolicach) planuję rozpocząć kształcenie dzieci oraz młodzież w zakresie gry na zestawie perkusyjnym. Całe info oraz bio o mnie znajdzie Pani na www.drumek.pl, serdecznie zapraszam, możliwy dojazd do ucznia oraz rachunki za lekcje. Pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka