Dodaj do ulubionych

Zaginął nam pies Bokser!!!!!!!!!!!!!

11.09.11, 19:38
Witam! Już niewiem gdzie mam się zwrócić o pomoc... W dniu 10 września zaginął nam pies rasy bokser. Jest on rudo-biały i wabi się promil. Ma on 5 lat i jest łagodny w stosunku do ludzi. Niestety nie jest czipowany, ani w dniu zaginięcia niemiał obroży...Gdyby ktoś go widział bardzo proszony jest o kontakt pod numerem:(22) 761-90-65. Pies zaginął w okolicach legionowa( na postoju wyleciał z samochodu gdy zobaczył kota). Prosimy o kontakt gdyby ktoś go widział albo znalazł, gdyż czeka na niego z utęsknieniem moja córeczka....
Obserwuj wątek
      • vet.01 Re: Zaginął nam pies Bokser!!!!!!!!!!!!! 11.09.11, 21:59
        Dokładnie. Zadzwoń najpierw do Straży Miejskiej. Mnie kiedyś też mój pies (w wieku mocno młodzieńczym) wypuścił się w długą. Straż Miejska akurat mi nie pomogła, ale poinformowali mnie o wszystkich zwierzakach, które zostały znalezione w tym czasie, więc może się uda. Straż zresztą mi nie mogła pomóc, bo psa "przygarnęli" ludzie z okolicy, którzy się odezwali po ogłoszeniach jakie porozwieszałam. Może warto coś podobnego zrobić w okolicy, gdzie pies zaginął. To rasowy pies, więc raczej zwraca uwagę.
        • madzia1188893buziaczek Re: Zaginął nam pies Bokser!!!!!!!!!!!!! 12.09.11, 12:15
          Właśnie tak zrobiliśmy. Zgłosiliśmy to na straży miejskiej, byliśmy w schroniskach, i dzwoniliśmy do różnych ludzi od spraw zwierząt. Ale dzisiaj zadzwonił bardzo życzliwy człowiek i powiedział że widział psa przy lesie, więc prawdopodobnie się błąka po lesie... pojedziemy i poszukamy jeszcze i porozwieszamy ogłodszenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka