Dodaj do ulubionych

Automatyczne nawadnianie Twojego ogrodu

05.03.12, 15:33
Już w marcu 2012 zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem
www.hubik.com.pl , znajdziecie tam Państwo najtańsze na rynku akcesoria do systemów automatycznego nawadniania firmy Hunter ® oraz wiele innych narzędzi niezbędnych do pielęgnacji trawnika. Monterom systemów oferujemy wysokie rabaty i możliwość nawiązania stałej współpracy. ZAPRASZAMY!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: adrian Re: Automatyczne nawadnianie Twojego ogrodu IP: 151.248.56.* 02.07.14, 12:35
      Automatyczne nawadnianie warto zrobić - ja kupiłem wszystkie elementy w Tanake - oni projektują systemy nawadniania nawet takie profesjonalne nts.tanake.com.pl/ ale słyszałem że hunter też ma dobry sprzęt , teraz na rynku jest w czym wybierać
      • Gość: misza Re: Automatyczne nawadnianie Twojego ogrodu IP: 46.77.124.* 10.08.14, 12:37
        Ja kupowałem w bonicie na www.bonita.com.pl projekt i wycenę zrobili mi za darmo. Nawodnienia zrobiłem na hunterze i nie narzekam
        • Gość: szczepan Re: Automatyczne nawadnianie Twojego ogrodu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.14, 14:48
          ja kupowałem na www.sklepnawadnianie.pl bardzo szybka przesyłka a jak zadzwoniłem to pomogli skompletować wszystko

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka