Dodaj do ulubionych

zabudowa barowa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.12, 22:59
sprzedam zabudowę do baru w dobrym stanie, użytkowany był tylko przez rok, cena w granicach 3 tys, bar był robiony pod wymiar zainteresowanych proszę o kontakt adres - barrobe@onet.pl, prześlę zdjecia oraz wymiary.
Obserwuj wątek
    • Gość: mariuszkwl Re: zabudowa barowa IP: *.sattom.pl 30.04.13, 19:26
      Podbiję temat, bo obecnie jestem zainteresowany firmami, które wykonują zabudowę barów. Moglibyście coś polecić?
      • Gość: magnum36 Re: zabudowa barowa IP: *.centertel.pl 30.04.13, 21:22
        mi zabudowę baru wykonywała firma Gort, bardzo fajnie to wygląda. oni produkują też bardzo dobry sprzęt gastronomiczny. szybko, porządnie, także byłem bardzo zadowolony.
        • Gość: lerd Re: zabudowa barowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.13, 23:03
          Gort mi wykonywał bar od samego początku, włącznie z projektem. Mam fajnie połączone różne materiały, wygląda na pewno niecodziennie, a o taki efekt chodziło. Spisali się bardzo dobrze, wszystko na czas.
        • Gość: Garwid Re: zabudowa barowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.13, 13:13
          W kwestii sprzętu gastronomicznego oraz szeregu akcesoriów do kuchni,polecam
          www.gastrosklep.pl/ znajdziecie tam bardzo szeroki wybór.
      • Gość: mariuszkwl Re: zabudowa barowa IP: *.39.60.107.serv4web.pl 01.07.13, 22:40
        Skontaktowałem się z nimi, bar mam już wykonany - wygląda świetnie! Dzięki za kontakt, bo sam bym tej firmy raczej nie znalazł, a bar naprawdę wykonali świetnie i szybko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka