Dodaj do ulubionych

firma remontowa - Legionowo i okolice

04.04.13, 09:04
Witajcie, czy znacie jakąś TANIĄ i dobrą firmę remontowo budowlaną, którą możecie polecić? Głównie chodzi o usunięcie ścianki działowej (pustak), panele, malowanie ścian (może z położeniem gładzi), płytki kuchenne i gres podłogowy. Mieszkanie ok 50 m.
Obserwuj wątek
    • dawid30r Re: firma remontowa - Legionowo i okolice 11.04.13, 16:34
      Ja osobiście bazuję na poleceniach, sam dostałem kontakt od znajomego prawnika u którego wcześniej pracował.
      Nie rozczarowałem się oczekiwaniami, Fachman spisał się, nie było z nim żadnych problemów a i jego ludzie budzili moje zaufanie. Praca została wykonana w terminie, było czysto i bardzo dokładnie.
      Daję głowę i mogę go z czystym sumieniem polecić dalej
      Gość mieszka w Warszawie na Białołęce tel 882 772 715 Jak ktoś będzie szukał budowlańca to śmiało można z jego usług korzystać.

• dawid30r Re: firma remontowa - Legionowo i okolice 11.04.13, 16:35
      Ja osobiście bazuję na poleceniach, sam dostałem kontakt od znajomego prawnika u którego wcześniej pracował.
      Nie rozczarowałem się oczekiwaniami, Fachman spisał się, nie było z nim żadnych problemów a i jego ludzie budzili moje zaufanie. Praca została wykonana w terminie, było czysto i bardzo dokładnie. Daję głowę i mogę go z czystym sumieniem polecić dalej
      Gość mieszka w Warszawie na Białołęce tel 882 772 715 Jak ktoś będzie szukał budowlańca to śmiało można z jego usług korzystać.

• Gość: LENA Re: Polecam firmę remontową z Warszawy IP: *.jelonki.robbo.pl 12.10.13, 13:39
          Jestem w kontakcie z Panem Radkiem , także zobaczymy mam nadzieję że również będe polecać . Tym czasem ostrzegam przed remonciarz.pl
          Uzasadnienie: Facet który kryje się pod numerem : 535798604 jest nie poważny, zero profesjonalizmu. Fachowiec jakim się zwie P.Mateusz umówił się na spotkanie robocze, sam ustalił godzinę i dzień wizyty (sobota 12.30) o 13 nie ma nikogo, ,,fachowiec'' nie odbiera telefonu.13.30 nie ma , brak kontaktu... Czy nie wydaje się Państwu że skoro Firma tak zlewa pierwsze spotkanie z klientem to jest do NICZEGO? NIE POLECAM. OD PIERWSZEJ CHWILI PROBLEMY: ZMARNOWANA SOBOTA, ZMARNOWANY CZAS. wyobrażam sobie co by było później. czyżby kasa i ślad zaginął????
    • oliwiarobert73 Re: firma remontowa - Legionowo i okolice 25.04.13, 12:52
      Witam. Znam firme godna polecenia! Pracuja na podstawie dokladnego kosztorysu prac a przy tym wykonuja usluge w rozsadnej cenie! Podaje do nich tel. 506-524-903. Ostatnio robili nam remont mieszkania i jestesmy z nich bardzo zadowoleni. Pracuja czysto, schludnie i terminowo. Pozdrawiam
    • Gość: LENA Re: firma remontowa - Legionowo i okolice IP: *.jelonki.robbo.pl 12.10.13, 13:43
      OSTRZEGAM !REMONCIARZ
      Facet który kryje się pod numerem : 535798604 jest nie poważny, zero profesjonalizmu. Fachowiec jakim się zwie P.Mateusz umówił się na spotkanie robocze, sam ustalił godzinę i dzień wizyty (sobota 12.30) o 13 nie ma nikogo, ,,fachowiec'' nie odbiera telefonu.13.30 nie ma , brak kontaktu... Czy nie wydaje się Państwu że skoro Firma tak zlewa pierwsze spotkanie z klientem to jest do NICZEGO? NIE POLECAM. OD PIERWSZEJ CHWILI PROBLEMY: ZMARNOWANA SOBOTA, ZMARNOWANY CZAS. wyobrażam sobie co by było później. czyżby kasa i ślad zaginął????
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka