Dodaj do ulubionych

tanie mieszkania w ciechanowie

IP: *.cdma.centertel.pl 24.03.11, 22:57
poszukuje taniego mieszkania do wynajęcia w ciecha nowie
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: tanie mieszkania w ciechanowie IP: *.tktelekom.pl 25.03.11, 09:14
      ja też poszukuje taniego i skutki poszukiwań marne
      obdzwoniłam cały tygodnik ciechanowski i znalazłam za 400 plus opłaty ale przy domu jednorodzinnym ale trzeba samemu palić w piecu a węgiel tani nie jest i z pół tony na dzień dobry trzeba kupić
      • Gość: ania Re: tanie mieszkania w ciechanowie IP: 195.116.169.* 25.03.11, 14:38
        a w jakich cenach w ciechu chodzą mieszkania do wynajęcia?? 2 pokoje?
        • Gość: ja Re: tanie mieszkania w ciechanowie IP: *.tktelekom.pl 25.03.11, 15:19
          od 400 zł plus opłaty woda prąd - z własnym paleniem
          do 1200 zł
          ale za kawalerkę 700 zł plus media
          • Gość: ... Re: tanie mieszkania w ciechanowie IP: *.dynamic.chello.pl 27.03.11, 12:36
            nieprawda kawalerkę można znaleść za 500 plus media
        • ehpogoda1 Re: tanie mieszkania w ciechanowie 04.09.15, 09:19
          Wynajmę mieszkanie w Ciechanowie pow. 50 m/2 na parterze, osiedle Aleksandrówka przy bazarku, po remoncie, bez mebli, opłata za miesiąc 1.100,00 zł, media: gaz, prąd, woda we własnym zakresie. Pisemna umowa Tel. 507-186-043
      • Gość: * Re: tanie mieszkania w ciechanowie IP: *.play-internet.pl 25.03.11, 22:11
        www.wilanowski.otodom.pl/do-wynajecia-mieszkanie-centrum-ciechanowa-id8734718.html
        • Gość: Maria Re: tanie mieszkania w ciechanowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.11, 22:19
          Wilanowski chyba Ci sie we łbie poprzewracało, 600zł za 20m2 !!!???
          Zwijaj ten swój stragan do Warszawy, tu ludzie ledwo na chleb zarabiają!!! ZDZIERCA!!!
          Wynajmuję dwa mieszkania, za 90m 1000zł, za 70m wolnostojący domek z ogródkiem 600!!!
          • Gość: ja Re: tanie mieszkania w ciechanowie IP: *.tktelekom.pl 26.03.11, 09:13
            strasznie małe mieszkanko te 20 m2. Pokój malutki pewnie ledwo co sie można obkrecic. Może dla studentki dobre ale nie dla małżeństwa
          • Gość: gość widać kobieto, ze nie wiesz.... IP: *.play-internet.pl 26.03.11, 11:29
            widać Kobieto, ze nie wiesz na czym polega działanie agencji....., to nie ona ustala ceny tylko właściciel!!!!
            • Gość: on Re: widać kobieto, ze nie wiesz.... IP: *.cnow.pl 26.03.11, 14:10
              no to zamądrzyłeś gościu ! złapałeś kogoś za słówko! zabłysnąłeś
              pokazałeś że ktoś nie wiem a ty jasne zawsze i wszędzie na straży wytykania komuś niewiedzy i błędów!!!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: on Re:tanie mieszkania w Ciechanowie IP: *.cnow.pl 26.03.11, 14:15
                po h.... zmieniasz tytuł postu skoro go cwaniaku nie zakładałeś?
                pełno takich oszołomów tu pełno ,no błyskaj błyskaj dalej swoją głupotą! pewnie nie masz gdzie się wykazać
            • Gość: Maria Re: widać kobieto, ze nie wiesz.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.11, 20:42
              I tu się właśnie Gościu bardzo mylisz. To agencje zawyżają ceny mieszkań, z prostej przyczyny, wyższy czynsz, wyższa prowizja.
              Przychodzi klient (właściciel) do agencji, agent pyta ile chce za wynajęcie, ten że 1000 zł, agent na to, "proszę Pana to mieszkanie, w takim punkcie jest warte 2500"...
              Nieważne czy to mieszkanie czy działka, większość nieruchomości ma poważnie zawyżone ceny. Nawet grunty w okolicach Ciechanowa są bardzo atrakcyjne......, bo są położone blisko Warszawy:))
              Tak na marginesie "gościu", dobrze wiem "na czym polega działanie agencji"...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka