Dodaj do ulubionych

prace maturalne prezentacje maturalne

IP: *.is.net.pl 07.11.11, 16:14
Oferuję napisanie profesjonalnej prezentacji maturalnej na egzamin ustny z języka polskiego. Jestem nauczycielem języka polskiego w liceum z wieloletnim doświadczeniem, jak również posiadam doświadczenie w pisaniu prac gdyż zajmuję się tym od paru lat. Cena do uzgodnienia, w zależności od dostępności materiałów na wybrany temat. kontakt: prezentacje-maturalne.190o2.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Prace maturalne 2 Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: 192.162.95.* 02.01.12, 16:04
      Oferuję profesjonalne przygotowanie prezentacji maturalnej.
      Prezentacje są wysokim poziomie na każdy temat. Jestem studentką
      V roku filologii polskiej, prace maturalne piszę od kilku lat. Wszystkie spełniały oczekiwania klientów , a słowa podziękowania za zadowalające wyniki maturalne są najlepszym wyznacznikiem mojego profesjonalizmu. Twoje zamówienie zrealizuję w ciągu 2 - 4
      dni, jestem otwarta na propozycje i sugestie. Chętnie pomogę Ci przygotować się do rozmowy z komisją.

Kompletna prezentacja, czyli:
      I. literatura podmiotu
      II. literatura przedmiotu
      III. ramowy plan wypowiedzi
      IV. bibliografia
      V. tekst prezentacji - 4 strony A4

Zainteresowanych proszę o kontakt prace-maturalne2011@wp.pl lub komunikator (zawsze online ) 25597809
        • Gość: gosc Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.pl.177.41.31.in-addr.arpa 07.09.12, 15:23
          Prace maturalne 2013 – TANIO i Profesjonalnie !!!
          Witam wszystkich maturzystów!
          Jeżeli tutaj trafiliście, oznacza to, że potrzebujecie pomocy w przygotowaniu swojego wystąpienia maturalnego! Od czterech lat zajmuje się profesjonalnym pisaniem prezentacji maturalnych, skończyłam filologię polską i kulturoznawstwo, od niedawna jestem nauczycielem stażystą w szkole średniej.
          Wszystkie prace, które zostały napisane z moją pomocą, ocenione były przez komisję egzaminacyjną bardzo wysoko. Przy pisaniu takich prac podpieram się tylko i wyłącznie materiałami źródłowymi, staram się nie korzystać z wiedzy pochodzącej z internetu (robię to tylko wtedy, kiedy prezentacja tego wymaga – np. „Dokonaj charakterystyki języka internetu” wtedy ingerencja w wiedzę internetową jest niezbędna).
          Komplet maturalny, który oferuje maturzystom zawiera: tekst wystąpienia przed komisją, bibliografię z podziałem na lit. przedmiotu i lit. podmiotu, ramowy plan wystąpienia. Ponad to oferuję (w cenie) kartkę z wykazem cytatów, reprodukcje obrazów oraz rzeźb zapisane w formacie jpg. lub zawarte w prezentacji power point, co dodatkowo wzbogaci prezentowany temat i zaskoczy egzaminatorów :)
          Korzystając z mojej pomocy macie gwarancję rzetelności i wiarygodności. Bez trudu możecie zakupić w internecie prace, które są plagiatem – u mnie czeka się na prace od 14 do maksymalnie 21 dni, co świadczy o tym, że piszę prace sama.
          Trzeźwo myślący człowiek powinien wiedzieć, że za darmo można jedynie dostać po głowie, a za usługę na dobrym poziomie trzeba adekwatnie zapłacić, dlatego też próg cenowy w tym miesiącu zaczyna się już od 50 zł :)
          Wybór należy do Was, ja jednak zachęcam do współpracy!
          Wszelkie pytania proszę kierować na GG 24357121 lub maila: offyred@tlen.pl
      • Gość: Joanna Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.13, 17:49
        Witam! Miała bym ogromną prośbe! Czy mogła by mi Pani napisać pracę maturalną??? Temat pracy to : Miłość budująca i niszcząca. Za tydzień muszę oddać już bibiografię i plan ramowy wypowiedzi. A nie mam zbytnio czasu aby nad tym posiedziec. Więc nie wyrobię sie w tydzień czasu z napisaniem tego. Błagam! POMOCY!!! Czegam na odpowiedż. Niżej podaję swój adres e-mail. Pozdrawiam.
    • Gość: Martyna Gotowe Prezentacje Maturalne! Profesjonalne 25zł!! IP: *.play-internet.pl 15.09.12, 16:39
      Witam !
      Jestem absolwentką filologii polskiej i od dłuższego czasu aktywnie pomagam maturzystom w przygotowaniu się do matury ustnej z języka polskiego.
      Dziś oferuję Wam gotowe prace maturalne z ubiegłych lat. Wszystkie zostały pozytywnie ocenione przez komisje egzaminacyjne.
      Każda z prac zawiera:
      - treść na 15 minut wypowiedzi,
      - konspekt czyli bibliografię z podziałem na literaturę podmiotu i przedmiotu, ramowy plan wypowiedzi (wstęp-teza), kolejność prezentowanych treści, zakończenie (wnioski),
      - materiały pomocnicze do nauki pracy (kartka z cytatami, streszczenia, etc.).

Zapraszam do odwiedzenia strony z aktualną bazą prezentacji maturalnych:
      prezentacjematuralne.dl.pl/

Cena za pracę: 25zł
      Wysyłka na e-mail w postaci plików tekstowych w kilka godzin od zamówienia.

+ PREFEROWANY KONTAKT e-mail: martyna.kotela@gmail.com
      + strona: prezentacjematuralne.dl.pl/

/pozdrawiam, Martyna Kotela
    • Gość: Matury2013 Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.interduo.pl 22.09.12, 13:33
      Witam!
      Dziękuję wszystkim za zaufanie i tak duże zainteresowanie ! MATURA 2013 = ZDANA!

Oferuję profesjonalne napisanie prezentacji maturalnej.
      Zaufaj doświadczonej osobie, która ukończyła Filologię Polską. Prezentacje piszę od 4 lat. Pracę pisane są indywidualnie, pozycje literackie wybieramy razem.
      Pracę pisane są sumiennie oraz solidnie.

Gwarantujemy:
      -Terminowość i szybką realizację zamówienia.
      -Doskonały kontakt.
      -Solidność wykonania prezentacji maturalnej.
      -Oryginalność i niepowtarzalność pracy.

Dlaczego warto wybrać moją ofertę? = Zdanie egzaminu na wysokim poziomie!

W skład prezentacji maturalnej wchodzi:

1.Bibliografia (Bogaty skład bibliografii – literatura podmiotu oraz przedmiotu)
      2.Konspekt( Plan ramowy wypowiedzi)
      3. Treść prezentacji ( Napisany prostym językiem, łatwym do nauczenia)
      4. Materiały dodatkowe ( Prezentacja multimedialna, cytaty, reprodukcje obrazów, pytania jakie może zadać komisja na egzaminie)

Cenę ustalamy indywidualnie.

Kontakt:

GG: 26527015 ( Dostępny 24/7 )
      E-mail: matury2012@gmail.com
      Strona internetowa: www.matury2013.manifo.com

Pozdrawiam mgr Filologii Polskiej, z nami Matura to pestka!
      • Gość: Pomoc Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.derkomnet.pl 27.09.12, 09:31
        Oferuję kompleksowe pisanie prezentacji maturalnych na wybrany temat.
        Prezentacja zawiera: pracę 4-5 str. A4, czcionka 12, bibliografia, plan prezentacji, przykładowe pytania komisyjne.
        Mam na swoim koncie wielu zadowolonych maturzystów.
        Każda praca jest napisana w sposób indywidualny, kreatywny i oryginalny co daje gwarancję powodzenia na maturze.
        Cena do uzgodnienia.

GG; 40304424
        E-mail pomocmaturalna@onet.pl
    • Gość: offyres Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.90.61.154.sttb.pl 10.10.12, 12:03
      Jeżeli tutaj trafiliście, oznacza to, że potrzebujecie pomocy w przygotowaniu swojego wystąpienia maturalnego! Od pięciu lat zajmuje się profesjonalnym pisaniem prezentacji maturalnych, skończyłam filologię polską i kulturoznawstwo, od niedawna jestem nauczycielem stażystą w szkole średniej.
      Wszystkie prace, które zostały napisane z moją pomocą, ocenione były przez komisję egzaminacyjną bardzo wysoko. Przy pisaniu takich prac podpieram się tylko i wyłącznie materiałami źródłowymi, staram się nie korzystać z wiedzy pochodzącej z internetu (robię to tylko wtedy, kiedy prezentacja tego wymaga – np. „Dokonaj charakterystyki języka internetu” wtedy ingerencja w wiedzę internetową jest niezbędna).
      Komplet maturalny, który oferuje maturzystom zawiera: tekst wystąpienia przed komisją, bibliografię z podziałem na lit. przedmiotu i lit. podmiotu, ramowy plan wystąpienia. Ponad to oferuję (w cenie) kartkę z wykazem cytatów, reprodukcje obrazów oraz rzeźb zapisane w formacie .jpg lub zawarte w prezentacji power point, co dodatkowo wzbogaci prezentowany temat i zaskoczy egzaminatorów :)
      Korzystając z mojej pomocy macie gwarancję rzetelności i wiarygodności. Bez trudu możecie zakupić w internecie prace, które są plagiatem – u mnie czeka się na prace od 14 do maksymalnie 21 dni, co świadczy o tym, że piszę prace sama.
      Trzeźwo myślący człowiek powinien wiedzieć, że za darmo można jedynie dostać po głowie, a za usługę na dobrym poziomie trzeba adekwatnie zapłacić, dlatego też próg cenowy w tym miesiącu zaczyna się już od 60 zł :)
    • kasia1brzozka prezentacja od 50 zł!! 03.11.12, 22:15
      Oferuję profesjonalną pomoc w opracowaniu:
      *prezentacji maturalnych ( od 50 zł)
      *prac zaliczeniowych (cena do uzgodnienia)
      *prac licencjackich (cena do uzgodnienia)
      W skład zestawu, oprócz tekstu wchodzą: bibliografia z podziałem na literaturę przedmiotu i podmiotu oraz plan wypowiedzi (konspekt)
      Terminy: Prace przygotowywane są w ciągu 3-5 dni
      Cena do uzgodnienia

Zainteresowanych proszę o kontakt:
      katarzyna.brzezinska15@gmail.com
      GG: 44800336
    • offyred Re: prace maturalne prezentacje maturalne 19.12.12, 18:42

Jeżeli tutaj trafiliście, oznacza to, że potrzebujecie pomocy w przygotowaniu swojego wystąpienia maturalnego!
      Od pięciu lat zajmuje się profesjonalnym pisaniem prezentacji maturalnych, skończyłam filologię polską i kulturoznawstwo, od niedawna jestem nauczycielem stażystą w szkole średniej.

Wszystkie prace, które zostały napisane z moją pomocą, ocenione były przez komisję egzaminacyjną bardzo wysoko.
      Przy pisaniu takich prac podpieram się tylko i wyłącznie materiałami źródłowymi, staram się nie korzystać z wiedzy pochodzącej z internetu (robię to tylko wtedy, kiedy prezentacja tego wymaga – np. „Dokonaj charakterystyki języka internetu” wtedy ingerencja w wiedzę internetową jest niezbędna).

Komplet maturalny, który oferuje maturzystom zawiera:
      - tekst wystąpienia przed komisją,
      - bibliografię z podziałem na lit. przedmiotu i lit. podmiotu,
      - ramowy plan wystąpienia.

Ponad to oferuję (w cenie) kartkę z wykazem cytatów, reprodukcje obrazów oraz rzeźb zapisane w formacie .JPG lub zawarte w prezentacji power point, co dodatkowo wzbogaci prezentowany temat i zaskoczy egzaminatorów :)

Korzystając z mojej pomocy macie gwarancję rzetelności i wiarygodności. Bez trudu możecie zakupić w internecie prace, które są plagiatem – u mnie czeka się na prace od 7 do maksymalnie 10 dni, co świadczy o tym, że piszę prace sama.

Trzeźwo myślący człowiek powinien wiedzieć, że za darmo można jedynie dostać po głowie, a za usługę na dobrym poziomie trzeba adekwatnie zapłacić, dlatego też próg cenowy w tym miesiącu zaczyna się już od 70 zł :)

• Gość: Pomoc Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.derkomnet.pl 03.01.13, 13:33
      Prezentacja zawiera: pracę 4-5 str. A4, czcionka 12, bibliografia, plan prezentacji, przykładowe pytania komisyjne.
      Każda praca jest napisana w sposób indywidualny, kreatywny i oryginalny co daje gwarancję powodzenia na maturze.
      Cena do uzgodnienia.
      GG; 40304424
      pomocmaturalna.blogspot.com/
      • Gość: Ela Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.181.169.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.01.13, 02:16
        Drogi maturzysto!

Sprzedam zeszłoroczne prezentacje maturalne. Pisałam je samodzielnie (na zlecenie), każda z nich została oceniona bardzo wysoko. W skład prezentacji wchodzi: tekst literaturę podmiotu, literatura przedmiotu, plan ramowy, oraz jeśli zostały użyte - karty cytatów, reprodukcje obrazów, filmik, prezentację multimedialną, materiały na planszę. Jeżeli będę dysponowała dodatkowo prześlę skany wykorzystanej literatury.

Cena gotowej pracy to 45zł.

Istnieje możliwość napisania prezentacji na inny temat. Termin napisania pracy zależy od tematu, podlega on indywidualnym uzgodnieniom (zwykle wynosi od 3 do 14 dni,
        w zależności od wymagań klienta).

Przed dokonaniem wpłaty istnieje możliwość otrzymania fragmentu pracy lub konspektu (przy zamówieniu prezentacji maturalnej). Stanowi to gwarancję otrzymania profesjonalnie napisanej prezentacji.

Każdą cenę można negocjować!
        Kontakt: polonistka_elzbieta@o2.pl

1. Przedstaw różnorodne ujęcia motywu pożegnania w wybranych utworach literackich
        2. Porównaj różne ujęcia motywu pożegnania i funkcje motywu pożegnania w wybranych utworach literackich
        3. Rozstanie jako motyw literacki. Przedstaw różne jego ujęcia, analizując wybrane przykłady.
        4. Przedstaw motyw rozstania i określ jego funkcje w wybranych dziełach literackich XIX i XX.
        5. Motyw rozstania i jego znaczenie w literaturze.
        6. Różne ujęcia motywu rozstania w literaturze.
        7. Przedstaw motyw rozstania w literaturze odwołując się do wybranych dzieł różnych epok.
        8. Na wybranych przykładach omów różne ujęcia motywu anioła w sztuce.
        9. Przedstaw literackie, malarskie i filmowe portrety aniołów. Omów typowe elementy kreacji postaci anioła. Zinterpretuj sposób i funkcje przywołania tego motywu przez wybranych twórców.
        10. Obraz szatana/anioła w literaturze i sztukach plastycznych Zaprezentuj zagadnienia na wybranych przykładach
        11. Różne wcielenia diabła w literaturze polskiej o obcej. Omów obecność tego motywu w dziełach wybranych twórców.
        12. Różne ujęcia motywu szatana w literaturze.
        13. Postać szatana w literaturze. Omów funkcjonowanie motywu, odwołując się do utworów z wybranych epok.
        14. Różne wcielenia diabła. Omów obecność tego motywu w literaturze, malarstwie i filmie.
        15. Różne ujęcia motywu szatana w sztuce.
        16. Postać diabła w różnych ujęciach literackich i w dziełach pozaliterackich. Przedstaw wędrówkę motywu, analizując wybrany materiał
        17. Postać szatana w sztuce. Omów funkcjonowanie motywu, odwołując się do dzieł
        z wybranych epok.
        18. Szatan i jego dzieło. Omów temat na podstawie wybranych tekstów literackich.
        19. Postacie fantastyczne i ich funkcja w utworach literackich. Omów na wybranych przykładach literatury polskiej i obcej.
        20. Topos domu rodzinnego w literaturze.
        21. Motyw domu rodzinnego w literaturze.
        22. Przedstaw funkcjonowanie motywu exegi monumentum, analizując wybrane utwory literackie.
        23. Królowie w literaturze. Omów różnorodność metod kreowania i cele przywołania postaci władców na przykładzie wybranych dzieł literackich.
        24. Zbrodnia i jej konsekwencje.
        25. Zbrodnia i kara na wybranych fragmentach literackich.
        26. Motyw zbrodni i kary w literaturze.
        27. Jak rodzą się zbrodniarze? Wpływ różnych czynników na osobowość człowieka.
        28. Motyw zbrodniarza w literaturze.
        29. Przedstaw motyw winy i kary, sięgając po literackie przykłady z różnych epok.
        30. Motyw winy i kary. Omów jego funkcjonowanie, odwołując się do wybranych utworów literackich.
        31. MOTYW WINY I KARY W LITERATURZE
        32. Biesiady, wesela, bale. Przedstaw motyw ucztowania w literaturze polskiej.
        33. Zaprezentuj funkcjonowanie motywu uczty, biesiady, wesela, przyjęcia w wybranych utworach literackich.
        34. Motyw uczty i balu w literaturze. Zaprezentuj funkcję motywu w wybranych tekstach literackich.
        35. Obrazy i funkcje biesiady w literaturze polskiej. Zaprezentuj temat na wybranych przykładach.
        36. Motyw biesiady w literaturze.
        37. Motyw dziecka w literaturze i sztuce. Zinterpretuj różne ujęcia tego zjawiska na wybranych przykładach.
        38. Motyw snu i jego funkcje w literaturze różnych epok. Omów zagadnienie na wybranych przykładach.
        39. Sen w literaturze.
        40. Sny i widzenia w literaturze. Omów funkcjonowanie tych motywów w wybranych utworach literackich.
        41. Sny i widzenia w literaturze.
        42. Literackie wizje końca świata. Omów motyw apokalipsy na wybranych przykładach.
        43. Różne ujęcia motywu apokalipsy w literaturze. Przedstaw na wybranych przykładach
        44. Sposoby kreowania wizji apokaliptycznych w literaturze i innych dziedzinach sztuki. Dokonaj analizy porównawczej wybranych dzieł.
        45. Omów różne formy odwołań do motywu Apokalipsy w literaturze, plastyce i filmie.
        46. Literackie i malarskie wizje końca świata.
        47. Koniec świata jako motyw funkcjonujący w rożnych dziedzinach sztuki. Omów na wybranych przykładach.
        48. Motyw końca świata w sztuce.
        49. Motywy katastroficzne w kulturze XIX i XX wieku. Omów temat analizując wybrane dzieła literackie i filmowe.
        50. Motyw Sądu Ostatecznego w malarstwie i literaturze.
        51. Motyw Sądu Ostatecznego w sztuce:
        52. Różne ujęcia Sądu Ostatecznego w literaturze i sztuce. Odwolaj się do wybranych przykładów.
        53. Przedstaw motyw Sądu Ostatecznego w utworach literackich i malarskich różnych epok. Omów zagadnienie na podstawie wybranych dzieł polskich i/lub obcych.
        54. Wizja Sądu Ostatecznego jako motyw w literaturze i sztuce. Przedstaw jego różne ujęcia, analizując wybrane przykłady
        55. Kreacja bojownika o wolność narodu w literaturze romantyzmu.
        56. Kreacja bohatera walczącego o wolność narodu w literaturze romantyzmu.
        57. Relacje między człowiekiem a Bogiem w literaturze średniowiecza, renesansu i baroku. Omów zagadnienie, odnosząc się do wybranych tekstów literackich.
        58. Relacja Bóg-człowiek w średniowieczu, renesansie, baroku.
        59. Różne postawy człowieka wobec Boga w literaturze staropolskiej
        60. Relacja Bóg-człowiek w literaturze.
        61. Rozważ różnorodne relacje między człowiekiem a Bogiem na podstawie wybranych tekstów literackich.
        62. Relacje między Bogiem a człowiekiem przedstawione w wybranych tekstach literackich.
        63. charakteryzuj relacje Bóg człowiek w oparciu o literaturę polską i obcą.
        64. Różne postawy człowieka wobec Boga w literaturze.
        65. Na wybranych przykładach literackich przedstaw różne ujęcia motywu -cierpienia
        66. Różne ujęcia motywu cierpienia w literaturze
        67. Różne aspekty cierpienia człowieka w literaturze polskiej i obcej. Omów na wybranych przykładach
        68. Cierpienie w literaturze. Omów temat w oparciu o wybrane utwory z różnych epok
        69. Motyw cierpienia w literaturze, różne przyczyny i formy. Przedstaw na wybranych przykładach literackich
        70. Cierpienie jest nauczycielem (Ajschylos). Rozważ różne aspekty cierpienia ukazane w wybranych dziełach literackich .
        71. Sens cierpienia ludzkiego na wybranych przykładach
        72. Różnorodny sens cierpienia na podstawie poznanych utworów literackich. Przywołaj wybrane przykłady i omów je.
        73. Motyw cierpienia w literaturze i sztuce różnych epok. Analizując wybrane przykłady, wskaż źródła cierpienia człowieka oraz sposoby reagowania na nie.
        74. Na wybranych przykładach przedstaw różne ujęcia motywu cierpienia w sztuce.
        75. Różne ujęcia motywu cierpienia w sztuce.
        76. Różne aspekty cierpienia człowieka w sztuce.
        77. Cierpienie w literaturze i sztuce. Omów temat w oparciu o wybrane utwory z różnych epok.
        78. Motyw cierpienia w sztuce, różne przyczyny i formy.
        79. Cierpienie jest nauczycielem (Ajschylos). Rozważ różne aspekty cierpienia ukazane w wybranych dziełach literackich, malarskich, filmowych.
        80. Sens cierpienia ludzkiego na wybranych przykładach ( z zakresu sztuki)
        81. Różnorodny sens cierpienia na podstawie poznanych utworów literackich, malarskich, filmowych. Przywołaj wybrane przykłady i omów je.
        82. Człowiek wobec Boga, życia i śmierci ( średniowiecze, renesans, barok).
        83. Dramaty małżeńskie w literaturze. Omów sposoby ich ujęcia
        • Gość: Ela Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.181.169.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.01.13, 02:18
          Drogi maturzysto!

Sprzedam zeszłoroczne prezentacje maturalne. Pisałam je samodzielnie (na zlecenie), każda z nich została oceniona bardzo wysoko. W skład prezentacji wchodzi: tekst literaturę podmiotu, literatura przedmiotu, plan ramowy, oraz jeśli zostały użyte - karty cytatów, reprodukcje obrazów, filmik, prezentację multimedialną, materiały na planszę. Jeżeli będę dysponowała dodatkowo prześlę skany wykorzystanej literatury.

83. Dramaty małżeńskie w literaturze. Omów sposoby ich ujęcia na wybranych przykładach
          84. Małżeńskie dramaty w wybranych utworach literackich. Scharakteryzuj problem
          85. Małżeńskie dramaty w utworach literackich .Omów na podstawie dziel rożnych epok.
          86. Motyw dworku/ dworu w literaturze
          87. Obraz dworku/ dworu w literaturze.
          88. Dziecko w literaturze i sztuce. Przedstaw rożne sposoby jego ujęcia, odwołując się do wybranych przykładów.
          89. Różnorodne wizerunki dziecka w literaturze i malarstwie XIX i XX w. Omów na wybranych przykładach
          90. Dziecko romantyczne, dziecko pozytywistyczne. Dokonaj porównania na podstawie wybranych utworów literackich.
          91. Sprzedam Motyw famme/ femme fatale w literaturze.
          92. Na podstawie wybranych tekstów przedstaw i omów różne ujęcia kobiety w literaturze.
          93. Na podstawie wybranych tekstów przedstaw i omów różne ujęcia kobiety w literaturze.
          94. Porównaj kreacje kobiet w utworach literackich różnych epok
          95. PORTRET KOBIETY W LITERATURZE
          96. Femme fatale / kobieta fatalna / kobieta demoniczna w literaturze.
          97. Od anioła do demona. Portret kobiety w literaturze w rożnych okresach.
          98. Obraz kobiety fatalnej w literaturze.
          99. Wizerunek ojca w literaturze. Scharakteryzuj sposoby kreowania takich postaci w utworach z różnych epok.
          100. Na wybranych przykładach omów różne sposoby kreacji portretu ojca. Odwołaj się do literatury różnych epok.
          101. Na wybranych przykładach omów różne sposoby kreacji portretu ojca. Odwołaj się do literatury różnych epok.
          102. Motyw ojca w literaturze. Omów na wybranych przykładach.
          103. Wizerunek ojca w literaturze. Scharakteryzuj sposoby kreowania takich postaci w utworach z różnych epok.
          104. Na wybranych przykładach omów różne sposoby kreacji portretu ojca. Odwołaj się do literatury i sztuki różnych epok.
          105. Motyw ojca w literaturze i sztuce.
          106. Wizerunek ojca w sztuce. Scharakteryzuj sposoby kreowania takich postaci w utworach z różnych epok.
          107. Portret ojca w literaturze i sztuce. Zanalizuj i porównaj wybrane przykłady
          108. Różnorodne ujęcia motywu rodziny w literaturze. Analizując problem, odwołaj się do wybranych przykładów.
          109. Portret rodziny w literaturze. Przedstaw na wybranych przykładach
          110. Przedstaw różne ujęcia problematyki Holokaustu w literaturze polskiej,
          111. Motyw holocaustu w literaturze.
          112. Holocaust ukazywany z różnych punktów widzenia w literaturze.
          113. Holocaust w literaturze, filmie, plastyce. Omów na wybranych przykładach.
          114. Przedstaw różne ujęcia problematyki Holokaustu w literaturze i sztuce.
          115. Zjawisko holokaustu i jego odbicie w literaturze i sztuce.
          116. Holocaust w literaturze i filmie. Przedstaw zjawisko, odwołując się do wybranych przykładów.
          117. Wpływ wojny na psychikę i moralność człowieka. Omów zagadnienie na wybranych przykładach dzieł literackich.
          118. Omów wpływ wojny na psychikę człowieka. Odwołaj się do przykładów z literatury XX wieku.
          119. Jaki wpływ na człowieka wywiera wojna? Omów problem, analizując różne postawy moralne przedstawione w wybranych tekstach literackich.
          120. Analizując wybrane utwory, przedstaw kreacje bohaterów, którzy doświadczyli okrucieństw II wojny światowej.
          121. Przedstaw kreacje bohaterów, którzy doświadczyli okrucieństw II wojny światowej i próbują odbudować świat wartości.
          122. Impresjonizm i ekspresjonizm w literaturze i sztuce przełomu XIX i XX wieku. Omów temat w oparciu o wybrane teksty literackie i dzieła malarskie.
          123. Ekspresjonistyczne, impresjonistyczne i symboliczne spojrzenie na świat w poezji Młodej Polski. Podobieństwa i różnice.
          124. Ekspresjonizm w literaturze i malarstwie.
          125. Impresjonizm w literaturze i malarstwie
          126. Porównaj życiowe postawy i dążenia bohaterów Stefana Żeromskiego.
          127. Problemy moralne w twórczości Stefana Żeromskiego. Omów na wybranych przykładach.
          128. Biografia jako klucz do odczytania twórczości pisarza.
          129. Biografia jako klucz do odczytania twórczości pisarza. Rozważ problem na przykładzie życia Franza Kafki.
          130. Stoicyzm i epikureizm w twórczości Jana Kochanowskiego. Rozważ zagadnienie w oparciu o wybrane utwory tego poety.
          131. Omów koncepcję bohatera tragicznego na przykładzie utworów jednego autora. (Szekspir)
          132. Tragizm bohaterów literackich. Przywołaj wybrane przykłady i uzasadnij wybór.
          133. Na czym polega konflikt tragiczny? Na wybranych przykładach z utworów literackich przedstaw tragiczne losy bohaterów.
          134. Motyw konfliktu tragicznego w literaturze.
          135. Marzyciele i ich dramat niespełnienia.
          136. Motyw idealisty i marzyciela w różnych epokach literackich. Przedstaw sposoby kreowania bohaterów.
          137. Literackie portrety matek. Omów temat, analizując utwory różnych epok
          138. Portret matki w literaturze. Omów temat na wybranych przykładach
          139. Literackie i malarskie portrety matek. Omów temat, analizując utwory różnych epok.
          140. Wizerunek matki w literaturze i innych dziełach sztuki.
          141. Różnorodne wizerunki matek w sztuce.
          142. Metamorfoza bohatera literackiego i jej sens w literaturze. Omów sposoby ich przedstawienia i funkcje w wybranych utworach.
          143. Motyw przemiany bohatera literackiego. Omów na wybranych przykładach.
          144. Przemiana wewnętrzna jako motyw określający osobowość bohatera. Podaj na wybranych przykładach
          145. Przemiany wewnętrzne bohaterów literackich - czy zawsze ich nobilitowały?
          146. Pokuta, odkupienie, przemiana. Porównaj i scharakteryzuj postawy bohaterów, którzy przeżywają takie stany emocjonalne.
          147. Bohaterowie przemienieni, odkupieni, zrehabilitowani. Przedstaw kreacje bohaterów, odwołując się do wybranych utworów literackich.
          148. Portret człowieka zawarty w dziełach Szekspira. Przedstaw temat analizując wybrane przykłady.
          149. Miasto jako przestrzeń życiowa bohaterów literackich. Na wybranych przykładach przedstaw różne sposoby funkcjonowania miasta
          150. Literackie obraz miasta w literaturze.
          151. Literackie obrazy miasta w literaturze polskiej i obcej - omów na wybranych przykładach.
          152. Motyw miasta. Rola tego motywu w literaturze. Porównaj obrazy miast w utworach i wskaż jego funkcje.
          153. Literackie obrazy życia wielkiego miasta. Omów ich różnorodność na wybranych przykładach
          154. Literackie obrazy miasta. Omów zagadnienie na wybranych przykładach.
          155. Przedstaw różne wizerunki miasta w literaturze XIX i XX wieku.
          156. Obraz miasta w literaturze polskiej i europejskiej. Omów, analizując przykłady literackie z XIX i XX wieku.
          157. Przedstaw literackie obrazy miast w wybranych utworach XIX i XX wieku.
          158. Motyw miasta. Rola tego motywu w literaturze i sztuce. Porównaj obrazy miast w utworach i wskaż jego funkcje.
          159. Topos miasta w literaturze i innych dzielach kultury. Przedstaw zagadnienie, odwołując się do wybranych dzieł.
          160. Obraz miasta w literaturze, malarstwie, fotografii. Przedstaw sposoby jego funkcjonowania w wybranych dziełach kultury.
          161. Motyw miasta w sztuce.
          162. Paryż, Petersburg, Warszawa… Analizując wybrane utwory, przedstaw literackie obrazy stolic europejskich.
          163. Miasto w literaturze i innych tekstach kultury. Dokonaj analizy i interpretacji wybranych dzieł.
          164. Miłość to uczucie budujące czy niszczące? Przedstaw problem w oparciu o znane
          ci utwory literackie
          165. Miłość – uczucie niszczące, czy budujące
          166. Miłość- żywioł budujący czy niszczący w życiu człowieka
          167. Miłość - siła budująca czy niszcząca?
          168. Twórcza i destrukcyjna sił
          • Gość: Gość Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.181.169.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.01.13, 02:19
            Drogi maturzysto!

164. Miłość to uczucie budujące czy niszczące? Przedstaw problem w oparciu o znane
            ci utwory literackie
            165. Miłość – uczucie niszczące, czy budujące
            166. Miłość- żywioł budujący czy niszczący w życiu człowieka
            167. Miłość - siła budująca czy niszcząca?
            168. Twórcza i destrukcyjna siła miłości w życiu człowieka. Omów na wybranych przykładach losy bohaterów filmowych i literackich.
            169. Miłość i poczucie obowiązku- siły niszczące czy budujące.
            170. Miłość i poczucie obowiązku- to siły niszczące czy budujące? Ustosunkuj się do tego zagadnienia, wykorzystując wybrane utwory literackie i własne obserwacje.
            171. Muzyka bohaterką utworów literackich.
            172. Motyw muzyki w literaturze.
            173. Natura w literaturze i malarstwie. Przedstaw i porównaj wybrane przykłady z dwóch różnych epok.
            174. Omów motyw czterech pór roku w literaturze, muzyce i malarstwie, analizując wybrane dzieła.
            175. Motyw czterech pór w literaturze i w sztuce
            176. Cztery pory roku w literaturze i sztuce. Przedstaw funkcjonowanie tego motywu.
            177. Odwołując się do wybranych dzieł, omów różne sposoby widzenia wsi w literaturze.
            178. Obraz wsi w literaturze polskiej. Omów zagadnienie na podstawie wybranych utworów z różnych epok.
            179. Porównaj różne spojrzenia na wieś i jej problemy w literaturze renesansu i Młodej Polski.
            180. Motyw pieniądza w literaturze.
            181. Motyw pieniądza w literaturze. Porównaj sposoby jego ujęcia w wybranych utworach literackich różnych epok.
            182. Wpływ pieniędzy na człowieka. Omów problem na podstawie wybranych utworów z rożnych epok.
            183. Przedstaw motyw pieniądza w literaturze i jego wpływ na życie literackich bohaterów.
            184. Motyw raju w literaturze i plastyce- przedstaw rożne jego obrazy w wybranych przykładach.
            185. Motyw raju w sztuce.
            186. Różne wizerunki raju w literaturze i sztuce.
            187. Arkadia i inne krainy szczęścia w literaturze. Omów ich literackie wizje.
            188. Obraz arkadii w literaturze i malarstwie różnych epok. Omów sposób przedstawiania motywu i jego funkcje na wybranych przykładach.
            189. Analizując język reklam scharakteryzuj jaki obraz świata one kreują.
            190. Zanalizuj język reklamy (TV, radio, prasa), zwracając uwagę na to, jaki obraz świata kreuje
            191. Motyw śmierci w literaturze. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych utworów.
            192. „Motyw vanitas (marności) w literaturze antycznej średniowiecznej i barokowej. Omów sposób przedstawiania i funkcjonowania motywu w wybranych utworach.
            193. Sposoby ukazania Warszawy w tekstach literackich. Omów temat na wybranych przykładach
            194. Literackie obrazy Warszawy. Omów różne sposoby kreowania tego miasta w wybranych utworach
            195. Obraz Warszawy w literaturze różnych epok. Porównaj i omów na wybranych przykładach
            196. Obraz Warszawy w literaturze, malarstwie i fotografii.
            197. Sposoby ukazania Warszawy w tekstach literackich. Omów temat na wybranych przykładach.
            198. Literackie obrazy Warszawy. Omów różne sposoby kreowania tego miasta w wybranych utworach
            199. Obraz Warszawy w literaturze różnych epok. Porównaj i omów na wybranych przykładach.
            200. Wybrane wydarzenia historyczne oraz ich literackie i malarskie interpretacje
            201. Wydarzenie historyczne jako tło i temat literatury i sztuki. Przedstaw problem na podstawie wybranych przykładów.
            202. Adaptacje filmowe lektur szkolnych. Omów temat w oparciu o wybrane teksty kultury.
            203. Słynne adaptacje filmowe dzieła literackiego. Na wybranych przykładach omów różnice i podobieństwa między książką a filmem.
            204. Katedra gotycka jako tekst kultury; katedra gotycka jako temat tekstów kultury. Omów zagadnienie, odwołując się do wybranych przykładów.
            205. Motyw lekarza w literaturze
            206. Różne wizerunki lekarza w literaturze. Omów zagadnienie, odwołując się do wybranych utworów.
            207. Dokonaj analizy i porównaj literackie portrety lekarzy na podstawie wybranych utworów różnych epok.
            208. Motyw wędrówki w literaturze.
            209. Omów motyw wędrówki i jego funkcje w wybranych utworach różnych epok.
            210. Motyw wędrówki w literaturze. Omów temat przywołując materiał literacki różnych epok.

• Gość: Matura24h Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: 192.162.95.* 23.08.13, 20:46
              Absolwentka filologii polskiej pisze prace maturalne na każdy temat!
              Doświadczenie - 5 lat.
              Solidnie, szybko i rzetelnie!
              Bez kopiowania z internetu!
              Każda praca jest inna gdyż, do każdego tematu podchodzę indywidualnie.
              Więcej informacji na maila.
              Masz pytania? pisz śmiało! To nic nie kosztuje.
              Zapewniam stały kontakt w razie pytań odnośnie pracy jak i samej matury
              KONTAKT;
              matura24H@wp.pl
              GG; 39631281
            • Gość: maturyr2014 Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.interduo.pl 22.12.13, 15:22
              Oferuję profesjonalne napisanie prezentacji maturalnej.
              Zaufaj doświadczonej osobie, która jest nauczycielem języka polskiego z 5-letnim stażem pracy.

W SKŁAD MOJEJ OFERTY WCHODZI:
              1.Bibliografia (bogaty skład bibliografii z podziałem na literaturę podmiotu oraz przedmiotu)
              2.Konspekt( plan ramowy wypowiedzi - podzielony na trzy części - TEZA - ARGUMENTY - WNIOSKI)
              3.Treść prezentacji ( napisany prostym językiem, łatwym do nauczenia, czcionka 12)
              4.Kartka z cytatami, które będą walorem na egzaminie
              5.Pytania jakie może zadać komisja na egzaminie !!!

KONTAKT:

--> GG: 26527015
              --> E-mail: matury2012@gmail.com
              --> www.matury2014.weebly.com - Sprawdź !!
        • Gość: kaśka Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.broadband.greenlan.pl 30.03.14, 16:29
          hej, chciałabym zamówić pracę maturalną nr 43."Różne ujęcia motywu apokalipsy w literaturze. Przedstaw na wybranych przykładach." Mój temat mówi również o innych dziełach sztuki, więc zastanawiałam się czy mogłabyś dodać jeszcze jakiś film, czy coś. Nie potrzebuję również prezentacji multimedialnej, wolę przedstawiać prace bez niej. moim głównym problemem jet jednak fakt że muszę oddać bibliografię do 3.3, czyli do tego czwartku. zastanawiałam się czy możesz mi ją przesłać do tego czasu. byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc, co do ceny jeszcze się zgadamy. czekam na odpowiedź na k.michalkiewicz@onet.pl Pozdrawiam.
    • Gość: gosć Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.90.60.101.sttb.pl 21.02.13, 14:58
      Prace maturalne 2013 – Profesjonalnie już od 5 lat !!!
      Jeżeli tutaj trafiliście, oznacza to, że potrzebujecie pomocy w przygotowaniu swojego wystąpienia maturalnego! Od pięciu lat zajmuje się profesjonalnym pisaniem prezentacji maturalnych, skończyłam filologię polską i kulturoznawstwo, od niedawna jestem nauczycielem stażystą w szkole średniej.
      Komplet maturalny, który oferuje maturzystom zawiera: tekst wystąpienia przed komisją, bibliografię z podziałem na lit. przedmiotu i lit. podmiotu, ramowy plan wystąpienia. Ponad to oferuję (w cenie) kartkę z wykazem cytatów, reprodukcje obrazów oraz rzeźb zapisane w formacie .jpg lub zawarte w prezentacji power point, co dodatkowo wzbogaci prezentowany temat i zaskoczy egzaminatorów :)
      Korzystając z mojej pomocy macie gwarancję rzetelności i wiarygodności. Bez trudu możecie zakupić w internecie prace, które są plagiatem – u mnie czeka się na prace od 7 do maksymalnie 10 dni, co świadczy o tym, że piszę prace sama.
      Trzeźwo myślący człowiek powinien wiedzieć, że za darmo można jedynie dostać po głowie, a za usługę na dobrym poziomie trzeba adekwatnie zapłacić, dlatego też próg cenowy w tym miesiącu zaczyna się już od 80 zł :)
      Dodatkowe informacje na stronie offyred.wix.com/prace
    • Gość: ania9315@op.pl Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.tktelekom.pl 22.02.13, 00:01
      witam znalazlam panskie ogloszenie calkiem przez przypadek, ale jestem zainteresowana poniewaz poszukuje kogos kto by mi napsiał taka pracee :) mam taki tamat MOTYW PRZYJAZNI W LITERATURZE. OMÓW ZAGADNIENIE ODWOŁUJAC SIE DO WYBRANYCH DZIEL LITERACKICH

chodzi o to ze mialam prace od kolegi ale okazalo sie ze sa tam takie lektury jak maly ksiaze, chlopcy z placu broni itd,.. nauczyciel powiedział ze nie przyjmie bibliografii jesli zobaczy lektury z podstawówki/gimnazjum. Czekam na szybka odpowiedz
    • isiula922 gotowe prace maturalne 08.04.13, 12:54
      Maturzysto!

Mam do zaoferowania gotowe prace maturalne, na podane tematy:
      1. Kariera i awans społeczny. Omów na wybranych przykładach literackich.
      2. Porównaj sposoby przedstawienia motywu przebaczenia w wybranych utworach.
      3. Temat: Motyw Męki Pańskiej w literaturze i sztuce- analiza porównawcza.
      4. Język internautów w nowoczesnych utworach literackich. Omów na wybranych przykładach i oceń to zjawisko.
      5. Od herosa do pantoflarza. Przedstaw portret mężczyzny w literaturze polskiej i obcej w epokach antyku i romantyzmu.
      6. Różne spojrzenia na los chłopów i polskiej wsi w literaturze renesansu, pozytywizmu i Młodej Polski.
      7. Sny, widzenia, proroctwa. Zaprezentuj ich funkcję w wybranych utworach z epoki romantyzmu.
      8. Bohater literacki wobec niezawinionego cierpienia w czasie okupacji niemieckiej. Omów temat na wybranych przykładach.

Wszystkie prezentacje zostały ocenione na co najmniej 18 punktów. Za 50 złoty oferuję bibliografię, konspekt oraz prezentację z materiałami pomocniczymi. Na prawdę warto! To już ostatni dzwonek! zainteresowanych prezentacjami proszę o kontakt pod numerem 889-997-648
      • Gość: Eli Re: gotowe prace maturalne IP: *.156.181.58.dynamic.ip.euron.pl 04.09.13, 22:01
        Mam do zaoferowania tanio pracę maturalną wraz z planem i bibliografią. Temat pracy to "Mistrz, wychowawca, nieznośny belfer. Przedstaw literackie kreacje postaci nauczycieli w utworach różnych epok. " Ja podczas matury uzyskałam 85 % ;) Chętnie podam też przykładowe pytania egzaminatorów.

W razie pytań zapraszam na e-mail iska03@op.pl
    • Gość: gość Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.90.60.101.sttb.pl 26.09.13, 13:40
      Jeżeli tutaj trafiliście, oznacza to, że potrzebujecie pomocy w przygotowaniu swojego wystąpienia maturalnego! Od sześciu lat zajmuje się profesjonalnym pisaniem prezentacji maturalnych, skończyłam filologię polską i kulturoznawstwo, od niedawna jestem nauczycielem stażystą w szkole średniej.
      Korzystając z mojej pomocy macie gwarancję rzetelności i wiarygodności. Bez trudu możecie zakupić w internecie prace, które są plagiatem – u mnie czeka się na prace od 10 do maksymalnie 14 dni, co świadczy o tym, że piszę prace sama.
      Trzeźwo myślący człowiek powinien wiedzieć, że za darmo można jedynie dostać po głowie, a za usługę na dobrym poziomie trzeba adekwatnie zapłacić, dlatego też próg cenowy w tym miesiącu zaczyna się już od 60 zł :)
      Dodatkowe informacje na stronie offyred.wix.com/prace
    • Gość: Izz Sprzedam pracę Kicz w literaturze i sztuce IP: *.dynamic.mm.pl 24.10.13, 09:52
      Sprzedam pracę maturalną z j. polskiego, mój temat to KICZ W LITERATURZE I SZTUCE,

CO ZAWIERA MOJA PRACA:
      =Dokument tekstowy z gotową prezentacją na temat KICZ W LITERATURZE I SZTUCE ; 3-4 strony w formacie A4 (czcionka 12, Times New Roman). Praca jest tak opracowana, aby dać zdającemu 14 min na zachwycenie komisji. + 1min na puszczenie fragmentów muzycznych
      =3 pliki muzyczne z odpowiednio wybranymi fragmentami piosenek, które będziesz omawiać, razem trwają one 1min
      =5 zdjęć w formacie *JPG. łatwe do wydrukowania i umieszczenia na planszy - daje to lepszy efekt, komisja lubi widzieć to o czym mówisz
      =ramowy plan wypowiedzi wraz z cytatami
      =bibliografia, napisana zgodnie z wymogami Centralnej Komisji Edukacyjnej
      =dodatkowo podam również pytania, jakie mi zadano i przykładowe jakich możesz spodziewać się na egzaminie

Osobiście uważam, że był to jeden z najciekawszych tematów maturalnych jakie widziałam, bardzo przyjemnie mi się o tym pisało i jeszcze lepiej opowiadało przy komisji. Panie były zaskoczone fragmentami muzycznymi, których użyłam, dzięki czemu dodatkowo u nich zaplusowałam. Praca nie jest monotonna, jest niecodzienna, dlatego komisja nie nudzi się słuchając jej. W pracy użyłam jedynie 3 książek ( dodam, że niezbyt obszernych ;P ) były to książki z poza kanonu lektur szkolnych co jest oczywiście kolejnym plusem, ponieważ komisja nie znała dobrze omawianych przeze mnie fragmentów i dlatego też nie otrzymałam żadnego pytania co do treści tychże książek ;P

e-mail izka121@o2.pl cena 70zł :) możliwość negocjacji :P
    • Gość: frakta Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.dline.com 05.01.14, 13:52
      Cześć! Skończyłam studia polonistyczne, specjalność nauczycielską, jestem też studentką kulturoznawstwa. Jeśli masz problem z prezentacją maturalną, napisz do mnie koniecznie! :) Napiszę pracę na wybrany przez Ciebie temat, otrzymasz przygotowaną ode mnie prezentację (4-5 str. A4 - w sam raz na 15 minut), bibliografię podmiotu (4-5 książek), rozbudowaną bibliografię przedmiotu (7-8 pozycji), konspekt, który przyda Ci się podczas prezentacji oraz wybór cytatów, które będziesz mógł podczas niej wykorzystać. Gwarantuję, że praca nie będzie plagiatem, jeśli znajdziesz podobną w internecie, zwracam pieniądze!!! Napisanie dobrej prezentacji nie jest dla mnie problemem, dlatego nawet nie próbuję bawić się w ściąganie gotowców z internetu. Najpierw przesyłam fragment pracy i bibliografię do akceptacji, a dopiero potem, po konsultacji, resztę pracy. Jeśli masz książki, na których chcesz oprzeć pracę lub inne pomysły - bardzo chętnie to uwzględnię. Jeśli nie - możesz całkowicie zdać się na mnie lub wspólnie uzgodnić listę lektur. Moje prezentacje oceniane były zazwyczaj w skali od 18 do 20 punktów :)
      Szybka realizacja!
      Zapraszam do kontaktu: frakta@o2.pl (najszybciej), podam więcej szczegółów i kontakt przez FB. Jeśli jesteś z Krakowa, możemy się spotkać.
      • Gość: frakta Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.multi-play.net.pl 28.02.15, 13:43
        Cześć! Skończyłam studia polonistyczne, specjalność nauczycielską, jestem też studentką kulturoznawstwa. Jeśli masz problem z prezentacją maturalną, napisz do mnie koniecznie! :) Napiszę pracę na wybrany przez Ciebie temat, otrzymasz przygotowaną ode mnie prezentację (4-5 str. A4 - w sam raz na 15 minut), bibliografię podmiotu (4-5 książek), rozbudowaną bibliografię przedmiotu (7-8 pozycji), konspekt, który przyda Ci się podczas prezentacji oraz wybór cytatów, które będziesz mógł podczas niej wykorzystać. Gwarantuję, że praca nie będzie plagiatem, jeśli znajdziesz podobną w internecie, zwracam pieniądze!!! Napisanie dobrej prezentacji nie jest dla mnie problemem, dlatego nawet nie próbuję bawić się w ściąganie gotowców z internetu. Najpierw przesyłam fragment pracy i bibliografię do akceptacji, a dopiero potem, po konsultacji, resztę pracy. Jeśli masz książki, na których chcesz oprzeć pracę lub inne pomysły - bardzo chętnie to uwzględnię. Jeśli nie - możesz całkowicie zdać się na mnie lub wspólnie uzgodnić listę lektur. Moje prezentacje oceniane były zazwyczaj w skali od 18 do 20 punktów :)
        Szybka realizacja!
        Zapraszam do kontaktu: frakta@o2.pl (najszybciej), podam więcej szczegółów i kontakt przez FB. Jeśli jesteś z Krakowa, możemy się spotkać.
      • Gość: frakta Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.multi-play.net.pl 26.03.15, 19:47
        Cześć! Mam dosprzedania kilka prezentacji po promocyjnych cenach! każda z nich była wykorzystana w poprzednich latach (RAZ) - każdą z nich pisałam na zamówienie.

TERAZ TYLKO 50 ZŁ.
        TERAZ TYLKO 50 ZŁ.
        TERAZ TYLKO 50 ZŁ.

1. Zjawy, duchy, sny, wizje w literaturze. Na wybranych przykładach omów, jakie funkcje pełniły te zjawiska w dziełach literackich.
        2. Wyobrażenie człowieka o Bogu - zaprezentuj różne realizacje tego motywu na podstawie utworów literackich dwóch wybranych epok.
        3. Świat to labirynt, teatr, sen. Omów koncepcje mówienia o świecie przez literaturę.
        4. Szekspir w kinie współczesnym, omów wybrane adaptacje prezentując swoją opinię.
        5. Starość jako temat literacki - przedstaw funkcjonowanie motywu analizując wybrane utwory.
        6. Satyryczny obraz społeczeństwa polskiego w wybranych utworach literackich. Omów na wybranych przykładach.
        7. Samotność ? przykra konieczność czy własny wybór ? omów zagadnienie na podstawie kilku tekstów literackich.
        8. Rodzina w literaturze i filmie. Przedstaw różnorodność tego motywu na dowolnych przykładach kultury.
        9. Odwaga i tchórzostwo. Odwołując się do literatury, scharakteryzuj skrajne postawy
        bohaterów. Przedstaw konsekwencje przyjęcia prezentowanych postaw.
        10. Motyw miłości w literaturze. Porównaj jego ujęcie na wybranych przykładach dwóch epok.
        11. Motyw franciszkański w literaturze. Omów sposób jego funkcjonowania na wybranych przykładach.
        12. Metamorfoza jako ważny moment w życiu bohatera. Omów jej sens.
        13. Literackie wizje par zakochanych. Omów temat, wykorzystując celowo wybrane przez siebie utwory.
        14. Kształt literacki kryminału. Omów na przykładzie wybranych utworów należących do tego gatunku.
        15. Język i styl wyznań miłosnych. Rozważ temat na przykładach tekstów epistolarnych dwóch wybranych epok literackich.
        16. Język prasy. Omów różne odmiany stylu publicystycznego na konkretnych przykładach.
        17. Relacje pomiędzy ojcem a synem. Scharakteryzuj je na wybranych przykładach.
        18. Psychologiczne studium zbrodniarza w wybranych tekstach kultury. Omów różne sposoby prezentowania psychiki bohaterów.
        19. Przenikanie się świata realnego i fantastycznego w utworach literackich. Omów na podstawie wybranych przykładów.
        20. Omów funkcję motywu pożegnania i rozstania w wybranych utworach literackich.
        21. Odwołując się do losów i dzieł emigrantów przedstaw dramat Polaków na obczyźnie.
        22. Motyw wesela w literaturze. Porównaj różne jego ujęcia analizując podane utwory. (A. Mickiewicz Pan Tadeusz, E. Orzeszkowa Nad Niemnem, S. Wyspiański Wesele,
        23. W. Reymont Chłopi)
        24. Motyw balu i zabawy oraz jego funkcje. Dokonaj analizy tego zjawiska na podstawie wybranych utworów z różnych epok.
        25. Portret człowieka doświadczonego przez wojnę w polskiej literaturze powojennej.
        26. Moment śmierci bohatera w literaturze. Przedstaw zjawisko, analizując wybrane przykłady.
        27. Miasta pełne tajemnic, miasta realistów i naturalistów. Scharakteryzuj, odwołując się do wybranych przykładów z literatury.
        28. Adaptacje dzieł literackich w twórczości Andrzeja Wajdy. Scharakteryzuj twórczość reżysera w oparciu o wybrane przykłady filmów.
        29. Miłość do kobiety w literaturze.

KONTAKT: frakta@o2.pl
        ZAPRASZAM! Piszę też prezentacje na zamówienie, cena zależy zawsze od tematu ;-)
    • Gość: matura.bl.ee Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.adsl.szeptel.net.pl 10.02.14, 22:02

Drogi maturzysto...Jeśli zrozumiałeś właśnie, że wybrany przez Ciebie temat...
      -zupełnie nie pokrywa się z Twoimi zainteresowaniami
      -nie jest tak ciekawy, jak myślałeś
      -jest zbyt trudny, nudny
      -nie masz bladego pojęcia o czym pisać lub po prostu brakuje Ci weny... nie martw się, nie Ty jeden masz takie odczucia.
      Napisz do mnie i uczyń swoje życie łatwiejszym.

Kontakt: ustna@matura.bl.ee,
      gg: 49582441

Koniecznie odwiedź moją stronę: matura.bl.ee/
    • Gość: matura bl.ee Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.adsl.szeptel.net.pl 19.03.14, 12:18
      Drogi maturzysto...Jeśli zrozumiałeś właśnie, że wybrany przez Ciebie temat...
      -zupełnie nie pokrywa się z Twoimi zainteresowaniami
      -nie jest tak ciekawy, jak myślałeś
      -jest zbyt trudny, nudny
      -nie masz bladego pojęcia o czym pisać lub po prostu brakuje Ci weny... nie martw się, nie Ty jeden masz takie odczucia.
      Napisz do mnie i uczyń swoje życie łatwiejszym.
      Oferuję profesjonalne usługi.

Kontakt: ustna@matura.bl.ee,
      gg: 49582441

Koniecznie odwiedź moją stronę: matura.bl.ee/
    • Gość: pomoc mat Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.derkom.net.pl 01.11.14, 12:43
      Cena do uzgodnienia.
      KONTAKT:
      GG; 40304424
      pomocmaturalna.blogspot.com
      • Gość: mat Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.derkom.net.pl 01.11.14, 13:19
        Doświadczenie - 5 lat.
        Solidnie, szybko i rzetelnie! Bez kopiowania z Internetu!
        Do każdego tematu podchodzę indywidualnie:)
        Więcej informacji na maila. Masz pytania? Pisz śmiało! To nic nie kosztuje.
        Zapewniam stały kontakt w razie pytań odnośnie pracy jak i samej matury:-)
        KONTAKT;
        matura24H@wp.pl
        GG; 39631281
      • Gość: Matura Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.derkom.net.pl 20.01.15, 21:46
        Doświadczenie - 5 lat.
        Solidnie, szybko i rzetelnie!:) Bez kopiowania z Internetu!
        KONTAKT;
        matura24H@wp.pl
        GG; 39631281
    • Gość: Matura24h Re: prace maturalne prezentacje maturalne IP: *.derkom.net.pl 25.01.15, 19:10
      Doświadczenie - 5 lat.
      Solidnie, szybko i rzetelnie!:) Bez kopiowania z Internetu!
      KONTAKT;
      matura24H@wp.pl
      GG; 39631281

• maturaprace Re: prace maturalne prezentacje maturalne 06.10.15, 15:20

*Prezentacja maturalna Na ZAMÓWIENIE*
      Zajmuję się przygotowywaniem wzorów profesjonalnych prezentacji maturalnych, prac kontrolnych i zaliczeniowych na wybrany temat. Jeżeli cenisz sobie moje doświadczenie, jeżeli zależy Ci na jak najlepszej ocenie pracy maturalnej, oznacza to, iż bardzo dobrze trafiłeś , z pewnością pomogę Ci przebrnąć trud napisania pracy.
      Doświadczenie nauczyło nas traktować każdego indywidualnie, dlatego zależy nam na dostosowaniu pracy do twoich potrzeb. Polecają nas maturzyści, ponieważ piszemy oryginalne i niepowtarzalne prezentacje w oparciu o stały kontakt oraz asystę do samego egzaminu. Warto nam zaufać ze względu na jakość pracy, profesjonalizm, terminowość oraz wzorowy kontakt..
      Każda praca pisana jest na indywidualne zamówienie, co gwarantuje, iż nikt inny nie będzie miał podobnej prezentacji.
      Zamawiając pracę u nas masz pewność że otrzymasz profesjonalnie napisaną pracę.
      Nie czekaj do ostatniej chwili - i tak jest już niewiele czasu ;)

Prezentacje maturalne na każdą kieszeń !!!
      Sposób współpracy jest bezpieczny.
      Każda praca:
      - tworzona jest na indywidualne zamówienie,
      - jest zgodna z oczekiwaniami osoby zamawiającej
      - powstała w oparciu o literaturę
      - jest poprawna, ciekawa
      - napisana jest przystępnym językiem

Kontakt:
      EMAIL: maturaprezentacja@op.pl
      GG 19936463

SKŁAD PREZENTACJI MATURALNEJ:
      - bibliografia
      - plan ramowy
      - tekst wypowiedzi
      Zestaw cytatów z lit.podm.
      - Jeżeli temat wymaga: obrazów, fotografii , zdjęć. masz gratis za to nie płacisz!!!!!!

Jeśli chcesz w cenie zrobię multimedialna prezentacje Power point!!!! Prezentacja multimedialna zawiera w sobie kluczowe zagadnienia, ilustracje, obrazy, grafiki; w zależności od omawianego problemu. Tego typu praca wzmacnia przekaz słowny oraz odciągają uwagę Komisji, co wpływa na redukcję stresu zdającego.

UWAGA- Dajemy gratisy!!!
      1- Ebok o literaturze (poddział Autorzy i utwory!) 3
      2- Przewodnik po epokach-utworach- opracowane lektury- testy pytania ? odwiedzi!!! ( 33 str.)
      3- Pytania ,,Zdaj maturę mix pytań?
      4- Pytania! - 40 pytań
      5- BOK- Prezentacje maturalne- 19 str.
      6- Pytania egzaminatorów- 44 pytania-
      To pomoce do nauki ? powtórki na maturę ustną i pisemną !!! 60 str.!!

- Praca 4 - 5 stron a4
      - Termin i szczegóły otrzymania pracy ustalane są indywidualnie!!!!
      - Teraz super cena - niewielka!!!!! - Bo wiem że wy uczniowie nie pracujecie i z tym się liczę?.

Kontakt:
      maturaprezentacja@op.pl
      gg 19936463
      proszę o podanie tematu od razu!

Utrzymuję stały kontakt.
      W każdej chwili możesz zapytać, na jakim etapie realizacji jest Twoja praca!!!
      ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA BLOGA pisaniepomoc.blog.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka