Dodaj do ulubionych

Naturikke Naturalne Kosmetyki ze Składnikami Aktywnymi

07.05.21, 06:57
Natürikké naturikke.pl/ to kolejna i najnowsza „zielona” marka firmy Krystyna Janda Sp. z o.o.

Stworzyli ją nasi eksperci, którzy przez ostatnie dwa dziesięciolecia tworzyli kosmetyki dla wielu znanych marek, proponując klientom najnowsze zdobycze technologiczne dostępne na świecie.

Marka Natürikké, otrzymała wiele ultranowoczesnych, naturalnych składników aktywnych, których skuteczność można porównać do ich odpowiedników z segmentu produktów „technologicznych” premium oraz medycyny estetycznej.

FIRMA TO LUDZIE

Każdy się z tym zgodzi. Patrząc na to z tej perspektywy już drugie dziesięciolecie tworzymy jednolity zespół, który razem pracuje, wspiera się wzajemnie w codziennym życiu i robi to co kocha … kosmetyki, wcześniej w środowisku międzynarodowym, a teraz w polskiej firmie.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

W całym tym okresie stworzyliśmy wiele wspaniałych i nagradzanych produktów, wprowadzaliśmy na rynek polski i europejski zaawansowane koncepcje, nowoczesne i unikalne technologie. Z biegiem czasu wraz z rozwojem nauki i naszych badań wprowadzaliśmy do naszych produktów coraz doskonalsze składniki aktywne pochodzenia naturalnego.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka