Dodaj do ulubionych

Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osób

05.12.12, 00:39
GoBus.pl za darmo i skutecznie łączy podróżnych z przewoźnikami! Baza firm przewozowych z województwa małopolskiego, od których błyskawicznie otrzymasz wycenę na przewóz osób Małopolska:
- autokary turystyczne Wieliczka Skawina i wynajem autokarów Małopolska Brzesko Bochnia
- przewozy autokarowe Chrzanów Libiąż Oświęcim Zakopane Nowy Targ
- busy Nowy Sącz, minibusy Gorlice i wynajem busów Kraków Myślenice Wadowice
- autobusy Olkusz i wynajem autobusów Tarnów
- wynajem samochodów z kierowcą
- wynajem limuzyn Skawina

Firmy przewozowe w Twojej okolicy. Przewozy Kraków na wycieczki turystyczne i autobus na wycieczki objazdowe, przewozy szkolne, wyjazdy na koncerty, autobus na przysięgi, autokar na pielgrzymki, imprezy sportowe, imprezy integracyjne, przewozy na imprezy okolicznościowe i rodzinne, samochód do ślubu i na wesela, limuzyna dla młodej pary.

Tel. (12) 394-2424

Obserwuj wątek
    • Gość: Radlinka Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.14, 02:06
      Jezeli chodzi o Malopolske, to do tej pory jezdzilam autokarami firmy Manifold. Wspomnam to bdb. Znalazlam strone - autokary-mikrobusy.pl
      • Gość: Olesa Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.14, 22:07
        Manifold jest ok, na bank maja spore doswiadczenie, bo kilka razy juz z nimi jezdzilam plus firma nie jest nowa, ale doswiadczona - co tez jest wielkim plusem! W kraku maja siedzibe
      • Gość: cowa Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.14, 22:01
        rzeczywiscie Manifold moze pochwalic sie dobrymi samochodami i fajnymi kierowcami
    • Gość: wegeNNA Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.14, 21:55
      ja do tej pory rzeczywiscie korzystalam z uslug autokary-mikrobusy. zaufana sa firma, calkiem dobrze mi sie wspolpracowalo, nie bylo zadnych problemow wiekszych itp. Wiec jak ktos poszukuje to moge podac namiary, ale na bank w internecie sie znajda
      • Gość: sendi Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.14, 21:54
        firma rzeczywiscie jest ok, bo sprawdzalismy ich kiedys w przedszkolu w ktorym pracuje. ja mam namiary jakby ktos potrzebowal:) wysle na maila
    • Gość: gralka Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.14, 21:50
      do Zakopanego (z Kraka ) jechałamz rodzinką PolandTransferem - calkiem przyjemnie:)
      • Gość: rara Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.14, 23:43
        ja zawsze wybieram przewoznika, ktory pozowli mi wycenic najpierw wynajem. Przeciez sklada sie na to sporo czynnikow i czasami samemu ciezko cos pozakladac. na AM Manifoldu jest taka opcja gdzieś :) poszukajcie
        • Gość: Over7is Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.14, 22:25
          tutaj masz taką możliwość autokary-mikrobusy.pl/pl/21/0/8/ZAPYTAJ-O-CENE
          • Gość: maks Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.14, 23:04
            polandtranfer tez jest dobry. z warszawy do warszawy z tego co sie orientuje tez jezdza.
            • Gość: somwhere Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.14, 23:16
              potwierdzam jechałem kiedys z tym pzrewoznikiem i odroznieniu do niektorych kasuje od przejechanego kilometra nie od minuty
              • Gość: bursil Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.07.14, 20:55
                Prawdą to jest i mają naprawdę dobrą obsługę i dbają o pojazdy - zawsze jest czysto!
    • Gość: anonton Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.14, 18:35
      fakt, że mają całkiem imponującą listę referencji wg mnie tylko podkreśla ich profesjonalzm. DLa przykładu "Wizyta Sekretarzy stanu i Sekretarzy Generalnych Ministerstw Spraw Zagranicznych państw członkowskich Unii Europejskiej (Kraków, lipiec 2009)"
      • Gość: komentator Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: *.bu.edu 31.08.14, 22:56
        autokary-mikrobusy rzeczywiście są godne polecenia, urzekła mnie ich nowoczesność i kontakt z klientem :)
        • Gość: qubeq Re: Wynajem autokarów Małopolska busy przewóz osó IP: 5.255.73.* 13.09.14, 10:21
          No trzeba przyznać że autokary-mikrobusy.pl mają zadbany sprzęt - nie boisz się że autobus rozkraczy się w połowie drogi. Dla mnie ważne jest to że w tych autokarach jest czysto, a firma ma duże doświadczenie w przewozie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka