Dodaj do ulubionych

Wynajem busów Kraków, autokary i busy Kraków

11.02.13, 07:52
Chcemy przedstawić Państwu dobrą ofertę na wynajem busów Kraków oraz przewóz osób autokarami w prywatnej firmie M Bus Kraków. Jest to przewoźnik który od wielu lat oferuje przewóz osób zarówno po kraju jak i na wyjazdy międzynarodowe.

Busy, autokary, vany i limuzyny jakie posiada i oferuje na wynajem firma M Bus Kraków:
- autokary marki Mercedes-Benz i Setra 50 miejsc + kierowca
- busy marki Mercedes-Benz Sprinter 8, 18,20,21 miejsc +kierowca
- vany marki Mercedes-Benz Viano 5, 7 miejsc + kierowca
- limuzyny Mercedes-Benz S Klass i E Klass.

Oferujemy przewóz osób o charakterze turystycznym, biznesowym i dla klientów indywidualnych.

Cechuje nas:
- elastyczność
- szeroki wachlarz proponowanej oferty
- doświadczenie
- ukierunkowanie na indywidualne wymagania naszych Klientów
- możliwość wynajmu samochodu z kierowcą na nocną dyspozycję (rozwożenia gości w wybrane miejsca zamieszkania).
- przystępne ceny
- najwyższy standard oferowanych usług
- komfortowe i zadbane samochody
- Pełna gama pojazdów od samochodów osobowych poprzez busy do autokarów
- Eleganccy, kulturalni oraz punktualni kierowcy

Jeśli mają Państwo pytania bądź sugestie, są zainteresowani korzystaniem z naszych usług, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny przeanalizujemy każde zamówienie, skalkulujemy koszty i dostosujemy ofertę tak by była jak najbardziej atrakcyjna. W tym celu zapraszamy na naszą stronę www.mbuskrakow.pl - busy Kraków

Kontakt:
M Bus Kraków – wynajem busów Kraków
GSM. +48 668474237
TEL. +48 12 2514799
www.mbuskrakow.plbiuro@mbuskrakow.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: poranka Re: Wynajem busów Kraków, autokary i busy Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.14, 12:14
      ja korzystałam z oferty manifold.pl - mogę polecić, bo obsługa na poziomie a do tego ceny niskie a autobusy naprawdę ładne, świeże, czyste i zadbane
      • Gość: dysska Re: Wynajem busów Kraków, autokary i busy Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.14, 13:26
        a jak oni działają? można ich wynająć np. na wyjazd firmowy?
    • gobus1 Wynajem autobusów Kraków busy wynajem przewóz osób 07.07.14, 13:58
      Pojazdy turystyczne zamawiaj na GoBus.pl! Tam za darmo porównasz przewoźników i ceny na wynajem autobusów Kraków na wycieczki, przewozy autokarowe na wyjazdy turystyczne / pielgrzymki, busy wynajem Kraków dla firm / rodzin / klubów sportowych / kibiców na maecze / na imprezy / koncerty, tani przewóz osób Kraków krajowy i międzynarodowy.

Tel. (12) 394-2424
    • Gość: MoniczkaWiczak Re: Wynajem busów Kraków, autokary i busy Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.14, 10:34
      My ostatnio jechaliśmy do Pragi z grupą studentów i najlepszą cenę za wynajem busów zaproponował nam www.m-bus.com.pl Super bus, bardzo miły kierowca i wifi na pokładzie zrobiło wrażenie na wszystkich. Jednak standard przewozów znacząco się podniósł w Polsce.
      • majak_owski Re: Wynajem busów Kraków, autokary i busy Kraków 12.08.14, 16:32
        Również polecam firmę Manifold - mają bardzo eleganckie, zadbane busy na wysokim poziomie. Co ważne, ich kierowcy mówią po angielsku.
        • Gość: metrolek Re: Wynajem busów Kraków, autokary i busy Kraków IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.08.14, 10:11
          Fajnie, że jest coraz więcej takich firm nasza firma ostatnio organizując wyjazd integracyjny wynajęła autokar www.asik.com.pl/oferta,volvo,20.html to była wielka wygoda, bo bez sensu jechać do docelowego miejsca własnym samochodem , zabierać ze sobą maksymalną ilość osób + bagaże – męczarnia jak nic
          • Gość: enduly Re: Wynajem busów Kraków, autokary i busy Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.14, 00:03
            przez wzglad na to, że gazeta ma takie anie inne forum nie czytałem wczesniejszych wpisów. od zawsze pozyczam takie zgrabne Vito w autokarach-mikrobusach.pl autokary-mikrobusy.pl/pl/20/2/3/Mercedes-Vito
            • Gość: zniwiarz Re: Wynajem busów Kraków, autokary i busy Kraków IP: *.contabo.net 31.08.14, 17:39
              flota pełna nowiutkich meroli, w środku full wypas, autokary mikrobusy to najlepsy przewoźnik z jakim jeździłem
              • Gość: hakunam Re: Wynajem busów Kraków, autokary i busy Kraków IP: 5.255.73.* 11.09.14, 15:05
                Komfortowe busiki wynajmują autokary.mikrobusy.pl. Też ich polecam. Całkiem przystępne ceny i nowoczesne pojazdy, a dla mnie się to bardzo liczy
    • Gość: kowalasia1978 Re: Wynajem busów Kraków, autokary i busy Kraków IP: *.146.179.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.02.17, 13:39
      Jeżeli chodzi o organizację transportu osób to spokojnie mogę polecić Oes Transport z Krakowa. Bardzo solidna firma. Kilka razy organizowałam z nimi wyjazdy i zawsze wszystko było ok
    • monikaadamc Re: Wynajem busów Kraków, autokary i busy Kraków 06.04.18, 11:49
      Ja podczas wyjazdów współpracuje z firmą transport-oes.pl. Bardzo sobie chwalę tą współpracę. Są rozgarnięci o nie raz uratowali mi cztery litery podstawiając autokar bo inny przewoźnik dał ciała. Maja dobre i komfortowe autobusy i miłych kierowców.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka