Dodaj do ulubionych

Najniższe ceny farb Tikkurila ! ! !

IP: *.roznowa.fiberway.pl 22.11.13, 18:12
Farby Tikkurila w najniższych cenach w mieście !!! Przyjdź i przekonaj się sam (Optiva 5 9l ponad 100zł taniej niż w markecie) !!!
Sklep Kraina Farb, ul. Malborska 35, www.krainafarb.com.pl

Obserwuj wątek
    • Gość: wolszczanin Najniższe ceny farb Tikkurila ! ! ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.14, 12:27
      Witam ja znalazłem zajefajne studio farb na PL.MIROWSKIM 10 studio farb TIKKURILA ceny bardzo dobre a pyzatym bardzo dobra obsługa .Wykwalifikowany personel to rzadkość w dzisiejszym świecie a oni o tikkurili wiedzą wszystko..Podaję ich stronę WWW.ERRA-TIKKURILA.PL
      • Gość: Johnyy Re: Najniższe ceny farb Tikkurila ! ! ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.14, 13:03
        jak mogłeś znaleźć to studio skoro tam pracujesz człowieku !. fakt tikkurila ma naprawdę dobre jakościowo produkty, ale niższe ceny ma Studio Farb na Skośnej 12. Nawet na zakopiańskiej Kolor miał nie co droższe. Obskoczyłem parę sklepów i różnica na wiaderku jest od 10 -20 zł tak że dosyć sporo.
        • Gość: farby Re: Najniższe ceny farb Tikkurila ! ! ! IP: *.play-internet.pl 26.03.14, 12:48
          Johnyy to i tak przepłaciłeś ;) w Studio na Skośnej Optiva 5 jest za 290zł/9l natomiast w Krainie Farb na Malborskiej 35 - 259zł/9l
          • Gość: gość Re: Najniższe ceny farb Tikkurila ! ! ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.14, 14:26
            Witam ja ostatnio byłem w salonie firmowym sprzedaży farb TIKKURILA przy PLACU MIROWSKIM 10 tam jest bardzo tanio fachowa obsługa i maksymalny wybór farb .
    • Gość: Tikkurila Re: Najniższe ceny farb Tikkurila ! ! ! IP: *.centertel.pl 12.11.15, 19:06
      teraz najniższe ceny znajdziesz na errafarby24.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka