Dodaj do ulubionych

ZeroNudy - Imprezy Integracyjne i Eventy Wrocław

12.02.13, 23:02
- Przez prawie 5 lat działalności zorganizowaliśmy blisko 250 imprez, eventów dla firm, wieczornych imprez tematycznych, pikników i imprez plenerowych, wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych.
- Posiadamy rekomendację wielu znanych firm i obiektów w Polsce
- W naszym teamie działają: animatorzy, instruktorzy sportów ekstremalnych, artyści, zespoły, trenerzy - szkoleniowcy oraz technicy od sceny, nagłośnienia i oświetlenia.
- Naszą pasją, Wasza satysfakcja - tym kierujemy się w naszej pracy

Zajmujemy się organizacją imprez firmowych we Wrocławiu oraz szkoleń dla firm na dolnym śląsku.

Zapraszamy na www.zeronudy.com.
Obserwuj wątek
    • gwiazda_ze_wschodu Re: ZeroNudy - Imprezy Integracyjne i Eventy Wroc 16.06.16, 11:49
      byłam ostatnio na imprezie firmowej w zonie71 na laser tagu i to było coś! mega zabawa, pogadaliśmy, poznaliśmy się, każdy się pisze na powtórkę ;)
      • ania_nie_hania Re: ZeroNudy - Imprezy Integracyjne i Eventy Wroc 20.06.16, 10:57
        też mieliśmy tam integracje firmowa i potwierdzam- świetna zabawa, emocje, adrenalina, prawie ja w pracy z klientami ;)
        • Gość: Kacp3r Re: ZeroNudy - Imprezy Integracyjne i Eventy Wroc IP: *.128-255.202.173.217.in-addr.arpa 24.06.16, 23:42
          A ja ze swojej strony bardziej polecam Kwaterę Główną na takową imprezę. Bliżej centrum, lepszy labirynt i miejsce utrzymywane w specyficznym klimacie... w Zonie się czuliśmy jak w jakiejś hali produkcyjnej.
    • liszek123 Re: ZeroNudy - Imprezy Integracyjne i Eventy Wroc 03.08.16, 15:55
      Polecam www.fotoroom.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka