Dodaj do ulubionych

Serwis pomp i rozdzielaczy hydraulicznych

08.01.19, 13:31
Firma Bartech Serwis specjalizuje się w naprawach i regeneracji podzespołów hydraulicznych na terenie całej Polski. Serwisujemy pompy hydrauliczne, rozdzielacze hydrauliczne, silniki hydrauliczne i zawory hydrauliczne. Posiadamy specjalistyczną mobilną stację diagnostyczną pozwalającą zdiagnozować każdy podzespół hydrauliczny. Mamy ponad 12 lat doświadczenia w serwisowaniu hydrauliki siłowej w maszynach budowlanych, rolniczych i przemysłowych.
Obserwuj wątek
    • dawideq27 Re: Serwis pomp i rozdzielaczy hydraulicznych 15.01.20, 20:55
      Jeśli chodzi o wszelkie zagadnienia związane z hydrauliką siłową, to niewątpliwie jednym z liderów w tej dziedzinie jest firma Megahydral Tekst linku . Specjalizują się oni w sprzedaży urządzeń z tego zakresu oraz projektowaniu układów hydraulicznych. Wielokrotnie korzystaliśmy z ich usług i zawsze byliśmy w 100% zadowoleni ze współpracy.
    • Gość: karolina-34 Re: Serwis pomp i rozdzielaczy hydraulicznych IP: *.dynamic.mm.pl 25.04.23, 12:04
      Jeśli szukalibyście elementów hydrauliki siłowej potrzebnych do realizacji swoich napraw to polecam firmę Hydro-Flex ze Stargardu www.hydro-flex.pl/category_show.php?categoryID=1&lang=pl. Zajmują się właśnie sprzedażą asortymentu hydrauliki siłowej, a ich oferta jest bardzo szeroka. Firma godna zaufania, polecam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka