Dodaj do ulubionych

Szkolenie online Pracownik biurowy z certyfikatem

22.04.21, 11:01
Szkolenie online Pracownik administracyjno - biurowy z zaświadczeniem MEN i certyfikatem

Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA
tel. 509 186 561
email: biuro@spd2.pl

zachęca do startu w nauczaniu online "Pracownik administracyjno-biurowy" z zaświadczeniem MEN i certyfikatem. Cały program nauczania po odsyłaczem:

spd2.pl/course/szkolenie-pracownik-administracyjno-biurowy-kurs-online-z-zaswiadczeniem-men/
Adresaci nauczania online "Pracownik biurowy z zaświadczeniem MEN"

Szkolenie kierowane jest do osób szukających pracy biurowej, chcących uzyskać wiedzę przydatną w pracy biurowej oraz uzupełnić swoje zdolności oraz podnieść swoje szanse na rynku pracy.

Jak wygląda nasz kurs biurowy online?

Po zapisaniu się na szkolenie każdy z Uczestników ma swoje własne konto oraz korzysta ze szkolenia w dogodnym dla siebie terminie. Szkolenie online Pracownik administracyjno - biurowy stanowi postać lekcji wideo, do startu w nim starczy komputer czy telefon z przeglądarką internetową. Obsługa jest banalnie prosta - zapisujesz się na szkolenie, aktywujemy je niezwłocznie, logujesz się na naszej stronie oraz korzystasz ze szkolenia w odpowiednim dla siebie terminie - nie ma sztywnych godzin nauki, szkolenie jest dostępne 24/7. Po zakończeniu szkolenia uzyskasz od nas drukowane zaświadczenie MEN i certyfikat - wyślemy Ci je najpóźniej kolejnego dnia roboczego po odbyciu szkolenia

Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji oraz możesz swobodnie kontaktować się z nami.

Co masz w cenie szkolenia?

- dostęp do kursu i przedłużenie dostępu na Twoje życzenie
- pomoc i opiekę trenera
- przesyłkę drukowanych dokumentów przeprowadzenia szkolenia - zaświadczenia MEN i certyfikatu


Organizatorem szkolenia jest Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA, placówka edukacyjna wprowadzona do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 130267.

Nasze szkolenie to idealna propozycja zwłaszcza dla osób początkujących, zaczynających dopiero swoją karierę zawodową. To komfortowe i przystępne wprowadzenie w zagadnienia pracy biurowej. W szkoleniu online Pracownik administracyjno - biurowy omawiamy szereg zagadnień, związanych z pracą biurową, koncentrując się na aspektach praktycznych pracy w biurze.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, kontaktuj się z nami śmiało!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka