Dodaj do ulubionych

Natural Pharmaceuticals Suplementy Naturalne z Norwegii

06.05.21, 15:10
Natural Pharmaceuticals natural.pl/ została założona w oparciu o dwudziestopięcioletnie doświadczenie inwestorów z Norwegii Knuta-Erika Karlsen, Ole Bjorn Fausa i Reidara Nilsen, którzy od samego początku swojej kariery zajmowali się żywieniem lub eksploatacją zasobów i korzyści płynących z ryb morskich.

Wynika to również z ich tradycji rodzinnych oraz głębokiej wiary w to, że ryby są niezwykle zdrowe i niezbędne dla zapewnienia dobrego stanu zdrowia.

Zarówno dla Olego Bjorna Fausy, jak i Prezesa Zarządu Jonasa Törnquista jest to szczególnie ważne. Ich dziadkowie byli rybakami, a rodziny żyły z rybołówstwa.

Dary natury, które Norwegowie wykorzystywali przez wieki w swojej kuchni, dzisiaj mają szansę znaleźć się na stołach wielu ludzi w całej Europie i na całym świecie.

Dlatego też wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie, aby móc podzielić się z Państwem naszą wiedzą oraz naszymi produktami.

W co wierzymy?

Wierzymy, że kluczem do dobrego zdrowia jest właściwa dieta oraz życie w zgodzie z naturą. Naszym głównym celem jest dbałość o zdrowie i samopoczucie naszych Klientów. Mamy świadomość, że każdy, bez względu na wiek, potrzebuje racjonalnej, zrównoważonej diety. Wierzymy, że edukacja żywieniowa może i powinna być prowadzona wśród małych dzieci.

Nauczenie dziecka, aby sięgało po zdrowe produkty gwarantuje nie tylko jego właściwy rozwój, ale również kształtuje odpowiednie nawyki żywieniowe i zapobiega rozmaitym chorobom. Edukację taką należy rozpocząć możliwie jak najwcześniej.

Dążymy do bycia ekspertami na rynku suplementów diety z kwasami tłuszczowymi omega-3. Pragniemy to osiągnąć oferując najwyższej jakości zdrowe produkty. Zależy nam również na tym, aby nasi Klienci znali wszelkie korzyści płynące ze stosowania naszych produktów. W Natural Pharmaceuticals chcemy realizować ten cel z pasją, energią i szacunkiem dla naszych klientów.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka