Dodaj do ulubionych

Zmieniaj Świat na Swoich Warunkach

06.05.21, 16:22
2021 1yearchallenge.pl/ to dla nas szczególny rok. Dokładnie 30 lat temu otworzyliśmy w Warszawie skromne biuro, które dziś – pod marką Dentons – jest nie tylko największą kancelarią prawną w Polsce, ale i częścią największej firmy prawniczej na świecie.

Z okazji naszego jubileuszu przygotowaliśmy wyjątkowe, roczne wyzwanie #1YearChallenge, składające się z kilku różnych inicjatyw, dzięki którym będziemy angażować się we wspieranie ekologii, edukacji, kultury i działań lokalnych społeczności. Każda akcja będzie odzwierciedlać fundamentalne wartości, na jakich opieramy naszą kancelarię – współpracę, pasję, policentryczność, tworzenie wartości oraz dalekowzroczne myślenie.
Dołącz do #1YearChallenge
Dentons jest największą w Polsce i na świecie firmą prawniczą. W 2021 roku mija 30 lat od otwarcia w Warszawie biura, które jest dziś częścią największej kancelarii na świecie.

Dziś kancelaria Dentons to zespół, który specjalizuje się aż w 24 sektorach i w 40 dziedzinach prawa. Dzięki swojej policentryczności i podejściu nastawionemu na realizację celów, zaangażowaniu w rozwój integracji i różnorodności, jak również zapewnieniu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników z całego świata, Dentons zmienia status quo na rynku obsługi prawnej.

Wszystko to sprawia, że kancelaria jest w stanie wspierać działania klientów i społeczności w tzw. nowej dynamice, nowej rzeczywistości spowodowanej wybuchem pandemii COVID-19.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka