Dodaj do ulubionych

Szukam chłopaka dla koleżanki

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.01.10, 20:28
Mam ładną, zgrabną i seksowną koleżankę w wieku 26 lat.Jest bardzo
nieśmiała i nie umie nikogo poznać.Chłopaki pomóżcie...!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: pomocny Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.as.kn.pl 26.01.10, 20:34
      zgadajmy sie mam 21 lat... co Ty na to ?
      • Gość: Maddi Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.10, 10:16
        to mój e-mail jak coś :tomek007646h@wp.pl
      • Gość: robert Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: 178.235.50.* 13.07.10, 11:54
        to zadzwon 723824756
        • Gość: robert Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.icpnet.pl 10.06.12, 18:05
          cześć
      • Gość: Jam :*** Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.183.184.153.dsl.dynamic.t-mobile.pl 07.07.11, 19:25
        Bardzo chętnie :***
    • Gość: pomocnik Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.10, 21:05
      Podaj swoje GG, moze ktos pomocny sie zglosi :)
      • Gość: wujo Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.10, 21:36
        "Pomocna" .w takie sparwy to sie lepiej nie wtrącaj
      • Gość: jagna Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.01.10, 21:38
        echhh....ja mam prawie 30 lat i tez by sie przydal jakis normalny facio :)
        • Gość: rewers Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.10, 21:39
          Zmartwie Cię jagna, ale normalnych nie ma, są tylko niezdiagnozowani ;))
          pozdrawiam
          • Gość: Normalny? Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: 208.167.237.* 26.01.10, 21:53
            Jestem normalny i nie śmiały, szkoda tylko, że idę do wojska...
          • Gość: ttr Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: 109.243.17.* 26.01.10, 21:53
            są normalni, są jak najbardziej tylko trzeba umieć ich znalesc;)a nie tylko
            patrzec na jego facjate i grubosc portfela!
            • Gość: samotny 29 Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: 217.98.20.* 26.01.10, 22:05
              Proszę pisać na gg 1647176. Pozdrawiam
              • Gość: jagna Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.01.10, 22:09
                oki moze byc lekko zeswirowany w pozytywnym tego slowa znaczeniu, byleby nie byl
                kolejnym erotomanem lub innym zboczeluchem :)))
                • Gość: rewers Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.10, 22:14
                  oj no lekkim zboczeluchem też może być - w pozytywnym tego słowa znaczeniu -, w końcu jakieś pomysły na seks też trzeba mieć :))) byle nie pił, nie bił i umiał po polsku mówić :)
                  Ewentualne opcje dodatkowe - znajomość poezji (nie tylko sportu), wrażliwy, inteligentny :)))
                  no ale to opcja więc... :)
                  • Gość: doświadczona Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.xdsl.centertel.pl 29.01.10, 10:38
                    co za wysokie wymagania...zapomnij
                • 100p_glupocie Re: Szukam chłopaka dla koleżanki 26.01.10, 22:17
                  Hmmm... Jagna. Mam wrażenie, że Maciej Boryna nie wystarcza Ci, więc po
                  wirtualnych opłotkach Antka szukasz... Eeeech, Jagna. Gdybyś Ty chociaż
                  sens wyrażenia "zboczuch" (czyt. zboczeniec) rozumiała...

Pozdrawiam
                  • Gość: jagna Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.01.10, 23:11
                    rewers ja widze,ze ty rozumiesz mnie w kazdym slowie:)
                    • Gość: wee Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: 78.9.30.* 26.01.10, 23:15
                      Dokladnie tak ja mowili przedmowcy Wałbrzyszanki najpierw patrza na grubosc portfela chlopy ich zostawiaja a one sie dziwia pozniej :)
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      mcdonalds-bon.pl/zlicz.php?id=47583
                      • Gość: jagna Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.01.10, 23:21
                        pewnie sa babki co leca na grubosc portfela ale wiekszosc chce miec po prostu
                        faceta,ktory pracuje i bedzie w stanie jako tako utrzymac rodzine a nie jak
                        ferdek kiepski bedzie lezal do gory brzuchem i czekal az biedna zonka poda mu
                        obiadek i piwko,mi facet z normalna praca wystarczy nie potrzebuje milionera
                        • Gość: pomocna Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.01.10, 23:34
                          Kochani, ale Wy tu gadu- gadu, a ona dalej jak nie miała, tak nie
                          ma...może cóś by tak do rzeczy przejść? Trzeba troszeczkę,żeby
                          sprawa nabrała większej mocy...Buźka i działamy, działamy...
                          • Gość: samotny 29 Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: 217.98.20.* 27.01.10, 08:48
                            Pomocna podałem swoje namiary i nic:( jeśli chcesz naprawdę jej pomóc to może
                            się odezwiesz:) Jagnę też zapraszam. Miłego dnia
                          • Gość: pomocny Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.19.103.lan.e-wab.pl 27.01.10, 11:57
                            "pomocna" oto moj nr gg: 5961614. Stanowię rozwiązanie problemu
                            Twojej koleżanki.odezwij się.
                            • Gość: ? Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.10, 13:08
                              ???????
                              • Gość: csm Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.10, 14:36
                                ;as
                                sfsdlf,'dkfopekfefwwfwe
                                • Gość: ;-)) Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 08.12.10, 22:25
                                  Ale odgrzany kotlet ;))
                          • Gość: a Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.01.10, 21:23
                            Ale jakos czytam Twojego posta i nie widze zadnych konkretnych namiarow.
                        • Gość: singiel_po_30-stce Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.01.10, 18:52
                          jagna to Ty chyba szukasz frajera, który miałby Cię utrzymywać i
                          oddawać całą swoją pensję. Co to rączek nie mamy aby pójść do pracy
                          i zarabiać? Życzę powodzenia wszystkim jeleniom. Ha, ha, ha, ha
                          • Gość: doświadczona Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.xdsl.centertel.pl 29.01.10, 10:40
                            Singiel, wystarczy żebyś na siebie zarobił, i przynajmniej nie
                            przeszkadzał, nie ciągnął w dół. Do tej pory raz na takiego
                            trafiłam, ale to było dawno i nieprawda
                            • Gość: singiel_po_30-tce Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 07.02.10, 12:12
                              Gość portalu: doświadczona napisał(a):

> Singiel, wystarczy żebyś na siebie zarobił, i przynajmniej nie
                              > przeszkadzał, nie ciągnął w dół. Do tej pory raz na takiego
                              > trafiłam, ale to było dawno i nieprawda

Ja na siebie zarabiam i spokojnie mi to wystarcza na utrzymanie całego domu i spełnianie swoich pasji i marzeń. Ale nie mam zamiaru utrzymywać w domu nieroba. Tyle w tym temacie.
          • Gość: Kaja Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.dynamic.chello.pl 01.01.12, 21:16
            Rewers Co prawda to prawda ;)
    • Gość: gogo Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.171.79.210.static.crowley.pl 27.01.10, 11:27
      jola ma
      • Gość: rewers Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.10, 21:16
        cóż jagna, cieszy mnie to :) ale pytanie co dalej z tak pięknie rozpoczętym wieczorem?:)
    • Gość: tomek Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.centertel.pl 28.01.10, 21:04
      do pomocna

Mam kandydata na chłopaka, dla Twojej koleżanki. To mój kolega, fajny chłop, ma
      27 lat, ale straszny pracoholik. Jakaś laska z pewnością przydałaby się jemu. On
      pewnie czyta to forum i dlatego nie podaję danych. Ale jak coś to mogę napisać
      mail, tylko adres podaj proszę. Może namówię go na taką randkę w ciemno.
    • Gość: tomek Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.centertel.pl 29.01.10, 08:42
      pomocna koleżanko ... podasz mail ??? lub gg???
    • Gość: roki Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.adsl.inetia.pl 29.01.10, 19:45
      mam romskie pochodzenie, czy twoja koleżanka umówi się ze mną?
    • Gość: niesmialy 25 Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.sattom.pl 06.02.10, 23:33
      moze zgadamy sie jakos ,mam ten sam problem co twoja kolezanka tez
      niesmialy jestem ,moze cos zaiskrzy .
    • Gość: niasmialy25 Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.sattom.pl 06.02.10, 23:36
      Chetnie ja poznam ,tez niemialem dziewczyny .
      • Gość: ,??? Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.access.telenet.be 27.02.11, 13:05
        RE;to zwal sobie konika
    • Gość: Maddi Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.10, 10:15
      Mogę pomóc ;) tomek007646h@wp.pl
      • Gość: mam 30 lat Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 24.03.10, 16:48
        Ja tez szukam faceta normalnego
        • Gość: ksionże Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.03.10, 16:54
          takie sa skutki tego ze jak sie miało 20-25 lat to zabawa byla w glowie z
          jakimis nienormalnymi kolesiami.
          • Gość: normalny Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.10, 17:12
            zapraszam, totylkoja111@gazeta.pl
            • Gość: gość Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.10, 14:34
              jestem normalny i nie będzie udziwnień..noo!ten co niby szuka faceta dla
              koleżanki to jakis koleś i ma polewe że sie spuszczacie nad jego postem!
          • Gość: -gck- Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: 94.254.238.* 28.03.10, 10:48
            Ksionże niestetty ma rację. Dziunie dziuniowate mają problem bo p... jak
            kapelusz a zmarszczki od solarki nie kręcą panów w zbliżonym wieku :D Dziadek po
            40 mocy nie ma :D zresztą niech sobie dziewczyna zajrzy na jakieś portale
            randkowe :P chętnych na używane produkty najlepiej typu TIP znajdzie się wielu ;]
        • Gość: radek ja szukam normalnej kobiety do stałego związku IP: *.play-internet.pl 06.11.12, 21:39
          szukam kobiety od 16 do 39 lat do stałego związku pozdrawiam pisać na gg 332-777-50 lub na numer telefonu z orange 504-627-570 pozdrawiam i zapraszam panie
        • Gość: misiek Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.opera-mini.net 19.08.13, 18:42
          jestem kawalerem 14 lat tez szukam kobiety
    • Gość: Adam Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.skierniewice.vectranet.pl 06.05.10, 17:34
      Witaj!
      Chętnie poznam twoją koleżankę i się z nią umówię jeśli zechce oczywiście.
      mój mail adam85sk@o2.pl
    • Gość: Mr. V Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.10, 11:39
      Hmm ... Jesli ktoras z samotnych kobiet/dziewczyn ma ochote porozmawiac to
      zapraszam na: konto_usuniete@vp.pl
      • Gość: pomocna Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.07.10, 22:12
        Odpowiedź do wszystkich :chciałam pomóc swojej koleżance i bardzo wszystkim
        dziękuję za przychylnośc. Od tego czasu udało jej się tu kogoś poznac.
        Wyobraźcie sobie,że coś chyba z tego będzie.Jedna propozycja okazała się
        trafiona, inni urządzali sobie tylko żarty.
        Trzymam kciuki i pozdrawiam forumowiczów
    • Gość: Radek Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.10, 22:05
      aktualne??
      jeśli tak napisz na noradek@wp.pl
    • Gość: Romantyk Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: 212.2.96.* 14.12.10, 13:54
      Jeżeli oferta jest aktualna to proszę odezwij się na adres email tofik@notowany.pl nie pożałujesz. Pozdrawiam
      • Gość: Ogarniety Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 14.12.10, 21:22
        Romantyczny tofiku ogarnij sie, ten watek ma rok...
    • Gość: InerT Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.10, 11:24
      niech się zarejestruje... byy.pl/erodatepl/
      przez net nieśmiałość nie przeszkadza a faceci się sami do niej zgłoszą...
      serwis tylko dla osób pełnoletnich !!
    • Gość: Tomek Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.adsl.inetia.pl 17.12.10, 17:54
      zawsze mozna sie umowic tylko podajcie swoje namiary. Rowniez jestem samotny wiec nic nie stoi na przeszkodzie aby sie moc spotkac
      • Gość: k Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.10, 03:44
        ja też poszukuje towarzystwa jolakara21@interia.eu
    • Gość: WTF? Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.12.10, 11:49
      Czy jesteście pojebani? szukać kogoś na tym portalu to jest co najmniej popie...ne!! Przecież 98 % ludzi tutaj robi sobie zwały po spaleniu...
    • Gość: Paweł Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.dynamic.chello.pl 15.01.11, 13:54
      Wydaje mi się, ze nie można tak po prostu znaleźć komuś chłopaka tak jak np. nowej torebki. Może koleżanka zrobi jakiś konkurs:)
    • Gość: slawek Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: 91.220.225.* 20.01.11, 09:20
      ja też jestm nieśmiały ale to mój nr telefonu jak chciała by porozmawiać 517799151
    • Gość: jarek Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.net.pbthawe.eu 26.02.11, 14:40
      arek muj numer 723492162
    • Gość: dfs Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.02.11, 18:59
      ja jestem chętny
    • Gość: LusiaBe Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.11, 10:18
      Nie można znaleźć komuś chłopaka czy dziewczyny. W razie kłopotów winny jest ten który podsunał bubla:) Odradzam
    • Gość: hej stidliwa Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.cdma.centertel.pl 30.12.11, 18:12
      hej jestem Bartek i sukam dzewczyny napis na muj numer 724056448
    • Gość: ee Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.12, 21:18
      A skąd ona jest i jakie imię
      powiedz coś więcej o niej
      • herkson Re: Szukam chłopaka dla koleżanki 27.04.12, 12:07
        Wyślij koleżankę tutaj - sympatie.eu/
        Niech sobie sama szuka faceta w portalu randkowym.
        Co to za polityka, aby facet szukał chłopaka koleżance? ;-)
        • hussardo Re: Szukam chłopaka dla koleżanki 12.05.12, 11:08
          Ku przestrodze : www.fakt.pl/Kochal-anonimowa-internautke-Zabil-ja-bo-odkryl-,artykuly,97187,1.html
    • Gość: Gość Re: Szukam chłopaka dla koleżanki IP: *.sta.asta-net.com.pl 25.06.13, 00:33
      Wyjdź z nią na imprezę, gdzieś między ludzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka