Dodaj do ulubionych

Szukam towarzyszki na wesele

IP: 217.98.20.* 11.08.10, 19:57
Witam, obecnie jestem samotny i szukam towarzyszki na wesele. Gwarantuję miłą
zabawę. Zainteresowane proszę pisać maxi000@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • pozor_vlak Re: Szukam towarzyszki na wesele 11.08.10, 20:18
      Hehe... napisz jeszcze że na swoje ;))))
      • Gość: M. Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.walbrzych.vectranet.pl 11.08.10, 21:20
        Oj tam taki drobny szczegol ;))
    • Gość: gringo Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.197.48.103.threembb.co.uk 11.08.10, 21:21
      ... znaczy się, maxi żonki szuka... :)

Niech Im gwiazdka pomyślności nigdy nieeeeeee zagaśnie...

No... dziewczyny... pióra w dłoń i pisać do maxi'ego...
      Chętnych do zamążpójścia chyba nie powinno brakować :)
      Będzie mógł maxi wybierać jak w ulęgałkach...
      Farciarz, ten maxi, oj farciarz...
      Pozdrawiam
      • Gość: maxi Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: 217.98.20.* 11.08.10, 21:26
        Mylicie się :) nie szukam żony tylko partnerki na wesele na które zostałem
        zaproszony.
        • Gość: Ela z PRL'ela Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.10, 15:02
          Oj, to ty szukasz PARTNERKI :( A już zaczęłam odszukiwać swoją starą legitymację
          PZPR jak przeczytałam, że szukasz TOWARZYSZKI. Szkoda, już myślałam ,że
          podansuję w rytm Międzynarodówki:((
          • Gość: Do Eli Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.versanet.de 12.08.10, 15:51
            Ela! jestes cudowna w swoim darciu lacha.Usmialem sie do lez.Pozdrawiam
        • Gość: Ania Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.08.10, 04:06
          Mylicie się :) nie szukam żony tylko partnerki na wesele na które zostałem
          zaproszony.
          hmmmm poszukaj moze lepiej wsrod kolezanek...
          • Gość: maxi Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.08.10, 08:55
            mam tylko kolegów
    • Gość: Wrotki Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.walbrzych.vectranet.pl 13.08.10, 09:26
      Jak ty w ten sposób szukasz partnerki na wesele to się nie dziwie że jesteś samotny.
      • Gość: qq Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.08.10, 09:38
        cóż dziś trudno o normalną kobietę, w dużej większości to banda histeryczek bądź
        bab które same nie widzą czego chcą lub robią wszystko na opak a później maja
        pretensje do całego świata i chłopów...
        • Gość: Wrotki Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.walbrzych.vectranet.pl 13.08.10, 09:47
          Bzdury. Gadka usprawiedliwiająca typu: "ja nie mogę nikogo znaleźć to dlatego że
          to one są nienormalne". Jak byś potrafił pokazać że jesteś facet to by nie jedna
          się znalazła. A siedzenie i narzekanie przez neta to nie pomoże. Prawda jest
          taka że nie umiesz wyrwać laski i zagadać do kobiety i tyle. Wystarczy że
          kobieta się od Ciebie różni poglądami i sposobem patrzenia na świat to od razu
          ją kwalifikujesz pod "nienormalna itp". Po prostu nie są takie jak ty i dzięki
          Bogu.
          • Gość: lol Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.08.10, 10:22
            hahah jasne, jesteście takie tępe że pomimo narzekania na tzw drani i tak
            wolicie się uczepić tępaka co niewiele ma do powiedzenia, wygląda jak szafa, i
            potrafi czasem przyjebać w ryj jak na samca przystało.

Poziom intelektualny kobiet> www.youtube.com/watch?v=VjKN4dy3kGY
            • Gość: Do Lol Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.versanet.de 13.08.10, 10:44
              Dobre Lol z tymi burzami!Jest to normalne,przy takim poziomie edukacyjnym.Liczy
              sie tylko odpacykowanie,okularki we wlosach,a pod wlosami sama sieczka.Wstyd i
              zenada w ciemnogrodzie!
            • Gość: Do Lol Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.versanet.de 13.08.10, 10:50
              Nie wiem Lol,czy jest Ci znane powiedzenie,co to jest baba? Wiec-baba jest
              zwierze Boze,ktore powinno siedziec w oborze,a ze wzgledu na ksztalt d.py chlop
              to zabral do chalupy.I tyle w temacie.Pozdrawiam
              • Gość: Edmund Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.08.10, 11:06
                hahaha święte słowa :D
                • Gość: marta Re: Szukam towarzyszki na wesele IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.08.10, 03:54
                  tacy jestescie madrzy??? to ja wam powiem co dla was sie liczy u kobiet
                  figura solara i uroda a w glowie moze miec sieczke najwazniejsze zeby koledzy
                  zazdroscili
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka