Dodaj do ulubionych

Zatrudnię na staż

IP: 188.33.84.* 21.09.10, 13:09
Zatrudnię na staż przez urząd pracy kobietę do 25 roku życia.
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prowadzenie biura (pomoc).
Osoby zainteresowane proszę o wysyłkę CV na adres : goldi.bw@gmail.com
Obserwuj wątek
      • Gość: gfg Re: Zatrudnię na staż IP: 178.235.51.* 21.09.10, 15:04
        Zaoferuję prace dla osoby do 25 lat za 700zł na jedzenie jej moze starczy. Co tam ze na mieszkanie i normalnie funkcjnowanie nie starczy. Przeciez to przyuczenie do zawodu -> sprzatac, parzyc kawe tez trzeba umieć a kursow na parzenie kawy nie ma. Mysle ze 12 miesiecy spełni taka rolę.
          • Gość: rita Re: Zatrudnię na staż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.10, 16:53
            im nie o to chodzi ;)
            młoda do 25 lat skuli uszy po sobie, bo chce cokolwiek mieć wpisane do CV a po 30stce nie da sobie w kasze dmuchać i bujać to my a nie nas i pani Goldi już sobie z taką nie poradzi.
            Już sobie wyobrażam firemkę Goldi - w zimie zimnica, jedno słoneczko a jak odejdziesz 3 m to nie czuć ciepła; praca na zmiany albo non stop...
              • Gość: fair man Re: Zatrudnię na staż IP: 109.243.113.* 21.09.10, 22:05
                Ludzier weźcie się ogarnijcie.Rozumiem, że oferta stażu żeby złapać doświadczenie zawodowe jest dla was czymś nienormalnym. Lepiej od razu pisać , że wysysk i dorobkiewicz, a może ruszcie te stęchłe półkule i zauważcie , że ktoś po tym stażu łatwiej znajdzie prace na etat, a może staż jest formą próby. Tępe wałbrzobyle tylko krytykować umiecie ,nie masz nic ciekawego do powiedzenia to milcz wałbrzyska chołoto. Nikt was do stażu nie zmusza siedźcie dalej na bezrobociu. STAŻ to szansa na zdobycie DOŚWIADCZENIA zawodowego , nawiasem mówiąc wymaganego przez 99% rekrutujących, kto tego nie rozumie to niech idzie do lasu i to nie pobiegać... Co za ludzie masakra!
                • Gość: mamaa Re: Zatrudnię na staż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 14:27
                  zdecydowanie sie zgadzam:) jezeli ktos nie jest zainetresowany to po co te komentarze. jestem po studiach wyzszych i nie moge znalesc pracy, a chyba lerpiej miec te 700 niz nic. bylam juz na dwoch stazach i bede probowac nadal, a staz mozna przerwac jesli podejmie sie prace. i mowia ze nie ma pracy- CHETNYCH NIE MA!! kazdy chcialby kokosy!!!
                  • Gość: noon Re: Zatrudnię na staż IP: *.walbrzych.vectranet.pl 24.09.10, 11:47
                    popieram.

bylam na stazu rok w swietnej firme.
                    gdy pisalam tutaj o tym ze to dobra szansa na zdobycie doswiadczenia i byc moze pracy po jego ukonczeniu, wielcy mysliciele tego miasta mieli mnie za kretynke ktora ma nadzieje ze po stazu bedzie dobrze zarabiac.

jestem juz na umowie. zarabiam wiecej niz 80 % ludzi w tym miescie,
                    czuje sie szanowana i doceniana (z reszta bylo tak od poczatku)
                    mam swietne warunki do pracy, chodze tam z przyjemnoscia
                    mam mozliwosc rozwiajnia sie. jestem w trakcie studiow zaocznych

zatem,
                    wciaz probowalam byc mila, wciaz staralam sie zrozumiec ale
                    wku...a mnie juz to cale walbrzyskie menelstwo ktore za swoja nieudolnosc umyslowa obwinia wszystko tylko nie siebie
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka