Dodaj do ulubionych

pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , weselach

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.10, 18:50
nowoczesny taniec jumpstyle oraz inne kategorie np : HardStyle Own'Style OldSchool Frefall , Hard Jump.

www.youtube.com/watch?v=nRARHOlkC38
Obserwuj wątek
    • Gość: EN Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.adsl.inetia.pl 17.10.10, 19:11
      Nauczyćie mnie tak ? ja też tak chce umiedź
      • Gość: bartix piotrek Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.10, 19:14
        mam pytanie ? skad jestes?
        • Gość: EN Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.adsl.inetia.pl 17.10.10, 19:19
          Z Wałbrzycha. Nazywam się Edyta i wszyscy mnie kochają. Nie pitol, że mnie nie znasz?
    • Gość: bartix piotrek kub Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.10, 19:18
      www.youtube.com/watch?v=yZDIAzQbRwE&feature=related
      • Gość: EN Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.adsl.inetia.pl 17.10.10, 19:22
        A udzielasz prywatnych lekcji ?
        • Gość: bartix piotrek Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.10, 20:54
          tak , oczywiscie za opłatą
          • piterer13 Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese 17.10.10, 21:08
            Bartek czemu za opłatą? Ja moge z Kubą za friko nauczyc. :)
            • Gość: witek Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.10, 14:57
              ehe ehe fajny zespół skoro kasy nie pobiera !, widocznie tak uczą skoro nie pobieraja zapłaty ja bym do nich nigdy na nauke nie poszedł
              • Gość: winer Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.10, 16:50
                daję 100 zł , podajcie emaila, bardzo mis ie spodobał wasz taniec chłopaki jestescie górą, pnijcie sie jeszcze wyzej, prosze podac email, chcialbym sie zapisac na nauke tanca, mam 16 lat jestem z wałbrzycha , pozdrawiam waldi
                • Gość: bartix Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.10, 17:53
                  oki ale bys musial dojezdzac wiesz gdzie jest olszyniec??
                  moj adres e-mail,

madej0@amorki.pl :D PzDr
              • piterer13 Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese 18.10.10, 20:38
                Witek ogarnij sie jak ci się cos niepodoba to niepisz poprostu! Ja naprawdę mogę za free uczyc i to dobrze.
                • Gość: witek Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 12:52
                  hhhhhmmmmmm. ciekawe co jeszcze za darmo mozesz robic, trzeba byc totalnym czubem i robic wszystko za darmo. Ja na nauke do ciebie nigdy bym nie poszedł
                  • Gość: fenioooooo Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 19:33
                    ja tez chce tak tanczyc jak wy , ale to dla mnie za trudne. bardzo ładnie trzymajcie sie razem , pozdrawiam.
                    • Gość: aaadiiii Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.10, 18:20
                      na pierwszy rzut oka widac ze długo tanczycie ze sobą, idealne kroki wszystko wykonane tak jak w lusterku, bardzo mi sie podoba , po prostu rewelkaaaaa
                      • Gość: BARTIX PIOTREK Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.10, 20:44
                        www.youtube.com/watch?v=ejKlcpyMktE OGŁASZAMY SIE NA RÓZNYCH IMPREZACH OKOLICZNOSCIOWYCH , WESELACH , IMPREZACH SZKOLNYCH , URODZINACH ITP...POZDRO BARTIX PIOTREK
                        • piterer13 Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese 09.11.10, 20:46
                          • piterer13 Re: pokaz nowoczesnego tanca na imprezach , wese 09.11.10, 20:47
                            www.youtube.com/watch?v=eDVYLINXUW4
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka