Dodaj do ulubionych

szukam kocura do krycia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.11, 13:10
witam
szukam kocura (najlepiej rosyjski niebieski) do krycia kotki tej rasy. proszę o kontakt jeśli ktoś ma takiego kota w Wałbrzychu lub okolicy:)
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: gosia Re: szukam kocura do krycia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.11, 09:21
      no i co nikt nie ma kocura?? wszystkie zostały wykastrowane?? szkoda:(
      • Gość: kocur Re: szukam kocura do krycia IP: *.adsl.inetia.pl 06.04.11, 17:58
        a Ciebie nie trzeba pokryć? :)
        • Gość: gosia Re: szukam kocura do krycia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.11, 21:24
          cóż- kolejna osoba, która uważa że lepiej napisać cokolwiek, niż nic nie pisać:P
          • Gość: kocur Re: szukam kocura do krycia IP: *.adsl.inetia.pl 07.04.11, 21:36
            przepraszam Gosiu, ale coś mnie tak napadło, głupi żart.
            • Gość: gosia Re: szukam kocura do krycia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.11, 10:54
              spoko;)
              może ty masz kogoś znajomego kto posiada kocura rosyjskiego niebieskiego lub innego takiej postury. Moja kotka zaczęła wczoraj ruje i nie daje mi spać w nocy:(
              • Gość: ...... Re: szukam kocura do krycia IP: *.walbrzych.vectranet.pl 09.04.11, 11:16
                moje współczucie na kotki i jej właścicielki, na Piaskowej widziałem spacerującego z właścicielem dużego białego Maine Coona ,jak spotkam znowu to się zapytam
                • Gość: gosia Re: szukam kocura do krycia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.11, 18:48
                  dziękuję ci bardzo. tylko ze ten kotek to troszkę za wielki jak na moją kicię;) chociaż ciekawa jestem co by z tego wyszło hihihi
                  pozdrawiam serdecznie
    • Gość: miau miau Re: szukam kocura do krycia IP: *.play-internet.pl 09.04.11, 20:29
      wiem kto ma Norweskiego lesnego,podejrzewam ze z takiego koktajlu bylyby fajne mutanty.Prywatnie mam zwyklego siersciucha,niezly w te klocki.Hej.
      • Gość: xxx Re: szukam kocura do krycia IP: *.183.181.84.dsl.dynamic.eranet.pl 11.04.11, 22:37
        Ja mam namiary na rosyjskiego z Wałbrzycha,ale skąd masz kotkę,bo żeby pokrewieństwa nie było.
        • Gość: xxx Re: szukam kocura do krycia IP: *.183.181.84.dsl.dynamic.eranet.pl 11.04.11, 22:41
          P.S.
          Nie pokrywaj kotki jakimś mieszańcem lub inną rasą.Jeśli twoja kotka to 100% rosyjska niebieska,nieważne z rodowodem czy bez,to nie rób kundli.Lepiej nie pokryć wogóle.
          • Gość: gosia Re: szukam kocura do krycia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.11, 08:14
            witaj:)
            już powoli traciłam nadzieję, że znajdę kocura dla mojej kotki...
            kicia jest z rodowodem. hodowla z wrocławia. z racji tego że nie jest ona hodowlana, nie mogę teoretycznie sprzedawać z niej kociaków.
            jesli mógłbyś mi pomóc i dowiedzieć sie ile kosztowałoby krycie tym rosyjskim to daj mi znać.
            (kicia w chwili obecnej ma ruje:( )
            ps. jeśli właściciela kocura interesowałby w zamian kociak to też taka opcja istnieje.
            pozdrawiam
            • Gość: xxx Re: szukam kocura do krycia IP: *.152.154.246.dsl.dynamic.eranet.pl 12.04.11, 10:05
              Dziewczyna kupiła kocura ode mnie (jestem z Wałbrzycha),jest on bez rodowodu,ale oboje jego rodzice mieli rodowody.Kocur jest bardzo piękny i jeszcze go nie wykastrowała.Twoja kotka jest z Wrocławia to pewnie z hodowli Inundu (czy jakoś tak),to z tamtąd nie ma pokrewieństwa z moimi kotami.
              Podaję jej nr tel 600057519 (mam nadzieję,że się nie obrazi :-)
              Co do ceny to się musicie dogadywać,ale myślę,że weźmie z 300-400 zł max.
              Kotkę musisz zawieźć do niej do domu i zostawić na 2-3 dni.
              Daj znać co z tego wyszło.
              • Gość: gosia Re: szukam kocura do krycia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.11, 08:26
                dzieki wielkie za namiary:) wczoraj sie z tą kobietą kontaktowaliśmy:)
                Jeszcze raz bardzo dziekuję za pomoc i pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka