Dodaj do ulubionych

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Górze

IP: *.swidnica.mm.pl 24.01.12, 20:37
Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Górze

**** OFERTA PRYWATNA *****

Komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie -wykończone przez projektanta wnętrz z gustem,pełne osobliwego klimatu.Dominuje spokojna tonacja odcieni.
Jest to oferta dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie bez konieczności przeprowadzania wielomiesięcznego remontu . Jest to mieszkanie funkcjonalne jasne, estetyczne i bardzo zadbane. Nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji finansowych. W mieszkaniu zastosowano wysokiej jakości materiały wykończeniowe co gwarantuje długoletnie zadowolenie z ich funkcjonalności. Wnętrze mieszkania jest komfortowe.
Na podłogach hiszpański gres szkliwiony i deska barlinecka.
Drzwi wewnętrzne drewniane firmy Porta, zewnętrzne antywłamaniowe.
Okna plastikowe w okleinie złoty dąb-zamontowane żaluzje drewniane na wymiar.
Listwy przypodłogowe z piliuretanu firmy Orac Decor
Wymienione wszystkie grzejniki-konwektory firmy Purmo
Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni z oknem , łazienki oraz dużego balkonu także po remoncie z oświetleniem sufitowym.
Świetna lokalizacja, niedaleko bogata intastruktura handlowo -uslugowa.

Istnieje możliwośc pozostawienia wyposażenia za dodatkową opłatą-do uzgodnienia.
Niski czynsz 370 zł z funduszem remontowym, zaliczką na wodę oraz c.o na 3 osoby
Do mieszkania przynależy piwnica oraz pomieszczenie gospodarcze na piętrze.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy
Cena 199 000

W pobliżu szkoły podst. nr. 15

****Oferta prywatna

dane kontaktowe:
tel.: 665949737
Obserwuj wątek
    • Gość: Bogacz z bloków Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: 37.8.193.* 24.01.12, 20:50
      > Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy

Czyli to nie jest 10-cio piętrowiec na getcie osiedlowym Piaskowa Góra ?
      • Gość: ??? Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.12, 21:09
        Szkoła nie jest dzisiaj żadnym argumentem, dzisiaj jest jutro nie ma zalezy od pomysłu prezia. A że ta jest blisko przychodni zdrowia psychicznego to może kiedyś przyda się na zaplecze powiększinej przychodni. Jak w takim tempie zacznie wszystko zamykac to sami psychiczni pozostaną w tej dziurze.
    • Gość: mmm Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.walbrzych.vectranet.pl 24.01.12, 21:28
      Ale jak sprytnie przemilczała metraż mieszkania. 3 pokoje na Piaskowej to pewnie ze 40 m kw. będzie :-) za ta cenę to śmiech na sali. szukaj dalej jelenia pełnego osobliwego klimatu :-)
      • Gość: Kasia Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.swidnica.mm.pl 25.01.12, 11:25
        Mieszkanie o metrażu 54m2
    • Gość: kupiec Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.dynamic.chello.pl 24.01.12, 21:31
      To już tyle czasu i jeszcze mieszkanko nie poszło? Jest na prawdę fajne, i pewnie warte ceny ale... kurcze w bloku. Troche zbyt ekstrawaganckie jak na walbrzych.
      • Gość: murator Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.play-internet.pl 24.01.12, 22:20
        Widzę Pani Kasiu, że trochę nie jest Pani na czasie z cenami nieruchomości w Wałbrzychu. We Wrocławiu takie mieszkanie spokojnie by się sprzedało za tą kwotę albo i większą. W Wałbrzychu może Pani o tym pomarzyć. Fakt, że mieszkanie wyremontowane i standard wykończenia jest wysoki ale to dalej klitka w bloku a nie apartament na Wrocławskim Rynku
        • Gość: znawca Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.12, 23:35
          Takich klitek w slamsie na Piaskowej Górze, Podzamczu już nikt normalny nie chce kupować.To są betonowe, zimne bunkry.No i otoczenie, pełno takich bunkrów dookoła.Nie pomoże pięknie i stylowo napisane ogłoszenie. I cena jak z kosmosu.
        • Gość: Kasia Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.swidnica.mm.pl 25.01.12, 11:28
          Widzę Pani Kasiu, że trochę nie jest Pani na czasie z cenami nieruchomości w Wałbrzychu. We Wrocławiu takie mieszkanie spokojnie by się sprzedało za tą kwotę albo i większą. W Wałbrzychu może Pani o tym pomarzyć. Fakt, że mieszkanie wyremontowane i standard wykończenia jest wysoki ale to dalej klitka w bloku a nie apartament na Wrocławskim Rynku

Widzę ,że chyba Pani nie ma pojęcia o cenach nieruchomości choby nawet we Wrocławiu, za takie mieszkanie musi Pani tam zapłacic dwa razy tyle...))
          • Gość: Kasia Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.swidnica.mm.pl 25.01.12, 11:30
            otodom.pl/luksusowe-mieszkanie-piaskowa-gora-nowoczesne-id9970163.html
      • Gość: Kasia Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.swidnica.mm.pl 29.01.12, 13:25
        Ekstrawaganckie ?? - poprostu inne niż wszystkie, a najważniejsze po prawdziwym generalnym remoncie.
    • Gość: czajka Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.01.12, 07:11
      standard wysoki a mieszkanie w bloku i na dodatek na piaskowej górze. W sumie i tak lepiej niż na podzamczu ale nie za taką cenę. kto obecnie daje 190 tys za mieszkanie w bloku? bloku ktory jak ktos wyzej napisal niebawem bedzie slumsem.
      • Gość: Jerzy Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.12, 09:14
        Chyba zaklinacie rzeczywistosc, Podzamcze czu Piaskowa raczej slumsem nie bedzie czego nie mozna czasem powiedziec o innych dzielnicach. Jednak ciagle standard tych betonow z domofonami, wyremontowanymi klatkami i po termomodernizacji jest calkiem niezly (zeby nie wspomniec ze chodniki odsniezone, w domu cieplo, i infrastrutkura swietna).
      • Gość: Kasia Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.swidnica.mm.pl 25.01.12, 11:37
        standard wysoki a mieszkanie w bloku i na dodatek na piaskowej górze. W sumie i tak lepiej niż na podzamczu ale nie za taką cenę. kto obecnie daje 190 tys za mieszkanie w bloku? bloku ktory jak ktos wyzej napisal niebawem bedzie slumsem.

Piaskowa Góra jest bardziej przyjemniejsza niż Podzamcze i o wiele tańsza w utrzymaniu .
        Cena jest może i wyższa minimalnie ale mieszkanie gotowe do wprowadzenia.
        Remont wykonany przez profesjonalną firmę, itp.
        Mieszkanie jest dla zdecydowanej osoby, którą nie satysfakcjonują drzwi z Castoramy bądż obi, która nie lubi tzw. tandety.
        Przepraszam za te mocne słowa ale większośc sprzedawanych mieszkań ma jeszcze boazerie, kasetony i futryny pomalowane na brąz.
        Więc jeżeli Pan lubi taki kicz -Pana sprawa...))
        • Gość: do Kasi Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.walbrzych.vectranet.pl 25.01.12, 11:45
          Droga Kasiu mieszkanie po remoncie dla mnie to żaden argument. Dlaczego ? bo ja mam inny gust niż Ty ! bo ja chce żeby kuchenka stała w innym miejscu niż stoi obecnie bo ja chcę wszystko inne niż Ty! i po kupnie Twojego odpicowanego mieszkania i tak muszę zrobić remont.... więc czy warto płacić za ten "wysoki standart" ? być może jedyne czego nie wymienię to instalacji elektryczne i hydrauliczne bo jak domniemam są wymienione to odpada mi koszt ok 5000 zł, a cała reszta wek.
          • Gość: vanessa Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.walbrzych.vectranet.pl 25.01.12, 11:56
            Pani Kasiu cena kosmos!! mieszkanie moze i wyremontowane ale po 1 to 54m a nie np juz 64 ! po 2 zawsze lepiej sprzedac tzw rudere bo kazdy zrobi sobie wg własnego stylu i pomyslu co do Pani mieszkania na pewno jest z porzadnych materialow ale takie wnetrze pasuje do duzego 70 .80 m mieszkania a to pani, to czarna nora !!!jak grobowiec czarne małe marmurowe zimne !!!!!!
          • Gość: Kasia Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.swidnica.mm.pl 27.01.12, 14:14
            Droga Kasiu mieszkanie po remoncie dla mnie to żaden argument. Dlaczego ? bo ja mam inny gust niż Ty ! bo ja chce żeby kuchenka stała w innym miejscu niż stoi obecnie bo ja chcę wszystko inne niż Ty! i po kupnie Twojego odpicowanego mieszkania i tak muszę zrobić remont.... więc czy warto płacić za ten "wysoki standart" ? być może jedyne czego nie wymienię to instalacji elektryczne i hydrauliczne bo jak domniemam są wymienione to odpada mi koszt ok 5000 zł, a cała reszta wek.

Nie widzę problemu, w takim razie musi Pani szukac mieszkania do remontu,a takich jest 90% w Wałbrzychu!
        • Gość: mmm Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.01.12, 11:51
          Weź mnie nie rozśmieszaj naiwna i pazerna kobieto. Te rudery na Piaskowej budowano za Gierka i są to klitki więc nie porównuj ich do mieszkań na Podzamczu, gdzie i metraż większy i ściany grubsze i ogólny stan techniczny o wiele lepszy. Dalej unikasz jak ognia podania ile metrów ma to Twoje cudo :-) Wstydzisz się ?
          • Gość: Wrocek Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.internetia.net.pl 25.01.12, 12:33
            przeciez podala - 54m, wiec o co kaman ?
            • Gość: mmm Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.01.12, 13:57
              to sprawdź kiedy podała metraż 25.01.12 - jak już nie wypadało ukrywać że to nora mała.
    • Gość: Zuzka Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: 81.13.173.* 25.01.12, 14:13
      cena faktycznie dość wysoka . trzeba pamiętać, ze każdy ma swój gust i to, ze oś jest z drogich materiałów nie oznacza, że może się podobać.
      • Gość: do biednych Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.16.243.lan.EkoNet.info 25.01.12, 14:33
        Nie wiem dlaczego tak siedliście na p.Kasię? przecież nikt was nie zmusza do kupowania. Po wtóre chyba w ten sposób próbujecie celowo obniżyć cenę. Któryś chce kupić i go nie stać i mamrocze. Ktoś kto chce sprzedać może żądać nawet 1 milion, to jego sprawa. To czy ktoś to kupi to druga strona medalu ale to nie wasza sprawa. 54m/2 to według was nora ? to co powiecie na kawalerki po 18 metrów za 120tys zł? co można zrobić w kawalerce 18 metrowej żeby kosztowała tyle ? To że, każdy z was mieszka w 200 metrowej rezydencji nie znaczy że, macie się naśmiewać z innych. Z drugiej strony p. Kasiu pisanie o deskach barlineckich czy też o wysokiej jakości płytkach jest śmieszne. Bo czyż można oszczędzać na płytkach kiedy w grę wchodzi maks 10 metrów kafelek? Więc przestańmy żartować. Mieszkanie jest super pewnie ale nie komfortowe. Chyba że, pani chce zobaczyć komfort to mogę zaprosić do siebie.:)
        • Gość: tyżkrezus Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.18.111.lan.EkoNet.info 25.01.12, 14:37
          Fakt, po IP widać, że należysz do elity finansowej Wałbrzycha.
          • Gość: Do krezusa Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.16.243.lan.EkoNet.info 25.01.12, 14:43
            Boże ACTA już działa!!!! Po numerze ip wie jaką kasą dysponuję. Brawo, brawo
            • Gość: murator Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.play-internet.pl 25.01.12, 18:30
              Najbardziej podoba mi się to, że mieszkanie "wykończone przez projektanta wnętrz z gustem". Pani Kasiu, albo Pani ściemnia z tym projektantem albo Pani projektant odbywał przyśpieszony kurs korespondencyjny Reader`s Digest. Patrząc na przedpokój to może i użyto drogich materiałów, ale obserwując efekt końcowy to te ściany w korelacji z "hiszpańskim gresem szkliwionym" dają w istocie efekt połączenia mojego garażu (ściany) z dworcem centralnym (podłogi).
              Patrząc z kolei na kuchnię rzeczywiście widać, że "Dominuje spokojna tonacja odcieni" :P
              Kto Pani ten opis wymyślał?
              I nauka na przyszłość - drogo nie znaczy z gustem.
              Ktoś trafnie zauważył, że ma Pani przecież prawo żądać ceny jaka się tylko Pani podoba. Święto słowa bo to przecież Pani mieszkanie. Proszę wobec tego dalej trzymać cenę a mieszkanie będzie jak znalazł za 20 lat dla wnuków!
        • Gość: Kasia Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.swidnica.mm.pl 27.01.12, 14:17
          Nie wiem dlaczego tak siedliście na p.Kasię? przecież nikt was nie zmusza do kupowania. Po wtóre chyba w ten sposób próbujecie celowo obniżyć cenę. Któryś chce kupić i go nie stać i mamrocze. Ktoś kto chce sprzedać może żądać nawet 1 milion, to jego sprawa. To czy ktoś to kupi to druga strona medalu ale to nie wasza sprawa. 54m/2 to według was nora ? to co powiecie na kawalerki po 18 metrów za 120tys zł? co można zrobić w kawalerce 18 metrowej żeby kosztowała tyle ? To że, każdy z was mieszka w 200 metrowej rezydencji nie znaczy że, macie się naśmiewać z innych. Z drugiej strony p. Kasiu pisanie o deskach barlineckich czy też o wysokiej jakości płytkach jest śmieszne. Bo czyż można oszczędzać na płytkach kiedy w grę wchodzi maks 10 metrów kafelek? Więc przestańmy żartować. Mieszkanie jest super pewnie ale nie komfortowe. Chyba że, pani chce zobaczyć komfort to mogę zaprosić do siebie.:)

Równie dobrze mogę Pana zaprosic do siebie-oczywiście nia mam na mysli Piaskowej....
          ale też Walbrzych
    • Gość: pati Re: Sprzedam mieszkanie 3 pokoje na Piaskowej Gór IP: *.walbrzych.vectranet.pl 10.02.12, 21:19
      Z opisu wynika, że mieszkanie jest fajnie urządzone, ale cena jaka Pani podaje jest stanowczo za duża. Wiem, bo sama niedawno chciałam sprzedać 3 pokojowe mieszkanie 54 m na Piaskowej Górze w pobliżu Szpitala i czy to była osoba z biura nieruchomości, czy klient dawali tak niską cenę, że nie opłacało się nawet sprzedać mimo, iż mieszkanie jest po remoncie. pani mogą się podobać gresy, inny człowiek przyjdzie i powie, że bedzie to musiał zmienić, bo mu się nie podoba. Wszystko zależy od kwestii gustu. Życze powodzenia w sprzedaniu, choć za taką cenę i to z łazienką bez okna szybko pani kupca nie znajdzie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka