Dodaj do ulubionych

szukamy wszelakiej pomocy

16.03.11, 15:29
WITAMY BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKICH DRODZY MY JAKO RODZINA WIELODZIETNA SZUKAMY POMOCY WSZELAKIEJ NIE JESTESMY NACIĄGACZAMI LECZ LUDZMI W BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI NASZA RODZINA TO BASIA LAT 6 DARIA 5 KRYSTIAN 12 I MATEUSZ 18 NASZA SYTUACJA WYGLĄDA TAK 4 LATA TEMU DOM NASZ ULEGŁ CAŁKOWITEMU ZAWALENIU PRUBOWANO ODEBRAC NAM DZIECI LECZ TYLKO PRÓBOWANO POCIECH NIE ODDALISMY ZEMNIE ZROBIONO WARIATA DOM POKLEIŁEM JAK TYLKO POTRAFIŁEM LECZ NADAL LEJE NAM SIE DO DOMU GRZYB NA SCIANACH I JESZCZE NA DODATEK ŻONA MOJA PO OPERACJI GUZA JAJNIKA ZACZEŁA ZLE SIE CZUC NIE CHCE NAM SIE JU ŻYC CAŁY CZAS POD GÓRKE PRZYJMIEMY WSZELAKĄ POMOC MOŻE KTOS NAM POMOŻE NASZ TEL 791698229 daru1111@interia.pl ZIĘBOWIE Z WILKOWA
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Re: szukamy wszelakiej pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 09:41
      ja tez szukam
    • mirun11 Re: szukamy wszelakiej pomocy 18.03.11, 19:42
      dziwne że internet i telefon jest a taka bieda
      • Gość: byshak Re: szukamy wszelakiej pomocy IP: *.ip.netia.com.pl 28.03.11, 23:56
        Gdzie Ty żyjesz? Telefon to teraz ma każdy i to nie jest taki wielki wydatek a z internetu można skorzystać u znajomych tak na przykład robią moi znajomi przychodząc do mnie więc nie wysuwaj pochopnych wniosków,chociaż trochę się z Tobą zgadzam bo dużo jest dziś naciągaczy którzy udają biednych jeżdżą takimi autami że czacha dymi.Po prostu lepiej jest nie wypowiadać się w tej sprawie jeśli nie masz zamiaru pomóc bo czasami możesz komuś sprawić jeszcze większą przykrość nie słusznie go osądzając o żerowanie na ludziach.Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka