Dodaj do ulubionych

MasterCard Prepaid PayPass - Ryanair taniej o 50zl

IP: *.230.90.159.rzeszow.mm.pl 27.11.11, 21:24
Od niedawna najwieksze polskie Forum lotnicze Lotnictwo.net.pl we współpracy z BRE Bankiem wydaje kartę płatniczą MasterCard Prepaid Pay Pass, której największą zaletą jest to, że póki co MasterCard Prepaid to jedyna karta, która pozwala na ominięcie tzw. opłaty administracyjnej przy zakupie biletu, która wynosi 25,20zł za każdy odcinek lotu, czyli przy bilecie powrotnym oszczędzacie ponad 50 zł. Karta kosztuje 25zł i jest ważna 3 lata. Jest wyposażona w technologię PayPass umożliwiającą płatności bezstykowe. Chyba jako jedyna karta MasterCard Prepaid na rynku jest imienna co znacząco zwiększa bezpieczeństwo transakcji w realu. Doładowywując kartę za pośrednictwem mBanku lub MultiBanku pieniądze znajdą sie na niej do 15 minut!!!

Największa zaletą karty oprócz tego, że pozwala na oszczędności przy podróżach lotniczych z Ryanair jest to, że jest przedpłacona - czyli nie jest połączona z Waszym kontem co czyni ją idealną do płatności w necie. Nawet - odpukać - gdyby jakiś zły człowiek, przechwycił Wasze dane, to nie wyczyści Wam konta w banku. Oprócz tego możecie nią płacić na całym świecie - wszędzie tam gdzie akceptowane są karty MasterCard. Taka kartę płatniczą może mieć każdy powyżej 13 lat. i co najważniejsze: nie potrzebujesz zakładać konta w banku, nie musisz podpisywać ŻADNYCH papierów!!! Zupełnie anonimowo i bez obawy, że o tej karcie dowie się komornik czy fiskus...

Zamów kartę już teraz robiąc przelew na konto w BRE Banku:
92 1140 1225 0000 5372 4500 1001 podając w tytule imię i nazwisko jakie ma znaleźć się na karcie oraz adres do wysyłki. Czas realizacji zamówienia do 12 dni, chociaż w praktyce karta dociera do klienta po 7-8 dniach od złożenia zamówienia.

Wiecej info tutaj:

e-gabec.blogspot.com/2011/09/tanie-latanie-dzieki-mastercard-prepaid.html
Do kupienia rowniez na Allegro.

Jesli masz dodatkowe pytania z checia odpowiemy na nie na przedplacona@yahoo.pl

Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą, zarejestrowaną w CEIDG. Odprowadzamy podatek od każdej sprzedaży, pomóż umacniać nasz kraj i nie pozwalaj na tworzenie szarej strefy!

Pamiętaj - kupujesz od firmy, nie od osoby fizycznej. ORTPOL oferuje najwyższy poziom transkacji oraz sprzedawanego przedmiotu.
Obserwuj wątek
  • lorek08 Re: MasterCard Prepaid PayPass - Ryanair taniej o 28.11.11, 11:28
   A ja zamiast zakupy karty zrobiłam rezerwacje przez allegro. Zamiast 25 zł w jedną stronę zapłaciłam około 3 zł. Rzadko latam,jak ktoś lata często to może i warto.
   • Gość: Ortpol Re: MasterCard Prepaid PayPass - Ryanair taniej o IP: *.230.90.159.rzeszow.mm.pl 28.11.11, 18:56
    Lorek stracilas 3 zl, a jakbys kupila karte to bys zarobila 20 groszy przy bilecie w jedna strone albo zarobilabys 25,40 jesli kupilabys 2 dwie strony. Z ta karta jest tak, ze nawet przy jednym locie oplaca sie ja miec, bo juz wtedy oszczedzasz pieniadze.
    • trotamundos Re: MasterCard Prepaid PayPass - Ryanair taniej o 15.03.12, 16:53
     No ale liczyc tez trzeba umiec ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka