Dodaj do ulubionych

Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja 663009357

IP: *.torun.mm.pl 05.12.12, 19:42
Kompleksowe niszczenie i profilaktyka występowania szkodników gospodarczych i sanitarnych w pomieszczeniach mieszkalnych, usługowych, handlowych, produkcyjnycha także na wolnej przestrzeni. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm i instytucji jak i osób prywatnych.

Dezynsekcja- skutecznie zwalczamy owady za pomocą sprawdzonych metod (zadymianie, oprysk, fumigacja, zamgławianie przestrzenne, żelowanie) i przy użyciu najnowocześniejszych środków. Kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo naszych działań. Prowadzimy skuteczną walkę z karaczanami, pluskwami, mrówkami, rybikami, muchami oraz szkodnikami drewna wyrobionego. Likwidujemy gniazda os, szerszeni a także prowadzimy walkę z komarami i innymi dokuczliwymi insektami na terenach rekreacyjnych- na działkach, w parkach, zieleńcach i na terenach ośrodków wypoczynkowych.

Deratyzacja- zwalczamy gryzonie zarówno w obiektach mieszkalnych, użyteczności publicznej , miejscach produkcji rolnej za pomocą metod fizycznych jak i chemicznych tak by osiągnąć jak największą skuteczność podjętych interwencji.

Dezynfekcja- przeprowadzamy dezynfekcję wszelkich powierzchni skażonych. Dezynfekujemy studnie, mieszkania, hale produkcyjne itp.

Dezodoryzacja- neutralizujemy nieprzyjemne zapach spalenizny, zgnilizny, wydalin, zwłok itp. Wykonujemy także sprzątanie specjalistyczne związane np. z zejściem śmiertelnym

Ponadto zwalczamy szkodniki ogrodowe krety, kuny, nornice a także prowadzimy monitoring występowania szkodników związany z systemami HACCP i GMP. Na nasze zabiegi udzielamy 100% gwarancji!
Obserwuj wątek
  • dezynsekcja1 Re: Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja 663009357 18.11.15, 09:24
   tępienie szkodników Wrocław
  • iwonakowalska94 Re: Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja 663009357 02.07.17, 12:20
   Bardzo ciekawa oferta. Ostatnio miałam problemy ze szkodnikami. Szukając kogoś kto zna się w tematyce deratyzacja warszawa znalazłam firmę Vespa. Mają podobny zakres działalności za w/w firma.


  • marcin.szyler Re: Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja 663009357 12.03.20, 10:19
   chyba tez założe taka firme ( kryzys zmusza do rozczerzenia )

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka