Dodaj do ulubionych

Pierwszy prywatny akademik w Bydgoszczy

18.05.23, 23:08
Dzień dobry. Jestem oficjalnym przedstawicielem projektu inwestycyjnego, jakim jest pierwszy prywatny akademik w Bydgoszczy Central Campus.


Central Campus to nowoczesny budynek o 108 niezależnych lokalach zaprojektowany z myślą o zapewnieniu komfortowego miejsca do nauki i wypoczynku dla studentów. Cena lokali zaczyna się już od 176 000 zł!.

Dlaczego prywatny akademik?
Ponieważ jest to projekt inwestycyjny, który cieszy się dużym powodzeniem w innych miastach akademickich, gdzie lokale zarezerwowane są już na kilka lat do przodu. Właśnie dlatego inwestycja w Central Campus niesie za sobą gwarancję wysokiej stopy zwrotu z możliwością amortyzacji.


W budynku znajdują się trzy rodzaje lokali, a zakupić je można w trzech standardach wykończenia. Dodatkowo dzięki pełnej obsłudze najmu cały projekt jest bezobsługowy i niewymagający poświęcania czasu.

Mieszkańcy Central Campus będą mogli korzystać z komfortowych stref wspólnych, takich jak strefy chillout, bookcrossing, rowerownia, pralnia z suszarkami, drukarki na każdym piętrze, strefa fintess, a także z lokali usługowych.


Chciałabym zaprosić Państwa do dyskusji na temat tej inwestycji i odpowiedzieć na każde pytanie. Dodatkowo podaję również kontakt do biura sprzedaży:


Tomasz Kowalski
🪪ul. Gdańska 160, 85-674 Bydgoszcz
📱 +48 500 002 055
✉️ tomek@simpledom.com.pl

Maciej Kujawski
🪪ul. Jagiellończyka 6, 87-100 Toruń
📱 +48 883 982 661
✉️ biuro@inlok.pl

🌐centralcampus.eu/
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka