Dodaj do ulubionych

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

IP: 87.119.221.* 04.02.14, 15:41
System zastosowany w naszych oczyszczalniach jest prosty w obsłudze tak aby każdy mógł go swobodnie użytkować, zyskując przy tym wysokie parametry oczyszczania.

Eksploatacja oczyszczalni jest niezawodna przy przeciętnym, przerywanym dopływie ścieków a także w okresie zimowym. Jakość wody w odpływie z oczyszczalni odpowiada wymaganiom higienicznym oraz wodno - sanitarnym.

Oczyszczone ścieki można spuszczać bezpośrednio do cieku wodnego. Jeżeli nie ma natomiast do dyspozycji wód powierzchniowych ścieki po oczyszczeniu można odprowadzić do wód podziemnych przez obiekt zapewniający wsiąkanie. Nadmierny osad wykorzystuje się jako kompost do drzew i krzewów ozdobnych.

Wiedząc jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego informujemy, że dostarczany przez nas produkt osiąga wysoki stopień oczyszczania 98% przy małym zużyciu energii elektrycznej.
Obserwuj wątek
    • Gość: MagdalenkaB Re: Przydomowe oczyszczalnie ścieków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.14, 13:33
      Ostatnimi czasy zauważyłam że takie przydomowe oczyszczalnie ścieków są coraz cześciej wybierane. Ludzie już nie decydują sie tak często na szambo. Wolą postawić na ekologie. I bardzo dobrze. Sama zastanawiam sie czy nie skontaktować sie z firma www.aquaclear24.pl/ i dopytać o szczegóły postawienia takiej przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków. Słyszałam o nich wiele pozytywnych opini
    • Gość: alinka80 Re: Przydomowe oczyszczalnie ścieków IP: *.play-internet.pl 11.02.15, 22:30
      My zastanawiamy się nad zakupem biologicznej przydomowej oczyszczalni z www.aquaclear24.pl/ która ma 15 lat gwarancji. Czy ktoś z Was skorzystał z oferty tej firmy? Będę wdzięczna za opinie bo w marcu jak pogoda dopisze chcielibyśmy ruszyć z budową tej oczyszczalni.
      • annkka01 Re: Przydomowe oczyszczalnie ścieków 25.02.15, 18:27
        Niestety nie znam tej firmy. Teraz wybór przydomowych oczyszczalni ścieków jest tak wielki, ze głowa mała Ja ostatnio trafiłam na www.prox.info.pl/ i chyba skorzystam z oferty tej firmy. Podoba mi się to, że dostosowują POŚ do potrzeb klienta a to bardzo ważne. Ja mam 4 osobową rodzinę i nieduży ogród dlatego zależy mi na niewielkiej oczyszczalni.
    • malmix Re: Przydomowe oczyszczalnie ścieków 22.02.15, 11:53
      Zapraszam i polecam ta firmę www.eko-kan.com.pl/
    • Gość: Adam Re: Przydomowe oczyszczalnie ścieków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.16, 22:18
      Ja ze swojej strony polecam firmę spod Łaz, niedaleko Zawiercia, sprzedają oczyszczalnie i montują, atrakcyjne ceny i sprawna obsługa. Tutaj ich strona ekoczyszczalnie.pl/
    • Gość: Kari Re: Przydomowe oczyszczalnie ścieków IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.06.16, 10:53
      Ja z mężem również postanowiliśmy skorzystać z wybudowania przydomowej oczyszczalni ścieków. Wywóz nieczystości był uciążliwy i drogi. W końcu zaczęliśmy rozglądać się za dobrym i sprawdzonym sprzętem . Znajomy polecił nam firmę www.hadron-pompy.pl. Zamówiliśmy tam pompę zanurzalną. I bardzo jesteśmy z tego zadowoleni. Aktualnie cieszymy się świętym spokojem, gdyż nie trzeba już zamawiać firmy zajmującej się wywozem szamba . Poza tym własna przydomowa oczyszczalnia ścieków jest opcją zdecydowanie tańszą niż wywóz tych nieczystości

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka