Dodaj do ulubionych

Pomoc dla studentów budownictwa i IŚ

02.10.10, 17:22
Moja oferta skierowana jest głównie dla studentów budownictwa i inżynierii środowiska, ale mogą z niej skorzystać również osoby, które w ramach innych kierunków (np. architektura krajobrazu, gospodarka przestrzenna, architektura i urbanistyka) mają przedmioty podobne do tych poniżej wymienionych:

- chemia budowlana
- fizyka
- geodezja / podstawy geodezji i kartografii
- informatyka stosowana (Scilab)
- matematyka
- mechanika i wytrzymałość materiałów
- mechanika ogólna
- metody obliczeniowe (Scilab)
- wytrzymałość materiałów

Rozwiążę zadania. Wykonam projekty, operaty, sprawozdania. Współpraca przez internet - możliwość dołączenia niezbędnych wyjaśnień lub konsultacji drogą mailową / na GG.

Cena i termin realizacji ustalany indywidualnie. Koszty niższe, niż w przypadku tradycyjnych korepetycji.

Więcej informacji:
zadaniamatfiz.cba.pl
Kontakt:
zadania.mat.fiz@gmail.com
GG: 20489010
Obserwuj wątek
    • zadania.mat.fiz korepetycje z mechaniki ogólnej 02.10.10, 17:23
      MOJA OFERTA:
      1) Udzielę korepetycji z tematyki związanej z projektami. Mogę przedstawić podstawy teoretyczne; pokazać, jak rozwiązywać zadania; możemy też wspólnie wykonać Twój projekt.
      2) Samodzielnie wykonam Twój projekt, a następnie wyjaśnię Ci, o co w nim chodzi... lub po prostu tylko go wykonam, jeśli tak wolisz.

Korepetycje odbywają się w moim mieszkaniu na Ratajach; dojazd tramwajem z Politechniki zajmuje według rozkładu 5 minut.
      Łatwo do mnie dotrzeć również z innych części miasta - przed blokiem jadą tramwaje 3, 4, 7,12 i 13; niedaleko przystanek autobusów 74 i 84.

Cena:
      - pierwsza godzina każdego spotkania kosztuje 30 zł, gdyby trwało dłużej, to za kolejne obowiązuje stawka: 25 zł / h
      - za zadania i projekty wykonane przed spotkaniem pobieram dodatkową opłatę, zależną od stopnia skomplikowania i czasu danego na realizację - wtedy na korepetycjach skupię się na wytłumaczeniu rozwiązania

Jeśli kogoś interesuje wykonanie zadań / projektu bez korepetycji, to rozwiązania można odebrać osobiście lub poprosić o przesłanie ich zdjęć mailem.

Kontakt:
      zadania.mat.fiz@gmail.com
      GG: 20489010

Zakres zagadnień:
      - wypadkowa ukł. sił
      - analiza statyczna i kinematyczna płaskich ukł. tarcz sztywnych
      - wyznaczanie sił wewnętrznych w belkach, ramach i kratownicach
      - zastosowanie zasady pracy wirtualnej do obliczania reakcji więzów

Istnieje też możliwość współpracy wyłącznie przez internet - zadaniamatfiz.cba.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka