Dodaj do ulubionych

Bielizna damska -wszystkie rozmiary(A-K)

14.12.10, 18:53
Super bielizna,znane marki,profesjonalna obsługa.
berkana.pl/
Obserwuj wątek
    • marbanaszek Re: Bielizna damska -wszystkie rozmiary(A-K) 09.01.11, 14:47
      Koleżanka mi właśnie mówiła o tym sklepie i dlatego jestem ciekawa innych opinii ja jego temat. Jak ktoś robił tam zakupy to proszę o recenzję bielizny :) jak do tej pory moim faworytem jeśli chodzi o sklepy bieliźniane jest Krisline i na razie nie zanosi się na detronizację ;) mają świetne kolekcje w dużych rozmiarach, co dla mnie najważniejsze przy biuście 80G ;)
      • eksaga Re: Bielizna damska -wszystkie rozmiary(A-K) 27.02.11, 19:10
        Ja osobiście kupuję w sklepie internetowym Ekskluzywna.pl. Mają tam zarówno Konrada jak i Krisline ale też niezły wybór dużych rozmiarów innych producentów no i co najważniejsze całkiem przystępne ceny. Do noszenia na co dzień osobiście preferuje Lupoline.
    • Gość: kora 35 Re: Bielizna damska -wszystkie rozmiary(A-K) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 09:03
      Polecam sklep internetowy e-secret.pl jest tam bardzo duzy wybór bielizny e-secret.pl/pl/c/Figi/977/1/phot, sama się zaopartuje tam od jakiegoś czasu:) Najbardziej odpowiada mi Konrad ale każdy ma swój gust., pozdrawiam.
      • marysia-123 Re: Bielizna damska -wszystkie rozmiary(A-K) 09.03.11, 16:53
        A ja polecam www.glg-bielizna.pl , kilka firm , duży wybór, do miseczek I ale wychodza z tego co zauważyłam większe niż np. Konrad czy Samanta.Masz jednak racje-każdy ma swój gust:)
        • fajna-ania Re: Bielizna damska -wszystkie rozmiary(A-K) 13.10.14, 22:28
          Koszmarny sklep, skaczą koło Ciebie jak zostawiasz kilka stówek za biustonosz. Jak przychodzisz z reklamacją traktują jak naciągacza....
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka