Dodaj do ulubionych

Sala szkoleniowa w centrum Poznania

02.06.11, 19:09
Oferujemy małą salę szkoleniową w samym centrum Poznania - na ulicy Święty Marcin. Powierzchnia sali wynosi ok. 32m2. Jest ona przystosowana na przyjęcie 12-15 osób. Nasza sala szkoleniowa to idealne miejsce na małe szkolenie, warsztaty, spotkanie biznesowe czy rekrutację.

Sala szkoleniowa wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do prowadzenia profesjonalnych prezentacji. Sprzęt ten udostępniany jest bez dodatkowych opłat.

Klienci sali szkoleniowej mają ponadto dostęp do szybkiego bezpłatnego internetu oraz takich urządzeń jak skaner czy drukarka.

W bezpośrednim sąsiedztwie sali szkoleniowej znajduje się zaplecze sanitarno-kuchenne, do którego uczestnicy spotkania czy szkolenia mają bezpośredni dostęp oraz dodatkowe pomieszczeniem, w którym mogą przebywać np. osoby oczekujące na rozmowę kwalifikacyjną.

Użytkownikom naszej sali szkoleniowej zapewniamy również obsługę recepcyjną oraz catering (w tym całodniowe przerwy kawowe w cenie 10 zł/netto osoba).

Szczegółowe informacje dotyczące sali szkoleniowej mogą Państwo uzyskać:
*na naszej stronie internetowej: www.sala-szkoleniowa-poznan.pl
*pisząc na adres: sala@sala-szkoleniowa-poznan.pl
*dzwoniąc na numer: 61 278 54 79

Zapraszamy serdecznie do kontaktu
Obserwuj wątek
  • wyanajemsal-poznan Re: Sala szkoleniowa w centrum Poznania 20.06.16, 09:57
   Proponuję sprawdzić ofertę sal firmy Archeion.
   W ofercie znajdziecie Państwo sale znajdujące się w ścisłym centrum Poznania, idealne nie tylko na małe szkolenia czy rozmowy rekrutacyjne, ale również na średnie i duże konferencje.
   Więcej informacji oraz cennik znajdą Państwo na stronie internetowej poznan.wynajemsal.com/.

   Kontakt:
   poznan@wynajemsal.com
   Telefon: (61) 668 28 68
   Zapraszamy!
  • Gość: Justyna Re: Sala szkoleniowa w centrum Poznania IP: 195.20.2.* 07.03.18, 14:32
   Polecam rezerwację sali na Spotello - w wyszukiwarce podajesz interesujący cię termin, możesz w filtrach zaznaczyć opcję "centrum" i w wynikach wyświetlą się tylko te sale, które są w bliskiej odległości od śródmieścia :) Rezerwacja jest w pełni online, a to duży plus! Pod linkiem są sale szkoleniowe w Poznaniu z obecnej oferty Spotello

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka