Dodaj do ulubionych

pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem TANIO

18.02.12, 22:50
Witam,
z przyczyn losowych jestem zmuszona pilnie sprzedać działkę budowlaną nad morzem. Pięknie położona, bardzo atrakcyjna działka. Wielkość 1,34 ha. Wokół nowe domy całoroczne i rekreacyjne. Kodrąbek to ładna, zadbana i cicha miejscowość położona na wyspie Wolin w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego zaledwie 6 km od Międzyzdrojów i Bałtyku. Dzięki bezpośredniej bliskości morza, potężnych kompleksów leśnych oraz nadmorskich jezior Kodrąbek charakteryzuje się wspaniałym mikroklimatem i ogromnym potencjałem turystycznym, w miejscowości znajduje się między innymi mała stadnina. Aktualne warunki zabudowy umożliwiają budowę domu o charakterze pensjonatowym, lub dużej rezydencji na potrzeby własne. Istnieje możliwość szybkiej budowy domu - media przy drodze. Dojazd droga asfaltowa o minimalnym ruchu samochodowym. Obok domy z bala. Teren jest wymarzony do odpoczynku i doskonały jako inwestycja. Przeznaczenie w Studium do Planu Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę, daje możliwość wydzielenia wielu mniejszych działek pod zabudowę. Opis dodatkowy: okolice – MORZE, JEZIORA; lasy.

Z żalem jestem zmuszona ją sprzedać. Cena okazjonalna - tylko 160 tyś. za całość. Idealna inwestycja, wiano dla dzieci lub lokata kapitału na czasy kryzysu. (Zachęcam do porównania cen działek w Kodrąbku na gratce.pl dla rozwiania watpliwości)
więcej informacji pod numerem 513 960 012 (telefon grzecznościowy)
Obserwuj wątek
    • Gość: Malgorzata Bejma-B Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem IP: *.adsl.alicedsl.de 10.05.12, 14:23
      Proszę uprzejmie o kontakt wyżej wymienionej sprawie.
      Z poważaniem
      Małgorzata Bejma-Brikis
      • mamadriana Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem 10.05.12, 22:02

Witam, proszę podać telefon kontaktowy lub maila a skontaktuję się z Panią. Jestem także dostępna pod numerem telefonu 513 960 012.
        Pozdrawiam,
        MamAdriana
        • Gość: weronija Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem IP: *.play-internet.pl 09.02.13, 21:10
          Witam, czy to ogłoszenie jest nadal aktualne? pilne.
          • mamadriana Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem 11.02.13, 00:23
            ogłoszenie jest nadal aktualne
            • Gość: Gregory Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem IP: 89.126.36.* 11.03.13, 12:13
              witam
              czy istnieje jakaś możliwość otrzymania fotografii działki oraz proszę o przesłanie więcej szczegółów mój adres e-mail t-greg1@o2.pl
    • Gość: marek Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem IP: *.hsi4.kabel-badenwuerttemberg.de 28.05.12, 15:32
      Witam proponuje zamianę na auto>
      total-market.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3520&sobi2Id=419&Itemid=pozdrawiam
      marek
    • Gość: Kukasiek Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem IP: *.aerostrada.com.pl 10.03.13, 16:58
      Jak daleko od dzialki jest nad morze?
    • Gość: Adam Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem IP: *.play-internet.pl 04.04.13, 15:29
      Najlepsza działka rekreacyjna na jakiej kiedykolwiek byłem to ta nad morzem. Cisza, przerywana tylko szumem fal i śpiewem ptaków . Czekać tylko na śłońce na leżaku :) A grunt to inwestycja długoterminowa także polecam dołączcie do mnie i cieszcie się swoją działka nad morzem w przystępnej cenie :) P.S Żona po kupnie była wniebowzięta .
      • Gość: stanisław Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem IP: *.static.sitel.net.pl 27.05.14, 00:08
        Dzien dobry,
        Proszę o kontakt w sprawie działki.
        Pozdrawiam
        Stanisław
        605 333 999
    • Gość: Jacek222 Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem IP: *.play-internet.pl 04.04.13, 16:01
      Ostatnio kupiłem cudowna działkę. Długo szukałem bo nie należe do osób które zadowalają się byle czym. I w końcu znalazłem działki rekreacyjne nad morzem które mi odpowiadają. Można znaleźć tam niezłą okazje :) Polecam
      • Gość: Mamaadriana Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.13, 22:06
        prosze nie spamowac reklamą wątku, moja oferta jest prywatna ofertą działki budowlanej w cenie rekreacyjnej!

ogłoszenie jest nadal aktualne, zdjęcia prześlę wkrótce

działka jest 5 km od morza w linii prostej a ok 8 -10 jadąc ulicą (tez w zaleznosci na którą chcemy trafić plażę). Proszę wyszukać Kodrąbek w google map.
    • Gość: anna Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem IP: *.lnse4.win.bigpond.net.au 21.04.13, 03:27
      czy jest ta dzialka dalei aktualna? jak tak to prosze wislac mapke gdzie dzialka sie znajduje i jakies zdjencia.jak nam sie spodoba to zaplacimy gotowkom pozdrawiam.anna mutto
      • Gość: Mamaadriana Re: pilnie sprzedam działkę budowlaną nad morzem IP: *.red-80-28-138.adsl.static.ccgg.telefonica.net 21.04.13, 03:47
        nie podała Pani adresu. Gdzie mogę wysłac zdjęcia?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka