Dodaj do ulubionych

Chcę się z Tobą kochać - Wiem, że mnie pragniesz..

14.11.13, 07:33
Zapraszam wszystkie Panie na niezapomniane, upojne sex spotkania. Jeśli czujesz się samotna, zaniedbana, brakuje Ci męskiego ciepła i dobrego towarzystwa lub po prostu chcesz puścić wodzę fantazji i dobrze zaszaleć, przeżyć coś niesamowitego, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Twój wiek oraz pozycja społeczna nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Do każdej z Was podchodzę indywidualnie każdą z Was traktuję wyjątkowo.

Jeśli chcesz - będę pieścił i namiętnie całował całe Twoje ciało usta, uszy, szyję, piersi a na końcu zajmę się Twoją śliczna szpareczką, która z podniecenia będzie robić się coraz bardziej wilgotna i mokra Będę ja lizał bez opamiętania Wyliże także Twoją pupkę Zajmę się Toba TAK, że będziesz błagała, abym wszedł w Ciebie Skarbie Będziemy kochać się tak jak chcesz, gdzie chcesz i tak jak lubisz mocno zmysłowo delikatnie głęboko

Jestem dobrze zbudowanym, miłym, sympatycznym, zadbanym i przystojnym facetem.

Gwarantuję sex na najwyższym poziomie. Zrobię Ci tak dobrze, jak nikt, nigdy wcześniej. Gwarantuje orgazm za orgazmem. Po naszym spotkaniu nie będziesz mogła przestać o mnie myśleć. Jeśli chcesz, możesz być z przyjaciółką czy koleżanką - na pewno dam radę.

Gwarantuję Ci Kochanie 100% dyskrecji, poufności oraz higieny i zdrowia. Twoja prywatność i anonimowość to dla mnie rzecz święta Wymagam tego samego.
Jestem z Częstochowy, ale zapraszam Panie z całej Polski.
Spotkanie w hotelu.

Moja oferta skierowana jest tylko i wyłącznie do kobiet - panom mówię stanowcze NIE.

Adam

508645345
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka