Nieco inaczej.. poznam korespondencyjnie

18.06.15, 11:07
Nie chcę umawiać się na szybkie numerki, nie chcę zdjęć od podszywających pod kobiety się erotomanów w wieku lat nastu..
Jestem w związku i nie zamierzam z niego rezygnować.. jednakże chciałbym nieco ożywić swoje życie w inny sposób...
Szukam mężatki, która potrzebuje nieco urozmaicenia w swoim życiu, która na początek, a może i w ogóle, to zależy, będzie moją korespondencyjną przyjaciółką.. nie wiadomo dokąd nas to zaprowadzi, może do spotkania, a może do kosza ze spamem..
Jeśli jest jakaś chętna na interesującą korespondencję o zabarwieniu erotycznym zamężna dama w wieku 28-40 lat, to zapraszam..
mr_doe@wp.pl
    • Gość: onanana38 Re: Nieco inaczej.. poznam korespondencyjnie IP: *.centertel.pl 17.11.15, 10:51
      aktualne?
      • Gość: Kris Re: Nieco inaczej.. poznam korespondencyjnie IP: *.ingram.com.pl 18.11.15, 23:46
        Napisz kustos40@wp.pl
    • Gość: renata1995 Re: Nieco inaczej.. poznam korespondencyjnie IP: *.devs.futuro.pl 17.11.15, 12:18
      Poznam chętnego mężczyznę na seks bez sponsoringu, mój email: renata.seks@gmail.com
      • mr_doe Re: Nieco inaczej.. poznam korespondencyjnie 17.11.15, 12:55
        Owszem aktualne. Zapraszam do prywatnej korespondencji. :)
Pełna wersja