Dodaj do ulubionych

Niebanalny mężczyzna szuka dyskretnej kochanki-war

18.07.19, 10:10
Metrykalnie mam 40 lat, chociaż wyglądam o dekadę młodziej (wiek biologiczny zdecydowanie -10 lub więcej). Na spotkaniu potrafię stworzyć atmosferę pełną namiętności, ciepła, przyjemności, niekiedy romantyzmu, ale przede wszystkim dobrze się bawić, odnajdywać prawdziwą radość w zbliżeniu intymnym. Jestem żonaty, mam rodzinę, nie chcę tego stanu zmieniać, dlatego szukam niezobowiązującej relacji.

Chciałbym, naprawdę mi na tym zależy, aby obie strony były usatysfakcjonowane takim układem. W związku z tym gwarantuję oraz oczekuję dyskrecji, higieny i bezproblemowości. Można ze mną ciekawie porozmawiać na prawie wszystkie tematy, wspólnie pośmiać się, a nawet wyjść na spacer, zjeść coś ciekawego - po prostu dobrze spędzić czas.

Wygląd nie ma dla mnie aż tak dużego znaczenia, liczy się to, co napisałem w tytule o sobie: aby kobieta była zadbana, dyskretna oraz (o tym nie wspomniałem, bo nie było miejsca) lubiła się uśmiechać :) Wiek to również sprawa całkowicie drugorzędna (+/-20 lat nie stanowi żadnej przeszkody).

Możemy spotkać się osobiście przy kawie, porozmawiać, a jeśli się polubimy zaplanować coś prywatnie. Sprawy organizacyjno - logistyczne (np. lokal) biorę na siebie. Jestem dojrzałą, rozmowną i wykształconą osobą, hedonistą z natury, posiadam swoje pasje oraz zainteresowania, o których potrafię wciągająco opowiadać - myślę, że warto mnie poznać :)

Zapraszam do kontaktu zdecydowane kobiety. Zaznaczam, że to nie jest oferta sponsoringu, taka relacja mnie zupełnie nie interesuje. Mieszkam w Warszawie.

Pozdrawiam serdecznie!
Adam
adam.nambet@gazeta.pl
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka