Dodaj do ulubionych

Przytulacz, Towarzysz, Przyjaciel Częstochowa 24/7

13.02.20, 00:39
PRZYTULACZ 24/7 - Częstochowa.
Dane kontaktowe:

www.przytul.ebaza.biz
Mail: przytul2020@gmail.com
GG: 70319976
Tel: 573-499-064

Na imię mam Robert, jestem dorosłym i dojrzałym 37 letnim mężczyzną, który od dłuższego czasu rozwija się w sferze duchowej jak również emocjonalnej.
Jestem bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Mam pozytywne podejście do życia - jestem komunikatywny i otwarty.
Oczywiście jestem zadbanym facetem. Mam również duże poczucie humoru.
Nie pomyśl, że jestem jakimś nawiedzonym facetem, czy coś w tym stylu, nie to nie to - zwyczajnie przeczytaj do końca. A później skup się i pomyśl...Może akurat to Ty potrzebujesz mojej obecności…

Uważam, że dzielenie się sobą, moją wrażliwością, obecnością, miłością, dotykiem i ciepłem, szczerą rozmową może pomóc wielu potrzebującym osobom, które tego potrzebują w obecnych czasach.

Więc... Pojawiłem się tutaj dla Ciebie, by wysłuchać Twojego wnętrza, być powiernikiem Twoich sekretów, dać Ci dotyk, miłość, światło, przytulenie, akceptację, czas, uwagę i zrozumienie.
Postanowiłem dzielić się sobą, moją obecnością, moim doświadczeniem i pozytywną energią z ludźmi, którzy tego potrzebują.
Jeśli tylko zechcesz - mogę być Twoim przyjacielem, towarzyszem i przewodnikiem.

Jak może wyglądać spotkanie – jeden z przykładów:

Możemy siedzieć, leżeć jak również iść na spacer. To jest Twój czas na otrzymanie miłości i uwagi, na którą zasługujesz. Możemy trzymać się za ręce i rozmawiać siedząc blisko siebie na kanapie, mogę wówczas delikatnie gładzić Twoje ramiona. Możemy również posłuchać łagodnej muzyki podczas tulenia się w Twoim łóżku. Wszystko zależy od Ciebie.
Moim celem jest sprawić, abyś czuła się komfortowo, kochana i doceniona. Chcę łagodzić Twój stres, przeganiać smutki i dawać poczucie szczęścia i bezpieczeństwa. W zabieganym świecie, w którym ludzie poświęcają sobie mało czasu oraz uwagi ja chcę Ci to dać oraz zapewnić chwile relaksu i odprężenia.

Nie podlega żadnej wątpliwości, że żyjemy w niezwykle szalonych czasach. W których na pierwszym miejscu stawiamy zwyczajnie na dobra materialne, chęć posiadania - dopiero później rodzina, a na końcu my.
Niestety z każdym dniem jesteśmy również coraz starsi, a czas biegnie nieubłaganie. I zazwyczaj nasze życie to nieustanna pogoń za rzeczami materialnymi. Dom, praca, rodzina i tak w kółko... Coraz szybsze tempo życia, równa się marna jego jakość... I tak dzień za dniem.. Tydzień za tygodniem...
Liczy się tylko karierą, sukces, prestiż... Zapominamy jednak o tym, co najważniejsze... O rodzinie, o sobie. I z czasem wypalamy się... Czasami zastanawiamy się, po co to wszystko? Jaki to ma sens? Zycie w biegu...
Uświadom sobie coś ważnego - prawda jest taka, że możesz być bogatą osobą, możesz mieć pięknego partnera lub partnerkę, dzieci. Możesz mieć dużą firmę oraz prestiż... Wiele osób może Ci zazdrościć tego, co masz… Jeśli jednak nie znasz prawdziwej miłości, nie wiesz, czym jest dobry dotyk przytulenie (bez podtekstów), dobry uśmiech, obecność drugiej osoby, która Cię wysłucha i nie oceni, to zwyczajnie nie wiesz, czym jest życie.
Dlatego właśnie zdecydowałem się pracować z ludźmi pod względem emocjonalnym, fizycznym i energetycznym. Chce ludziom dawać to, czego nie dostali lub dostali w znikomej ilości od rodziców, partnera, rodziny, najbliższych, społeczeństwa, od życia.

Więc jeśli szukasz prawdziwej przyjaźni opartej na szacunku i zaufaniu…
Więc jeśli potrzebujesz ciepła drugiej osoby, przytulania, delikatnych
pieszczot...
Więc jeśli potrzebujesz szczerej rozmowy - chcesz się wyżalić, wypłakać, wygadać itp...
Oto jestem i czekam na kontakt. Jestem dla Ciebie.

Mój cel to dzielenie się z Tobą moją wrażliwością, światłem i dobrą energią. Jako człowiek, daje Ci swoją energię i w zamian oczekuje wymiany.
Po spotkaniach ze mną z pewnością zaczniesz inaczej postrzegać świat,
otaczającą Cię rzeczywistość i na wszystko spojrzysz z innej perspektywy.
Zaczniesz dostrzegać to, co istotne i ważne.

Nie uważasz, że w dzisiejszym świecie jesteśmy coraz bardziej samotni?
Bardzo często ludzie nie mają czasu na głębsze relacje, ponieważ są zwyczajnie zbyt bardzo zapracowani, zmęczeni i po ciężkim dniu wolą odpocząć i porządnie się wyspać, zamiast chodzić na randki. Po jakimś jednak czasie okazuje się, że są bardzo samotni, odczuwają pustkę i tęsknotę za czymś, za kimś... Zaczyna boleć to, że nie ma się do kogo poprzytulać... Nie ma z kim porozmawiać... Nie ma kogoś obok... Jest tylko pustka i samotność…
Możesz oczywiście pogłębiać swoją samotność, starać się zagłuszyć tęsknotę za czym, co jest zwyczajnie niezbędne każdemu człowiekowi do życia. Ale myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt ze mną. Masz gwarantowane, że przy mnie wyciszysz się, zredukujesz stres do minimum, odprężysz się i zapomnisz o codziennych troskach, zmartwieniach i problemach.
A to wszystko w niezwykle miłej, przepełnionej ciepłem i miłością atmosferze.
Jeśli chcesz być przytulana bez opamiętania? Jestem.
Gwarantuję spotkanie pełne magii, czaru, ciepła i pozytywniej energii.

Jeżeli jesteś zainteresowana, jeżeli wiesz i czujesz, że potrzebujesz takiego spotkania, relacji, odezwij się do mnie – najlepiej zadzwoń lub napisz wiadomość.
Jeśli jesteś w jakimś związku - ale potrzebujesz tzw. "bratniej duszy" - również zapraszam do kontaktu.
Wszystko jest do ustalenia w najmniejszym szczególe – poświęcę Ci mój czas, jak również moją energię.
Jeśli zajdzie taka potrzeba mogę być TYLKO i WYŁĄCZNIE do Twojej dyspozycji nawet całą dobę, jak również dłuższy okres czasu. Wszystko zależy od Ciebie.

Na każdym naszym spotkaniu masz gwarancję:
- dyskrecji
- przytulania (bez ograniczeń)
- dobrego słowo
- rozmów na różne tematy
- moją obecność
- tolerancję, akceptację, brak oceny
- bezinteresowną miłość - platoniczna

Pracuję w całej Częstochowie, jak również w okolicach miasta. Jeśli zajdzie potrzeba i jeśli jesteś w stanie pokryć koszty podróży, jestem w stanie dojechać nawet w każde inne miejsce w kraju.
Uważam, że najlepsze miejsce spotkania to Twój lokal. Ale oczywiście możemy spotkać się w każdym innym dowolnym miejscu.
Jednak ten wybór pozostawiam Tobie.
Życie jest krótkie. To jak go przeżyjemy zależy w głównej mierze od nas samych. Każdy z nas jest kowalem swojego losu.
Zapamiętaj - zmiana Twojego życia, Twojego wnętrza, Twojego sposobu patrzenia na świat zależy tylko od Ciebie. Ja mogę Ci w tym tylko pomóc.
Może również być tak, że na początku wolisz kontakt telefoniczny, czy za pomocą jakiegoś komunikatora jak Messenger, GG czy Whatsapp.
Ponieważ brakuje Ci kogoś zaufanego do zwykłej, prostej, szczerej rozmowy. Osoby, z którą można porozmawiać o wszystkimi i o niczym. Zwierzyć się, doradzić. Również jestem do dyspozycji i naprawdę wszystko można ustalić.

Dodatkowo oferuję również masaż - masaż relaksacyjny, klasyczny jak również wiele innych.

Czy wiesz, jakie są korzyści z przytulania?
Przytulanie wpływa bardzo pozytywnie na nasz autonomiczny układ nerwowy, powoduje zwiększone wydzielanie serotoniny, czyli ,,hormonu szczęścia’’ oraz oksytocyny. Pomaga zapomnieć o samotności i daje poczucie bezpieczeństwa.
Przytulanie to lek bez recepty, ponieważ jest naturalnym antydepresantem, poprawia humor i sprawia, że czujemy się szczęśliwi.
Przytulanie pomaga się odprężyć i sprawia, że możemy na chwilę zapomnieć o codziennych troskach, wycisza, redukuje stres.

Moja oferta skierowana jest głównie do Pań i Par.
Dlaczego dla Par? Ponieważ czasami potrzebna jest trzecia osoba, żeby poukładać swoje relacje.
Usługa jest skierowana do osób dorosłych i dojrzałych – minimum 21 lat.
Jeżeli potrzebujesz pomocy, a kwestia finansowa ogranicza Cię w jakiś sposób – również odezwij się.

Więcej info na mojej stronie: www.przytul.ebaza.biz

PRZYTULACZ 24/7 - Częstochowa.
Dane kontaktowe:

www.przytul.ebaza.biz
Mail: przytul2020@gmail.com
GG: 70319976
Tel: 573-499-0
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka