Dodaj do ulubionych

Szukam niewiernej wulgarnej dziewczyny do zw WWA

07.05.20, 13:55
No dobra dziewczyny, drogie Panie. Zobaczymy czy są tu jakieś damy z charakterem i nietuzinkowymi potrzebami , czy tylko takie wstydzioszki które się wszystkiego boją i za wszystko przepraszają.

Słuchajcie , sprawa wygląda tak. Jestem kawalerem 29l. Myślę, że przystojnym, wysokim. Odpowiedzialnym. Pragmatycznym. Zdolnym do tego by kogoś kochać. I być kochanym ( trzymać za rękę , przytulać się etc – słowem norma)

Jest jednak taki problem, że w seksualnej sferze mam nienormatywne potrzeby. Mianowicie preferuję wyłącznie dominujące dziewczyny które lubią odpowiednio traktować swoich facetów.

Co to znaczy ? a znaczy tyle że preferuje usługiwanie kobiecie. Także zabawy typu deptanie , policzkowanie , plucie mi do ust, sikanie do ust, ssanie majtek dziewczyny , czy też masowanie stóp – no w każdym razie to ja wolę klękać i wykonywać polecania, być obiektem do poznęcania.
Przy czym bez stosowania jakiś skrajnych praktyk bdsm . Owszem jestem masochistą , ale bardziej w wydaniu femdom/fetysz.

Druga rzecz to taka, że w pożyciu seksualnym nie widze się w roli równorzędnego partnera. Bardzo chętnie bym lizał dziewczynę z obu stron. Sam jednak nie lubię lodów czy analu. Powiem więcej, współżycie najchętniej w postaci takiej , że kobieta zasiada na mej gładkiej ogolonej buzi i wiśta wio poszły konie po betonie – jeśli masz więc jakieś trudności by dosiadać facetowi twarz – nie pisz.

Ale co w zamian – w zamian proponuje cuckold – czyli mogę być rogaczem. A Ty możesz mnie zdradzać bez żadnych obiekcji . I wątpliwości. Tak często jak zapragniesz. Ja mogę towarzyszyć – ale nie jako równorzędny partner tylko uległy rogacz. Ze wszelkimi tego typu konsekwencjami.
Kobiety dojrzałej emocjonalnie. Świadomej swoich potrzeb. Dla mnie Twoja rozwiązłość była by zaletą. Sam nie ukrywam – preferuje być grzecznie na dole i kosztować twój smak.

Poza tym jestem chyba normalny. Owszem, niektórzy powiedzą że jestem dewiantem. Inni że koneserem. A mnie nie obchodzą inni. Życie mamy jedno i tak je trzeba przeżyć by niczego nie żałować.
Oczekuje że jesteś panną lub rozwódką. Bezdzietną. Która przy wszystkich swoich potrzebach ma jednak jakąś hierarchię wartości. W której miłość czy wzajemna troska o siebie stoi wysoko.

Musisz mieć też trochę poczucia humoru.

Jeżeli jesteś wstydliwą konserwatystką,
preferujesz tylko grzecznie i po Bożemu wszystko to nie pisz. Nie szukam normalnych czy uległych. Grzeczny już ja jestem i wystarczy.

Pisz a może nie pożałujesz.

Kłaniam się nisko.
Bożydar Czesław J. z Warszawy.

poziomkowy.on@vp.pl
Obserwuj wątek
    • asia.dryn Re: Szukam niewiernej wulgarnej dziewczyny do zw 31.05.20, 00:27
      Mam na imię Asia, szukam miłego, kulturalnego mężczyzny do stałego seks związku, mam 28 lat, szczupła, długie blond włosy, chętnie Cię poznam, na co dzień pracuje, mam swoje mieszkanie, lubię wyjść do kina na spacer, lubię gotować, szukam mężczyzny w wieku od 19 lat do 60 lat, zapraszam do poznania się napisz do mnie mój email seks.chetna@gmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka