11.10.20, 22:40
Szukam kogoś na dobre i na złe...
Obserwuj wątek
    • amunicyjny1 Re: szukam 12.10.20, 23:08
      zmzm11 napisała:

> Szukam kogoś na dobre i na złe...

Hym,spore wymagania,w naszych gównianych czasach. A imię jakie?Bo ''napisała'' to wieloznaczne.Choć nie u mnie w Podlaskim'
      Ale by wyzbyć się niepewności,to mi na chrzcie Bogdan dali,a waćpannie?

• marco_5 Re: szukam 19.10.20, 11:25
            czy te mocium panny sa wiecej warte od tych z wygorowanymi wymaganiami ? wszystko wychodzi w praniu..
            w razie potrzeby kazda potrafi facetowi wypruc flaki :) ...a jesli jakis bidny na to zasluzyl ? to w ogole....

• marco_5 Re: szukam 19.10.20, 11:30
              chcialbym poznac prawdziwe wersje kazdej historii, tylko kto mi da ta gwarancje ze to prawda ?

np. kto zna rzeczywiscie prawde o pandemi ?
              oslabienie gospodarki swiatowej, czyjej ?....globalne oczyszczenie....jest tyle teori ze hej...
              mozna by zglupiec od myslenia, dociekania...
                  • amunicyjny1 Re: szukam 19.10.20, 20:34
                    marco_5 napisał:

> a moze ?...na kartoflach albo sianie bylo fajne testowanie, zdecydowanie bardzi
                    > ej zyciowo
                    >
                    Nie do końca o to mi chodziło,ale miejsce przyjemne,przynajmniej te na sianie.Do tego brak pytań o skarpety pod łóżkiem. Same plusy
                    • marco_5 Re: szukam 20.10.20, 00:44
                      szkoda, ze zadna kobieta nie chce sie wypowiedziec...czy lubiala na sianie :)) jako nastoloatka...
                      zaloze sie, ze nie jedna chcialaby ...jeszcze raz to przezyc ! wiadomo, cnote mozna tylko raz stracic ..:))))
              • stasi1 Re: szukam 28.10.20, 09:48
                Jeżeli pójdziesz do knajpy to możesz na pierwszej. Tak samo jak pójdziesz na całość. Ja to mam przechlapane wolę zamiast do knajpy iść w teren ale co wtedy robić w plenerze z kobietą skoro nic nie można?
                  • stasi1 Re: szukam 29.10.20, 08:47
                    Ale ile można spacerować? Chociaż ostatnio jak umówiłem się z laską i spacer to ja chciałem zakończyć spotkanie(z przyczyn zawodowych). Chyba ona z tego powodu zakończyła naszą znajomość
                    • marco_5 Re: szukam 29.10.20, 11:04
                      zapieprzylas sprawe krotko mowiac ! ze myslales o robocie ...
                      ona miala z pewnoscia ochote zaprosic Cie do siebie i poczula sie upokorzona !
                      fajna, sympatyczna chociaz byla ?
                      • stasi1 Re: szukam 30.10.20, 08:14
                        Pewnie że sympatyczna. O robocie zawsze trzeba myśleć. A najśmieszniejsze że ciężko nam było sie umówić bo ona była zajęta czym innym ale np: bardzo nie typowo bo przez pól roku na każdego mojego praktycznie maila odpowiadała. A u kobiet to się raczej nie zdarza
                        • marco_5 Re: szukam 30.10.20, 18:28
                          mozliwe, niemniej jednak to tylko spekulacje....
                          stasi, moze odswiezyc przeciez ta niewyjasniona znajomojsc jakims fajnym, dorzecznym mailem...
                          a nuz zostanie zaproszony do tej sympatycznej na kolacje przy swiecach :)
                          przy czerwonym winie mielone z buraczkami ! brzmi chyba romantycznie ...albo ?

• stasi1 Re: szukam 31.10.20, 08:42
                            Marzenie ściętej głowy! Ale ostatnio mi się dobrze rozmawia(rozmawiało?) z jedną blondyneczką. Anielski głosik tylko wada: z Łodzi. Niestety chyba wyrosłem z wieku gdzie w ciemno jechałem do Berlina.
                              • marco_5 Re: szukam 31.10.20, 13:51
                                zastanawia mnie, czy tak do konca sprawdziles ta blondyneczke ? .....a moze oprocz anielskiego glosiku
                                ma jakas posiadlosc pod Lodzia ? i od razu zostaniesz zarzadca, nie tylko kochankiem :)) albo mezem ...
                                  • marco_5 Re: szukam 31.10.20, 20:12
                                    wazne, aby stasi najpierw wkrecil sie na calego w stany posiadania, oraz wszelkiego rodzaju dobra materialne..
                                    a pozniej wiadomo, zycie samo scenariusze pisze.....
                                • stasi1 Re: szukam 01.11.20, 11:06
                                  Raczej nie ma posiadłości. Ale potrafiła wyjechać na weekend do Zakopanego, na miejscu stwierdziła że pada(w wynajętym pokoju) i wróciła tego samego dnia za Łódź do kuzynki
                                  • amunicyjny1 Re: szukam 01.11.20, 11:30
                                    Sprawa się komplikuje.Warto przesłuchać ciotki, może która kolekcjonuje wazy z epoki Ming. Wujkom, też nie zaszkodzi polatać po kieszeniach.Niema co się zrażać od razu
                                    • marco_5 Re: szukam 01.11.20, 18:31
                                      moim zdaniem , ta blondi nie przerazila paskudna pogoda, tylko samotnosc po przybyciu do Zakopanego !
                                      stasi, zaproponuj wspolny wyjazd gdzies tam,...obecnie Grecja jest wolna od wirusa.
                                      a moze ta kuzynka bylaby lepsza partia ? pomysl na spokojnie...
                                      • stasi1 Re: szukam 02.11.20, 09:03
                                        Przecież ta jest wyjątkową partią. Zresztą kuzynka ma swoją rodzinę. w NASTĘPNY WEEKEND WYBRAŁY SIĘ WE CZTERY(JEDNAK NIE DO KOŃCA, JUŻ W CZASIE WYJAZDU DWIE ZREZYGNOWAŁY) do Karpacza. Mam zaproszenie że moglibyśmy na Śnieżkę wejść. Ale nie wiem czy jeszcze akualne bo coś ostatnio mniej się odzywa
                                        • amunicyjny1 Re: szukam 02.11.20, 13:12
                                          stasi1 napisał:

> Przecież ta jest wyjątkową partią. Zresztą kuzynka ma swoją rodzinę. w NASTĘPNY
                                          > WEEKEND WYBRAŁY SIĘ WE CZTERY(JEDNAK NIE DO KOŃCA, JUŻ W CZASIE WYJAZDU DWIE Z
                                          > REZYGNOWAŁY) do Karpacza. Mam zaproszenie że moglibyśmy na Śnieżkę wejść. Ale n
                                          > ie wiem czy jeszcze akualne bo coś ostatnio mniej się odzywa

Może casting jakiś? Ale, by zachować obiektywność.musisz mieć jurorów,kryteria oceny,itd.
            • marco_5 Re: szukam 21.10.20, 15:15
              na pierwszej, przeciez trzeba przywitac sie serdecznie :)
              tym bardziej jesli rozmowy wstepne przebiegaly cieplo i przyjaznie...
                  • amunicyjny1 Re: szukam 21.10.20, 20:45
                    marco_5 napisał:

> to znaczy sztampowo,...zachowujac pelen dystans ? :)
                    > .

No...nie...bardzo...Pewnie dla młodego pokolenia będzie to kiedyś sensacja, ale kiedyś na randkach też się ściągało..Tyle że to nie były maseczki

i dalej umiarkowanie..

Dokładnie tak :)
    • mkm01234 Re: szukam 01.11.20, 20:17
      Piękne bo szczere, tak czuję. Czyli jesteś gotowa otowrzyć swoje serce po latach myślenia o tym kroku - tak czuję.
      Cóż, trzeba Ci życzyć powodzenia, w tym jakże ważnym procesie życiowym.
      mkm01234
          • amunicyjny1 Re: szukam 01.11.20, 22:17
            On....Prędzej pan Wołodyjowski przepił by Zagłobę.
            W razie objawów, wezmiemy na siebie część jego obowiązków . Służba nie druzba. Poswiencim się
            • marco_5 Re: szukam 02.11.20, 00:53
              ano wezmiemy, tylko, widze jeden problem mianowicie z podzialem/wyborem kobiet..
              co Cie bardziej interesuje uroda albo stan majatkowy ?
              ta blondi jest sympatyczna, jak zrozumialem bez kasy ...ta kuzynka zza Lodzi, kto wie ? czym pachnie...
              oby nie gnojem albo dlugami....
              • amunicyjny1 Re: szukam 02.11.20, 12:54
                marco_5 napisał:

> ano wezmiemy, tylko, widze jeden problem mianowicie z podzialem/wyborem kobiet.
                > .
                > co Cie bardziej interesuje uroda albo stan majatkowy ?
                Pieniądze mam,wybredny nie jestem [nie mam już 18 lat] także prawie wolontariat,coby stasi z tołkiem poswatać
      • amunicyjny1 Re: szukam 02.11.20, 13:03
        boguspl7 napisał:

> Jestem na tak

To lubię.., entuziaśći, są w tym zbożnym dziele mile widziani. Ale boguspl7 mówi niewiele, i jako kadrowy [z samomianowania..] mam problem z przydziałem obowiązków.Coby stasi się nie zdziwił....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka