Dodaj do ulubionych

Szukam kobiety do relacji ciało-dusza (20-30 lat)

22.12.20, 22:40
Jest sobie Człowiek. Człowiek ma 24 lata. Długie, kręcone włosy, zielone oczy.

Okolice Krakowa, Beskid Sądecki, lasy i góry i duch młodopolski. Syn dwóch kultur. Obserwuję, czuję, próbuję napisać i powiedzieć prawdę. Melancholik, perkusista, pisarz, rolnik na Ugorach. Obecnie więcej skarbów niż pieniędzy.

Moje życie zajmuje muzyka jako opowieść o kobiecie. Type O Negative, Riverside, Anathema, Tool, Porcupine Tree, PJ Harvey, Jane Birkin, Tori Amos (to tyko ułamek ułamka ułamkowego smile ).
Kolekcjonuję stare książki. Reymonta i Żeromskiego czytam dla przyjemności. Joyce i Gombrowicz. Mówią, że mam głos radiowy, sam również tworzę amatorskie słuchowiska. Miłośnik filmów z Klausem Kinskym. Ulubiona aktorka? Carole Bouquet.

Szukam kobiety, z którą mógłbym stworzyć relację intelektualno-romantyczną. Osoby, w której można odnaleźć inspirację, oparcie i pełnię ciało-duszy. Zapewniam zaspokojenie jednej jak i drugiej sfery. Odpocznę z Tobą nad brzegiem rzeki, poczytam Ci kilka ładnych wierszy, opowiem bajkę lub prawdę. Lubię długie, nocne rozmowy telefoniczne. Zabiorę Cię na wyżyny i spełnię wiele Twoich życzeń.

I bardzo daleko, jeśli można od masakr i śmierci. Za poetą: ''Jest bardzo dużo śmierci i dlatego tkliwość dla warkoczy, spódnic kolorowych na wietrze łódeczek papierowych nie trwalszych niż my sami''.

Jestem otwarty na relację typu FWB. Poszukuję osoby zarówno w swoim wieku, jak i 30+.

kontakt mail: regulski-dariusz@wp.pl
fb: www.facebook.com/ajeto.risen
gg: 47203819

Pozdrawiam...


Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka